Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

prochi
20. únor 2009

Ahoj holky, pár dní jsem tu nebyla. Mám zase hrozný problémy se zádama, jako jsem měla u prcka. Tenkrát jsem skončila ve 20. týdnu v nemocnici na injekcích ☹ a pak jsem chodila na rehabilitace, který mi moc pomohly. Několikrát denně, jak to jde, se snažím cvičit, aspoň pár cviků, abych mohla trochu fungovat. Ale přece jen už je to nějakej čas, tak jsem dost těch cviků zapomněla, hlavně to dýchání při tom. Už jsem asi čtvrtou noc nespala, protože v noci mě hrozně bolej ruce od těch zad. Padám na hubu, ještě že tu mám naše a moc mi pomáhají s broučkem. Ve středu jdu na kontrolu, tak to mudrovi řeknu...

Hani, super zprávy z UTZ. Je moc dobře, že se na to přišlo a pohlídají tě. Zkus se šetřit. I když já vím, že se to lehce říká... Sama se mám hodně šetřit a odpočívat, mám nízko položenou placentu a hrozí krvácení. Ale je velká šance, že jak děloha poroste, že se i placenta vytáhne nahoru. Tak uvidíme.

Renat, to jsem ráda, že si v Albertovi pořídila! A jaký kalhoty sis vybrala? A taky gratulace k pohybům, neboj určitě je to ono. Já ze začátku cítila taky takový jakoby někdy až bolestivý napínaní, potom vlnky a teď už pořádný čutance, že je dva nebo tři týdny cítí i manžel 🙂

Soni, snad se dostaneš domů v pořádku, je to pech s tím autem ☹

Taky přejem krásný víkend 🙂

Letim juknout do trouby, vytáhla jsem tvarohovou rychlovku a teď peču dort, taťka bude mít narozeniny. Ještě bych potřebovala nadělat si dneska marcip. růžičky, ale záda bolí jako svi.ě 😔, tak to nechám na zítra.

renatica
21. únor 2009

Ahojky sluníčka
tak jsem konečně šoupla nějaké fotečky do alba!!!A v úterý přidám ještě malého roštáka!!! Už se moc,moc těším!!!

prochi tobě moc děkuji,jsem ráda,že jsem nemusela nikde běhat a byl tam parádní výběr!!! Koupila jsem si takový plátěný s kapsičkama ,jedna je i na nohavici!!!p.máma mi to bude zkracovat!!! I žirafka by to měla dlouhé,ale jinak jsou strašně pohodlne,super!!! Až je budu mít ,tak se v nich vyfotím a dam do albíčka!!!

Přeji všem ,moc 😀 krásný den

sonica
21. únor 2009

ahoj prdelky.to byla vcera jizda...vyzvedl me tam nastesti bracha,protoze to neslo opravit,tak jsme jeli domu bez spojky,ale dojeli jsme a zitra to dam do servisu byly jsme nastesti objednany.navic se mi na puse vyrazil priserny opar,v krku me v noci porad boli...

renatica
21. únor 2009

no teda Soni,ty už to fakt všechno zvládáš jen s vypětím sil!!!!To je síla,co si ten osud pro Teba pořát chystá za překvápka!!!To je takový pech až hrůza!!! Ještě,že Ti ten bráška pomohl!!!
místo toho ,aby sis mohla ještě odpočinout,nabrat co nejvíce sil,tak máš jen samé lítánia nervy!!! Je mi tě fakt šílene líto!!! ☹ Držím Ti palce,at to všechno zvládneš!!! 😉

sonica
21. únor 2009

no jo reni ja nemuzu mit nic snadne,ja si vydechnu nejspis az v truhle.ted bych ale nejvic potrebovala ten podnajem.

renatica
21. únor 2009

Je to hrůza,jak se někdy lepí smůla na paty!!!Snad už se Ti konečně zadaří a najdeš si nějaké to bydleníčko 😉

krista
22. únor 2009

nensy • 2d • 27. březen 2008 v 09:28
holky jaký máte zkušenosti s porodnicí v čáslavi

adriana1 • 2d • 27. březen 2008 v 11:01
Ahoj, jaká je porodnice v čáslavi to nevím a ale gynda je tam super. Takže Snad i ta porodnice bude v poho

nensy • 2d • 27. březen 2008 v 11:21
ahoj já rodila v čáslavi a docela dobrý.chodim tam k primaři ke klumparovi a ten je bezva.porodnice dobrý jenom náký sestry na novorozeneckým sou děsný

adriana1 • 2d • 27. březen 2008 v 11:35
Já mám rodiče v KH ale bydlím v praze. Kdybych měla rodit tak rozhoně ne v KH ale vyberu si čáslav nebo kolín. Mě stačilo být na pohotovosti v Kh na gynekologickoporodnickém oddělení a byla sem v šoku. Přimář mi div nevynadal co tam dělám a že ho otravuju. Setřička byla milá všechno mi vysvětlila a píchla mi iněkci a dala čípky kdyby se to nezlepšilo. Primář jen napsal zprávu kde není ani jedno slovo pravda a vůbec mě nevyšetřoval. Setřička by se tam odešla bez primáře. Byl to nákej slovák. Kam spěje to naše zdravotnictví

jovi • 1d, snž • 22. duben 2008 ve 22:17
já mám jen ty nejlepší zkušenosti z čáslavskou porodnicí, určitě tam půjdu rodit podruhé

renca.k
23. únor 2009

Krásné pondělní ranko holky.
Teda Market to mě moc mrzí musíš pořádně trpět. Mě ty záda zlobí také,tak vím o čem mluvíš. Já už se dneska těším na plavání protože se mi tam ty záda krásně uvolní. Doufám ,že dneska dorazíte všichni 😉 . Market ty pojedeš na plavání??? Že bych tě vzala je zbytečné jezdit 2 autama 😀 .
Reni ty halenky jsi koupila také u Loudové? Jsou moc pěkné 😉 .
Soni to jste teda měli veselo hlavně ,že jste dojeli 🙂 . Ty asi na plavčo nedorazíš viď,když jsi marůdek. Tak se pěkně vystonej 😉 .

sonica
23. únor 2009

ahoj berusky,no plavco nebudu rozhodne riskovat,ale taaaaaak rada bych sla...no ale jeste porad nejsem ok...

prochi
23. únor 2009

Ahoj holky, teď jsem dosnídala 🙂 Taťka má dneska a zítra víkend, tak mě nechali dospat a vylezla jsem až po devátý. Paráda!!

Renco, zrovna jsem ti chtěla naspat, jestli pojedem spolu 🙂 Tak jo, já se dneska vcucnu k tobě a příští týden vezmu auto já 😉 Počkám na rohu naší ulice, nějak po tý půle?

Zatím pá, doufám, že dneska už bude větší účast 😉

renca.k
23. únor 2009

Jůů Market to se máš já jsem dneska v práci jak praštěná. 😉 .
OK, tak jsme domluvení budeme jezdit na střídačku to jsem ráda 😉 . Já nevím asi tak 17.35?

renatica
23. únor 2009

Ahoj těhulky, 😉
tak já zase dneska nemůžu přijet!!! To bych se musela o to autíčko jedině poprat!!! Ale na cvíčo zítra přijedu 100%,to stihnu auti včas předat!!! A to bych už tak ten bazének potřebovala!!! Ta moje páteř je taky taková všelijaká a nějak jsem začala moc přibírat,tak se potřebuju hýbyt 😎 !!! Snažím se trochu doma,celý den něco dělám,ale přece jen bazén,je bazén 😅 !!!
Tak si to sluníčka krásně užijte ,pěkně se protáhněte at vám ty zádička povolí!!! 😉

renca.k
23. únor 2009

Reni ,tak to je škoda,že nedorazíš ☹ . Můžu se zeptat od kuď jsi? 😉

renatica
23. únor 2009

☹ No jo,ale snad už ten příští týden bude tatka doma,tak budu mít auti a přijedu 😉 !!! Jezdím z Žehušic,takže daleko to nemám,no ale............. je to naprd 😒 !!!

renatica
23. únor 2009

jo nějak jsem to přehlídla,jo,jo!!! Ty halenky mám,taky z Alberta,měla tam docela výběr,jak střihy ,tak i velikosti,takže super!!! A barvičky taky dost na výběr!!! Byl jsem tam moc spokojená 😉

sonica
23. únor 2009

holky ja budu mit zitra snad konecne postylku jupi,volali mi ze uz maj konecne tu matraci...no ale moc stesti skodi ze,tak jsem zjistila ze nektere zenske umi byt taky pekne blbe,jsem si myslela ze dam tento tyden dohromady papiry k zadosti na materskou abych to zitra nejpozdeji ve ctvrtek poslala a prd kvuli krave ktera je strasne dulezita,jinak od vcera jsem ofiko na materske.jo a jeste mi maj privezt znami prebalovak s vanickou co mi slibili po male...

renatica
23. únor 2009

no vida Soni,tak konečně aspoň nějaké dobré zprávičky!!! Bylo už na čase!!! 😉

sonica
23. únor 2009

no jo ale ja bych potrebovala spise ten podnajem.ted konecne ten blbecek dovezl psovi granule,nalozil ho do auta kde mel i tu svoji chudinu a jel ho probehnout,uz vidim ze ho doveze spinaveho jako prase.a taky koukam jak najednou jde aby byl doma brzo,za nas jezdil nejdrive po pate i to s tim ze je brzo doma a ted to jde aby vypadl tak po pul treti aby to stihl...je mi na bliti

renatica
23. únor 2009

No jo,Soni,když je to takovej blb ,tak to už mu nic nepomůže!!! Člověk jen žasne ,čeho všeho je schopný!!!

sonica
23. únor 2009

no prave reni,zasnu...v sobotu mam rande s kamosem co ma domecek v caslavi a dela ted v praze a kdyz je o vikendu tady tak je u rodicu,tak me tam mozna veme nez si neco najdu...uz nemam na tohle nervy,to je des...

renatica
23. únor 2009

snad se s ním nějak rozumně domluvíš,to zní moc dobře!!!Budu Ti držet palce 😉 Kéž by se už zadařilo,moc Ti to přeju

handa1303
23. únor 2009

Ahojky holčičky🙂
hele mi tam nejdou žádní smajlíci dát,vám jo????

Tak jsem dneska byla v Chrudimi na krvi - tripl testy,doufám,že to dopadne v pořádku. Ale cesta byla hrozná☹se nedalo vůbec jet....takže dneska jsem ještě doma. Ale zítra uvidím.....jdu si schánět vláček🙂 tak uvidíme. Sice cvičínkuji doma ,ale není to ono.

Soni.....veliká gratulace k postýlce a hlavně k hodnému kamarádovi........těch není nikdy dost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sonica
23. únor 2009

no tak prave tady byla navsteva i s tou chudinou dovezl spatky psa,udelali si cajicek,skousel na me jestli jsem vubec luckyho krmila ze je hrozne hubenej,tak jsem mu rekla kdyz se mu nelibi tak at si ho zbali a tahne...ubozak,smejd na to uz nejsou ani slova...

handa1303
23. únor 2009

to je strašné☹( c oto je za blba???????????????Ach jo Soni,to je magooooooooorrrrrrrrrrr☹ ten mě teda žere☹

renatica
23. únor 2009

No treda fakt!!! Je to ubožák!!Kretén jeden 😠

sonica
23. únor 2009

no jo,ja jsem jenom zvedava kdy zas prijede prudit,na ty kecy typu jak tady vse plati sam nemam nervy,ale ze na vybavicku mi nedal ani korunu to je asi v poradku ze tohle platim vse ja sama...ja uz bych ho nejradsi nikdy nevidela...

renca.k
24. únor 2009

Dobré ranko holky moje 😉 .
Teda jste toho napsali ,než jsem o všechno přelouskala 😀 , tak jsem dopapala snídani.

Soni ,tak koukám,že to máš těžký. Je to pěkný magor když tě nechá ve štychu a ještě tě provokuje.
Teď tak přemýšlím ty sháníš pronájem v Čáslavi? Kolega říkal ,že vedle grandu jak jsou ty obchůdky ,tak nad nima se pronajímají byty oni tam byli a pronájem platili asi jen 3000,- což je krásný 🙂 . Ta paní bývá v tom obchůdku ,jak se prodávají bytové doplňky ,když budeš mít zájem zjistím jméno.

Jinak plavání bylo zase super krásně jsem se uvolnila 🙂,ale zase tam byla pořádná kosa brrrr.
A co říkáte počasí hrůza děs co? ☹

handa1303
24. únor 2009

Ahojda holčičky🙂

počasí je zase tragické a už mi to začíná dost vadit☹ sem se na dnešek těšila a pojedu za se do prčic. Vlak mi jede už v 11 hod a zpět až v 18,00 večer.....takže to také nemohu jet vlakem. A záda mě bolí opravdu už dost.........

sonica
24. únor 2009

no ja taky myslela ze spatne vidim,15cisel snehu a furt ho sype...jinak ja se teda moc dobre nevyspala po te vcerejsi mile navsteve ☹ a ted zas cekat az sem zase uraci i s tou chudinou strcit nos ☹ budu se bat jet i na cvico...

handa1303
24. únor 2009

Soni to je hrozné.........to mě mrzí i za Tebe☹

HOlky já jsem ráno vyfotila to sněžné nadělení a přestal mi fungovat foťák................no to bude až drahoušek dorazí odpolko domů☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru