Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

renatica
24. únor 2009

Ahojky těhulátka,venku je zase poprask,to je síla!!!! Za chvíli jedu do Čásky na kontrolu,tak doufám,že tu cestu zvládnu,moc se bojim ☹ ,ten sníh tam vypada fakt hrůzostrašně!!! A podle toho jak se mi pojede se rozhodnu,jestli teda odpoledne přijedu!!!!Ach jo,snad to do odpoledne roztaje 😨 ,ale ono pořát sice po troškách,ale pořát sněží!!! Tak uvidím!!!Jinak přeji všem krásný den
Soni, snad už to nebude dlouho trvat a něco si najdeš a budeš mít svatý klid,protože ty nervy s ním za to nestojí!!!! Drž se snad ,už to nebude dlouho trvat 😉

renca.k
24. únor 2009

tak Reni,jak jsi dopadla u doktora? Už víš co to bude 😉

renatica
24. únor 2009

Ahojky,no teda posledně mi řekl na UTZ,že na 70% to bude malý rošták a ted raději ne řekl ani 50 na 50!!! Takže ted jsme zase na začátku a nic netušíme!!! ☹ Tak snad příště!!!! Ale máme nové fotečky,tak je tam pak zase dám!!!! 😉

renca.k
24. únor 2009

jéé tak to je škoda to se nechtěl ukázat?

handa1303
24. únor 2009

to je rošťáček co Reni???? Ale neboj🙂 mě řekl i týden před porodem,že to bude kluk a přitom mi od 20 TT tvrdili holčičku....no nakonec holčička vylezla. Ale 100% je plodovka 🙂
Hele už mi jdou smajlící 😎 🙂 😉 ha ha háááááááááááááááá 😎

renca.k
24. únor 2009

Reni a Hani dorazíte na cvíčo??? 😀

renatica
24. únor 2009

No tak jsem si nakonec zacvičila doma na míči!!!! Oprášila jsem z něj prach a pěkně se protáhla,je mi hned lépe!!! A příští týden se už snad dokopu!!! 😉 Zítra jdu na zkoušku účesu a odpolko na poslední zkoušku šatů,tak doufám,že do nich pořát vlezu a nebudou malé ☹ !!!! To by mě moc mrzelo,úplně jsem se do nich zamilovala!!! 😀

Hando,ty mi dáváš,ja už chci vědět co se nám to klube a né aby se takhle pletli!!!! Snad za 3týdny a pak jdu v tom dubnu na ten 3D,tak tam se nám snad ukáže krásně!!!

Tak jak Renďo, jaké bylo cvíčo??? Mám špatné svědomí,dneska se mi spíše nechtělo,cesty jsou tady jen mokré,ale já jsem zase plná dojmů,tak semnou šijou všichni čerti!!!! A raději jsem byla s taťuldou,páááč v 17hod mi zase ujede do práce a skoro by jsme spolu nebyli ☹

sonica
24. únor 2009

holky dnes bylo na cvicu bajo,bylo nas tam malo tak to bylo supr.reni tak budes mit treba prekvapko u porodu,ja to tak i chtela...no to bylo ale jedine co jsme videli na 3Dcku.

renatica
24. únor 2009

😀 To jo no,aspon to potom bude pořádná pecka!!!!! 😀

renca.k
25. únor 2009

krásné ranko, Reni cvíčo byla pohoda nebylo nás tam tolik. Mě se teda také moc nechtělo ,ale dokopala jsem se 😀 . Jsem z té práce čím dál unavnější. Jinak plavčo bude zase od 17.30. To věřím ,že máš kolotoč svatba dá zabrat já si také všechno připravovala sama teda s pomocí manžela 😀 .
Soni a ty máš termín kdy? Koukám ,že se ti to blíží 😉 .

renatica
25. únor 2009

Ahoj Renčo,jsi šikula,teda chodit do práce a ještě podstivě chodit cvičit 😉 Ale určitě věřím,že už to musí být dost namáhavé 😖 .Jak dlouho plánuješ ještě pracovat 😵 ????Maminko,šetři se 😎 !!!!!!!
No já akorát dosnídám a letím k té holičce,tak zatím,papa mějte se všichni moooc krásně 😀

sonica
25. únor 2009

reni bud si nadelim prcka k svatku nebo 4.4.jestli bude vse v poradku...tak jsme se domluvili s provaznickem.ted me zrovna priserne tlaci do zeber 🙂 v patek jeem na kontrolu tak uvidime co nam rekne

handa1303
25. únor 2009

Dobré ráno děvčátka 🙂
tak jsem se konečně a i beze strachu dokopala k cvičeníčku....ráno jsem se pěkně protáhla a zajezdila si chvilku na stepperu a to mám najednou elánu 🙂 😉 😉 😉 teďka se chystám na vaření gulášku k obídku.
No a dneska kouknu z okna a silnice v poho.....já es na to vy 😖 ...proč to nemohlo být včera.....tady chumelilo do odpolka,ale večer si sprchlo,tak jsou silnice čisté🙂

renatica
25. únor 2009

no teda tady dneska svítilo sluníčko,bylo fakt krásně,tak jsem moc ráda a už ať to tak i zůstane!!! Šatičky mi byly,mám tam pořát ještě dost místa i kdyby náhodou a z účesu jsem taky nadšená!!! Takže se mi dneska docela dařilo 😀 !!!
Jen mě nějak už od včerejška bolí pekelně hlava a nechci si brát žádné léky,tak to tak nějak 😖 překonávám!!!!

Ale to sluníčko mě dneska zahřálo u srdíčka 😉

renca.k
26. únor 2009

krásné ranko.
Soni tak to ti vyjde krásně to budeš mít ten nejhezčí dárek 😀 .
Reni už se těším na fotečky až tě uvidíme ve vší kráse 😉 . Včera bylo opravdu náherně hned jak jsem přijela z práce šli jsme z manželem na procházku.Jinak Reni já trpím na migrény a mudr.mi říkala že když mě bolí hlava můžu si vzít klidně až 2 paraleny ,že to neškodí.

sonica
26. únor 2009

jo jo paralen se muze od 12tt.reni co fotky vlitnem se na rencu podivat nazivo jak ji to slusi 🙂

handa1303
26. únor 2009

Ahoj kočky 😉
jak je dneska??????
U nás taje jako blázen....tak doufám,že už tohle počasíčko vydrží🙂

Holky z Renči bude nádherná nevěstaaaaaaaaaaa 🙂

renatica
26. únor 2009

No teda holky neblázněte,víte jak budu nervozní?????? 😲 A ještě ,kdybych vás tam někde viděla,tak se celá roztřesu 😅 To bude ostuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😨 Jsem nervozní už teď,ale určitě by jste mi udělali radost,to jo!!!!! 😀 Už at je to raději za náma 😉
Renčo já mívala občas taky migrény a to veškeré léky co jsem užila,tak jsem stějně vybl...,takže jsem poměrně zvykla si to protrpět s mokrým kapesnikem na hlavě a ticho,musí být všude ticho a do postele!!! To se s toho po pár hodinách někdy i dostanu!!! Ale co jsem těhotná,tak mě bolí ta hlava jen vyjímečně,mám pocit,že to bylo včera teprvé podruhé,za celou dobu a myslím si ,že paralen je moc slabý!!! Já vždy do sebe házela nejsilnější ibalgin co byl po ruce!!!A ten ted rozhodně brát nechci ,bleee 😝 je to hrozné svinstvo!!!Ale příště to zkusim,vezmu si dva paraleny najednou a uvidím!!! 😉

handa1303
26. únor 2009

Reni já jsem také na migrénu trpěla hodně před tehu s Adélkou.....až mi chtěli dát léky (návykové),ale to jsem nechtěla....po porodu jak když utne a hlava mě bolela snad 5* za těch 9 let 😵 a teď když trochu ze stresu tak si udělám meduňkový čajík a jdu hajat 🙂

renatica
26. únor 2009

Tak meduňka povídáš 😀 ,to si to raději někde poznačím!!!Ta má hlava by s toho za týden pohla udělat i třeba mátový čajík!!! Jsem hrozná skleroza!!!To mám z té práce!!! Když jsem dělala v hospodě,to jsem měla páni pamatováka a pak jsem šla na linku ,hlavu jsem přestala používat a říkame s holkama,že ta fabrika znás udělala apsolutní MAGORY ☹ !!!
Ale máme tužtičky i papírky,tak já si to někam napíšu!!!Jen ,abych ten papír potom našla 😀 😀 😀

handa1303
27. únor 2009

Ahoj berušky 🙂 ..jé dneska tu jsem první 😉
Tak modlete se celý víkend ať už nesněží a já mohu konečně v pondělí na plavčo...je teda od 17,30????? To bude žůžo 😉
jak dneska je děvčátka????????????

renatica
27. únor 2009

Ahojte těhulky,všechny Vás moc zdravím a přeju nádherný den!!! Tady dneska krásně svítí sluníčko,tak snad už to vydží a bude pěkně!!!! 😀

handa1303
27. únor 2009

tady lejeeeeeeeeee jako z konve.............tý jo stěhuji se do Čás...v okolí vám počasíčko přeje 😀

renatica
27. únor 2009

🙂 Tady už se sice sluníčko pomalinku schovává,ale je dobře!!!! 😀 😀

renca.k
27. únor 2009

ahoj sluníčka,tady v KH už je docela pěkně.
Hani plavání je od 17.30 už se na vás s Renďou těšíme 😀 .
Jinak mě hrozně začali bolet kyčle už mě bolí 3 den a dneska je to mazec je mi z té bolesti až do breku ☹ .
Přeji krásný slunečný víkend 😎 😀

handa1303
1. bře 2009

Nazdar holky 😎
už aby bylo zítra večerrrrrrrrr 🙂 už se těším na plavčooooooo 🙂 🙂 🙂

sonica
1. bře 2009

ja taky ja taky,zitra uz vyrazim.ted jsem dozehlila pidivecicky co jsme dostali,tri hodky mi to trvalo,me zehleni jednou zabije,ted si tady ubozaci vyzvedli psa tak jsem zvedava kdy se vrati a budou provokovat ☹

renca.k
2. bře 2009

ahoj holky 😉 ,zdravím při pondělku. Jak mě se dneska nechtělo brrr ☹ ,ale už se také těším na večer.Doufám,že už dorazíte všechny 🙂 . Soni to mě je líto,že tě takhle provokují měli by brát trochu ohledy 😠 . Tak už se ná vás večer těším pááá 😀

handa1303
2. bře 2009

Ahojky zlatíčka 😉 ....tak já dorazím na 100%...........dnes mě snad nic nepřekvapí 🙂

Hele holčičky,kdo jste byli na 3D v Kolíně.....kolik se tam platí? Říkala mi 1000,- za DVD a 250,- za foto a za samotné vyšetření se také něco platí,když si tam jedu sama od sebe 🙂 bez nějakého doporučení jako na screening (to jsem neplatila nic)

renca.k
2. bře 2009

no Hani já tam jedu 10.3. ,ale snad se už za vyšetření nic neplatí to by byli vydřiduši. Takové peníze za DVD a foto . 😉 .Tak ti dám vědět příští týden

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru