Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

lebdulka
25. čer 2009

Ahojky holky, tak včera nás pustily domů. První noc i koupání jsme zvládly, a Kristýnka nám dělá jen samou radost. Je to nádherný mít tenhle uzlíček v náručí, věděla jsem, že to bude krásný, ale že až takhle.... 🙂

Ted zrovna spinkáme (my teda neděláme nic jinýho 🙂 ) tak jsem už přihodila nějaký fotečky do alba. Jsou na adrese: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Market doufám, že už to brzo přijde, jsem zvědavá na Lucinku a Kristýnka už taky potřebuje kámošku. Tak šup - počasí je na to jako dělaný 🙂

Reni jaká byla první noc u vás? Těším se na toho 3, až vás uvidím. Dáme spicha před nemocnicí a zaútočíme na doktory 🙂

mějte se krásně cholky

papa už mamina Zuzka

prochi
25. čer 2009

Jééé ahoj mamino, vítej doma 🙂
Malá je nádherná 😵
Jsem ráda, že vás nic netrápí a užíváte si.

My koukáme zrovna na Kouzelnou školku, tak mám chvilku. Ale už se těším, až přijede taťka z práce a já se svalim do vany. Ty kříže mě zas berou. Jsem už celá zvědavá na zítřek, co mi řekne doktorka. Ale snad bude vše oki a nechají mě ještě na víkend doma.

Jinak máme trochu nemocnýho malýho. Hrozně chrchlá, takovej hnusnej kašel, očička má úplně skleněný. Tak jsme ráno skákli k mudře. Nic neschledala, tak nám dala nějaký kapky na ten chrchlák. Snad se to moc nerozjdete, to bych umřela, kdyby za mnou nemohl ani do porodnice.

Renčo, doufám, že si stihla Maternovou, pak poreferuj, jak se ti to líbilo.

prochi
25. čer 2009

Renčo, dík za číslo 🙂 Já jsem na to zrovna v noci myslela, že ti musim ráno napsat, abys mi ho poslala 😅

renatica
26. čer 2009

Ahojky Zuzi,.........
ještě jednou Ti strašně moc gratuluju,Kristýnka je kouzelná!!! Tak doufám,že spolu všechno zvládnete ,jsi šikulka,já věřím ,že jo!!! 😉 Koukala jsem na fotečky ,krááása!!! jen hodně foťte!!

No a já jinak-p.Maternová byla zase skvělá!!!! Moc pěkně nám vše vysvětlilala,ale já jsem taková nervoza s toho porodu ,že mi i raději na sebe dala číslo,at se nebojím a kdykoli ji zavolám,že to zvládnu!! Ale já mám asi nějaký blok,nebo co!!! Já se bojím víc a víc!!!
Dostali jsme to DVD,tak se na to dneska mrknu!!!

Renča nám asi stávkuje a užívá si Šimonka!!! Moc se ji nedivím!!!! Mít takového drobečka doma,tak si asi na PC ani nevzpomenu!!! Doufám,že jim vše jde,tak jak mááá!!! 😉

prochi
26. čer 2009

Ahoj holky, tak v pondělí v 7.15 máme nástup... na lačno, vezmou mi krev, udělají předoper. vyšetření a uvidíme podle nálezu. Když bude příznivý, tak to zkusí trochu pošťouchnout, když né, tak na to vlítnem v úterý.
Moc doufám, že v úterý to fakt vypukne, nerada bych tam ležela jen tak pro nic za nic jako u Péti. I když to samozřejmě není na nic, aspoň si nás už pohlídají. Ale je to tááákkk dlouhýýýýý...
No a když všechno dobře dopadne, tak příští víkend už bych mohla být i s miminkem doma 😵

Renat, prosím tě, čeho se bojíš? Co bych měla říkat já? 😀 První byl masakr a vidíš, jdu do toho zas 😉 Tak to přeci taková hrůza zas být nemůže, ne? 😅 Ale né, fakt to stojí za to!! Těš se, že konečně uvidíš, jak miminko bude vypadat, jaký asi bude... Za toho človíčka stojí všechna bolest světa, i kdyby mi měli uříznout hlavu zaživa, tak prostě ten prcek za to stojí.
I když nepopírám, že mám taky strach, ale spíš, aby to všechno dobře dopadlo, abysme byli v pořádku... no a taky trochu, aby to netrvalo moc dlouho 😅... no nejradši už bych to chtěla mít za sebou.
A půjde s tebou někdo k porodu?

renatica
26. čer 2009

Market děkuji,vím ,že to musím zvládnout,když to zvládla každá!!! Ale ten strach s toho ,že malému nedokážu pomoct,že nebudu zvládat tlačit a dýchat tak jak mám a že to bude dlouho trvat,a....a....a.....a....!!!! Ani nevím z čeho přesně mám největší starch,stěch cizích lidí tam kolem sebe!!! Fakt nevím!!! Ale manža semnou bude,tak se budu soustředit na něj a snad to spolu nějak zvládneme 😉 !!! Chudáci maminy ,když tam musely být samy 😒 !!! Ale zase z druhé strany ,nevím jak to budu zvládat ,abych na něj na chudáčka nebyla hnusná a nakonec ho ještě nevyhnala!!! ☹
Jsem herečka,toho si nevšímejte,vím,že strachj má asi každá,ale já jsem prostě trumpeta!!!Já se s tím nějak poperu!!! 😉
Pořát v poslední době si představuju jak asi vypadá,jaké má prstíčky a nosánek a všechno a už se strašně moc těším až ho pořádně budu ňufat a pusinkovat juuu uplně všude,srdíčko naše 😀 Takže částečně se taky i těším,až už to bude za náma!!!! Ale,ta bezmoc,že nevím do čeho jdu je tak silnaaaa,.. 😲
Market ,tak hodně štěstíčka,v neděli na to s tátou ještě skočte,aby jste tomu malinko snad pomohli a třeba už se v to pondělí konečně fakt dočkáš!!! Moc,moc Ti přeju ,aby to bylo klidnější než posledně 😉 !!! Drž se a pak hned písni pokračovaní do -Jaký byl porod,juuu!! Budu na to čekat 😉

prochi
26. čer 2009

Renčo, taťka už je celej ztrhanej, jak to pískle vyháníme 😀 Teď si odpočinul aspoň pár dní na noční 😀 Jinak dávám každý večer horkou vanu a každý den vytírám celej barák na všech čtyřech. Okna už mám umytý dvakrát. A to nepočítám celodenní lítání za prďolkou 😅

Já se taky bojim, moc moc. Ale poprvé jsem se nebála, byla jsem celá natěšená, až to vypukne, hodně mi pomohly kurzy a cvíčo, fakt jsem se těšila. U mě byla nejhorší ta první doba porodní, protože jsem byla hrozně zabetonovaná a vyvolávání nějak nešlo... ale jak jsme přišli na sál, tak už to byla pohodička pohoda. Pamatuju si, že jsem pořád vykřikovala, že to není možný, že už je to tady 😀 A byla to fakt krása, i to tlačení a když vyklouznul a tááák, na to se moc těším 😵

No nic, jdu vytřít a pak vystřídat babičku v hlídání. Ať si taky chvilku odpočine.

renca.k
27. čer 2009

Ahoj holčiny,tak mám konečně trochu času napsat. Všem děkuji za přání. Se Šimonkem si na sebe zvykáme je to docela oříšek než se nastaví nějaký ten rytmus.Jinak je to zlatičko.Dneska už spinkal v noci docela dobře.Market pořád na tebe myslím a držím palce pak dej vědět co a jak?
Zuzi jasně ,ale nevím na kolikátou tam dorazíme to víš bude to první výprava pokusíme se hned na tu 1O možná semnou pojede i Honzin.Také se už na vás těším.
Jinak všem ostatním držím palečky aby bylo vše OK.

renatica
28. čer 2009

Market ,tak teda hodně štěstíčka 🙂 ,myslím na Tebe 😉 a pak se nám co nejdříve ozvi!!! Snad to bude lepší,než minule!!!

Renčo,no ahojky Ty šikulko,tak coooo 😀 ??? Jak jsi to zvládala ,až budeš mít chviličku,tak se pořádně rozepiš,to víííš mě zajímá každý detaj 😅 l!!!! Doufám,žýe se brzo všichni i sprckama sejdeme a už jen s úsměvem budeme vzpomínat 😉 !!! Malý vypadá takový maličkatýýýý 😲 ,musí to být drobeček,ale je roztomilý!!!
Koukala jsem ,že v novinách jste byli se Zuzkou hned pod sebou!!! 🙂 jste šikulky,obě dvě!!! tak at se vám s těma vašima majinkatejma broučkama daří,at vás nic netrápí a držte se! 😉 A brzi zase 🙂 písněte

handa1303
28. čer 2009

Zdravím všechny 🙂 ...tak jsem se konečně dostala na chvilku na PC.

JInak našše maličká se nechce točit,takže za 2 týdny KO a jestli se neotočí,tak předoperační vyšetření. Ke všemu mě strašně zašala svědit kůže po celém těle,tak mi Julka brala krev na jater.testy a uvidíme,bude mi volat co a jak,jestli mi ještě ke všemu nestávkují játra...zas bych šla na kapačky.

Maternová - neměla chybu jsem byla unešená. Strašně dlouho jsme si tentorát povídali a škoda,že to skončilo ☹ Reni,prosím Tě pošleš mi na ní číslo - děkuji. V úterý si jdu k ní pro kosmetiku.

Holky k miminkám ještě jednou gratuluji....nádherná. Se také nemohu dočkat,ale na druhou stranu mám strach z kojení. Porodu se trochu bojím,ale z toho kojení mám obavy,abych to uměla a hlavně nám to šlo. I když pí. M říkala,že to bude brnkačka.....tak se snažím myslet pozitivně.

Renďo neboj.....porod zvládneme, Budeme tam mít miláčky sebou a hlavně brzy ty křiklavé uzlíčky u sebe 🙂

prochi
28. čer 2009

Holky, tak se jdu rozloučit. Teď odjela rodina, ještě jsme dneska oslavili kluků svátek. Malej je ve vaně, taťka vaří a já se půjdu otrhat, oholit, dobalit... a zítra v 7.15 nástup.
Mám strach, aby mě neposlali domů, protože mě od včerejška šíleně bolí v krku, hlavu mám jak ve svěráku. Bojim bojim, jak budu v tomhle stavu prodýchávat ☹
Tak se mějte a jak něco, tak dáme vědět 🙂

renatica
28. čer 2009

Market drž se ,budeme myšlankama s Tebou!!!!!!!!!!!!!!!Ono třeba ted i to počasí Ti aspon maliku pomůže!!! 😉
Drž se ,papa (budu se těšit na zprávičku od Teba a prcka)

ivca08
28. čer 2009

Taky držíme moc a moc palečky 🙂

smisek21
29. čer 2009

Ahoj tak se nyní po dlouhé době ozývám, to je hrozné počasí, moc mě bolí záda, v noci chodím snad každou půl hodinu na záchod. Už abych to měla za sebou.
no teď v červenci začnu chodit na předporodní kurz, tak snad se mě bude líbit 😉 😉 No 14.7. nastupuji na mateřskou dovolenou. Jinak u mě nic nového,.
tak jsem taky myšlenkama s Market, at ji to vše dobře dopadne.Koukám, že tu za chvíli zůstanu sama, kdo ještě rodit nebude.

renca.k
29. čer 2009

ahojky, Reni já jsem porod neměla vůbec jednoduchý nechci tě strašit ,tak nevím zda se mám nějak rozepisovat. Ale jedno je důležité za to to stojí když mi malého položili ještě špinavého na bříško byli jsem s taťkou ty nejšťasnější na světě.
No kontrakce mi začali v pátek ve 22.30 po 15min. a pak se to krátilo až byli po 5min. ve 2.30hod.jsem dorazili do porodnice. Taťku nám poslali ještě domů protože jsem byla otevřená jen na jeden prst a k porodu se to nemělo,pak se mi k tomu přidali křížové bolesti.......no a půl jedné odpoledne v sobotu jsem šla na přípravu. Malý se narodil až 19.49 bylo to dlouhé ,ale zlatičko bylo otočené hlavičkou jinak něž mělo a proto nám neklesa a tak dlouho to trvalo. Ale opravdu se hned na to zapomene neboj 🙂 .
Určitě vám půjde vše jak má jedna holčina co byla v porodnici semnou na pokoji měla odrodíno za 3hod. se vším všudy no nádhera a úplně bez nástřihů to se někdo má 😉 .
No pořád myslím na Market jak to půjde držím moc palce

renatica
29. čer 2009

Ahojky smíšku,nooo teda Tebe jsem tady neviděla ani nepamatuju 😲
To by jsme se měli na cvíču ještě potkat,chtěla bych pokud to budu zvládat ještě chodit,ale mám v tom zmatek,jak to ted bude!!! Ale zítra jdu ,tak to všechno zjistím,jak to bude dál!!! 😉

Renčo-neblázni ☹ !!!!! To ses musela pěkelně trápit,takovou dobu 😖 !!! Chudáčku 😢 !!! Ale jak píšeš,hlavní je že to máte za sebou a zvládli jste to 😉 !!! Už Vám všem začínám závidět,že už to máte za sebou!!!

A Markétka už se nám taky dočkala,jsem srtašně moc ráda aji za ní,že je Lucinka v pořátku!!! Ale je to kus ženský 3,65kg a 50cm!!! Šikulky,snad to měly bez problémů,ještě jednou moooooc gratuluju!!

ivca08
29. čer 2009

Market gratulace velika.

Jinak cvico zitra neni, bylo dneska a uz tak bude cely prazdniny.

renatica
30. čer 2009

Ivco-no to mi ani neříkej!!!!!!!!!!!!!Já myslela,že to bude až od příštího týdne!!!!!!!!!!A já se taaak těšila!!Ach jooooo ☹

smisek21
1. črc 2009

Ahojky tak to mě to cvíčo teda dostalo ☹
To z toho kamarádka, s kterou jezdím autem nebude nadšená, spíš jí v práci nepustí a já auto nemám, a ke všemu mě v tuto hodïnu také nebude moci někdo jiný odvést ☹

renatica: Jo, nejsem tady často, mrzí mě to, ale poslední dobou mladej moc kope a já jsem ráda, že odpočívám 😉 Víš, a ke všemu se mi orzbil počítač, tak píšu od našich a to není pravidelně.
A jak ty a těhulkování?? Ty už to máš za pár, ty se máš 😉

Market: tak konečně se dočkala, je šikulka 🙂 🙂 A lucinka je kus ženský, to je pravda 😀 Moc gratuluji
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak hlavně přeji hodně a hodně zdravíčka a štěstíčka

Já už také počítám dny, vždyt už je 1. července a podle dr. budu asi rodit dřív, ikdyž uvidíme 😉

Mimochodem, ještě taková otázka, cvíčo by bylo i v pondělí příští týden? Ikdyž je státní svátek??
Tak se mějte jdu kuchtit něco k jídlu, kdaždopádně jsem už včera v noci dostala chuť na něco sladkého, tak jsem dneska brzo ráno (vstávala jsem pro zajímavost už v 5:30) dělala Tiramisu. Už se na něj těším. mńam 😉
Doufám, že mi ho ale manžel nezbaští, on také miluje sladké, ale hlavně pořádný kus flákoty 😉

Jinak půjdu určitě na ty předporodní kurzy, navštívím ale 3. lekci s manželem a pak 4. lekci, bohužel tu 2. lekci, kde se probírá 1. doba budu muset navštívit až ten druhý čtvrtek v sprnu, protože příští týden, kdy by měla být, tak manžel má odpolko, a z práceš ho nepusti už se ptal, ani dovču mu nedají ☹

renatica
1. črc 2009

Ahojky smíšku 😀 ,tak jsem dnes byla na kontrole a i když jsem taaak moc chtěla 🙂 ,aby už se to aspon nějak chystalo,tak mě mudr. ubezpečila,že se vůůbec nic nechystá ☹ ,že si mám pořádně vygruntovat a bez ostychu zneužít tatínka 😲 !!!Že by to mohlo malinko popohnat!! A jinak tedaaa, jsem uplně vyřízena za týden jsem přibrala 3kg 😢 -masakr-jsem nateklá jako blázen ☹ !!!! Už aby to bylo za náma,ty vedra jsou fakt hrůza!! 😨
Potkala jsem na poradně holky z cvíča ,tak jsem se ujištovala,jak to bude a ten příští týden to bude vyjímečně zase v úterý a pak zase pondělky 🙂 !!! Čas pořát stejný15hod
Je to škoda ,že to máš takhle blbý s tím dojížděním!!!

A ty hodiny s p.Maternovou,staršně moc doporučuji,je úžasná,stojí to za to!!! Klidně bych si to dala ještě jednou!!! 😀

ivca08
1. črc 2009

Ahojky,
jenom doplnim to, co uz tu je. Cvico v pondeli od tri, akorat pristi tyden kvuli tomu svatku v utery.To asi zrovna nepujdu, protoze jedeme na velky utz do Motola, takze to asi zpatky nestihnu. Ale uvidim.

Jinak ten 2. předporodní kurz je přisti ctvrtek? Premyslim, že to odchodim taky v cervenci. Sice bysme to meli stihnout jeste v pohode i v srpnu, ale kdyby si nahodou tatka bral v ty dobe dovcu, tak ho asi do Caslavi nedostanu.

renatica
1. črc 2009

jojo,ta druhá hodina je druhý týden v měsíci,třetí-třetí týden atd!!! Takže příští čtvrtek,by to mělo být!!! Holky moc si to užijte!! Je to moc fajn!! 😉

smisek21
1. črc 2009

renatica:ahojky,taky me ty vedra nici☹nemam sice otoky,ale malej kope skoro porad,brisko me svedi☹A to maji byt porad vedra. Moc ti preju,abys to uz mela za sebou a mimiska drzela v naruci😉 Snad se uz taky dockam.
Jak jsem jinak psala,na kurz k pi Maternovy jdu az od 3.lekce tj. 16.7. A tu 2.lekci si necham jako posledni takze az v srpnu 2.ctvrtek.
Jeste se chci zeptat,pry se na kurzech dostavaji vzorecky kosmetiky nebo co je na tom pravdy?a kdyz chci pak dat pupecnikovou krev,jde to?
Tak se mejte pa

renatica
2. črc 2009

Ahojky smíšku-je to užasné jak to strašně rychle utíká!!! Taky už se nemůžu toho mrnouska dočkat a Tobě to uteče taky tak!!!! 😉 Ale už aby to bylo,vid!!! 🙂
Tu kosametiku,tak to nevím!!! já nic nedostala!!! Jen občas když si p. Dibelková vzpoměla ,tak přinesla něco,jen třeba Rennie-na žáhu,nebo pak dostala jelení lůj-tak nám to rozdala!!! Jinak nic,ale možná jsem to prošvihla,nechodím moc pravidelně!!! Ale na poradně jsme dostávali takový dárkový kufříček a tam byly ruzné vzorečky-to jo!!! A na tu pupečníkovoiu krev se pak domluv s p.Dibelkovou-ona nám donesla ty dotazníky na cvíčo a pak to i pomáhá vyplnovat,je to docela složité,hlavně ty nemoci!!! A kdyby se to nestihlo,tak p. Maternová říkala,že se dá domluvit i u porodu!!! 🙂

smisek21
2. črc 2009

renatica: Jéminkote, ty jsi teda brzičko vzhůru, no, já mám ale co říkat, vůlbec nemohu už spát, jak je velké teplo, chodím každou chvíli na záchod a bolejí mě záda. manžel vstával do práce v 5 hod. a já už byla od 3:45 vzhůru ☹ A usnout v tom vedru už jsem poté nedokázala. Už at to máme obě za sebou. Tak mě napadá, co se potom sejít?Chlapi by si pokecali a my taky, co ty na to? je to jen nápad. 🙂 Kdypak jdeš na další kontrolu? Já jdu k pí Provazníkové tady u nás v Třemošnici až 14.7. pak má dovču, to budu chodit asi do Čáslavi a když bude malej ještě v bříšku tak na další kontrolu 4.8 a do už na monitorování.
taky ti tak malej kope? Mě hrozně, teď už zase, tak se zatím měj, zkusím jít něco dělat. Třeba vyvenčit pejsky, Naši bydlí s babičkou a tam mají 2 pudlíky toy a já s manželem mám labradorku jmenuje se Chelsea - to víš, manžel chtěl kvůli fotbalu 🙂 🙂, aby se tak jmenovala

renatica
2. črc 2009

Ahojky smíšku- taky nám ty tepla nedělají vůbec dobře,se celou noc převaluju,spocená až na kost,hrůůza!! 😝
A malej pěkně vykopává,zvesela do žeber a vůbec mu to nevadí,tak se pak kroutím,aby se malinko přemístil 🙂 ,ale přez den mám většinou klid!!!
Ty jsi taky pěkné ranní ptáče 😀 ,to ten můj už v 5hod. odchází do práce,tak to tady většinou zkontroluju a pak se snažím jít pokračovat,ale jak už je ted světlo,tak to moc nejde!!! ☹ !!!
Já chodím k Hlasové-ted už každou středu!!! Tak se tam třeba někdy potkáme!!! A co ted v to úterý?? Dorazíš na cvíčo??? Ta Třemošnice je fakt na prd,nemáte tam ani žádné spoje i kdyby jsi chtěla přijet vlakem!!! 😠 Je to na nic!!! Bylo by fajn ,kdybys ted dorazila a pak by jsme se domluvili,na nějakém tom rande 😀 !!!

Juu naši mají taky pudlíka,je to má nejoblíbenější rasa!!! 🙂 To tady rodiče od manži mají jezevčíka a to je taková rozmazlená a paličatá potvora,že se ho každý bojí!!! Tak až bude malý,tak ho asi přiškrtím!!! Je fakt zlý!!!(no jo,nevychovaný)
Chelsea 😀 😀 😀 ti je dobré 😀 😀 😀

renatica
2. črc 2009

No děvčátka,maminky -co že na nás úplně prdíte!!!! ☹

Napište nám taky něco!!! Co nás čeká a nemine!!! Jakpak to zvládáte??? A fotečky,šup,šup 😀 ,já ci okukovat!!!
Asi toho času moc nezbývá co??? Ale přece se na nás takhle nevykašlete??? ☹
Co rande??? Nezajdeme zase na papání,nebo do cukrárny??? Ještě ,než se i já rozsypu??? Nebo to už necháme až na potom??? Já Vás chci vidět i s mrnouskama 😉 ,moc,moc!!! Tak se brzo ozvěte,ju!!!!

renat2
2. črc 2009

ahoj holky, tak jsem se zas přišla podívat a opět gratulace k novému prckovi, to je super, jak jste se rozrodili 🙂 těším se na vyprávění, přesně jak píše renatica, co nás čeká, pocity apod. a fotečky okouknu taky mooc ráda.

Jinak my se máme skvěle, mám epo genetickém i 3D UTZ (záznam ani nejlepší, ale ani špatný, takže na to pořád sjíždíme dokola), oba doktroři nám potvrdili chlapečka, tak jsme šťastní...

Ivi: děkuji za vysvětlení toho cvičení, v úterý konečně zas dostavím, a budu pak chodit 🙂

smisek21
2. črc 2009

Ahoj, tak jsem konečně vyvenčila pejsky, a můžu opět napsat, to sluníčko opět pálí, děs a hrůza. Na cvíčo asi ne, kamaráda co mě vozí autem tak jede na kontrolu v útěrý a pak musí do práce a má práci až do 15 hod. No a jak sama víš, tak to spojení do Čáslavi je na .... To bych tam byla vlakem moc brzo a autobusem dlouho. Ale třeba bych se mohla ukázat jen tak a přijet (nejít na cvíčo) a potom poklábosit, ale uvidím také jaké bude počasí.
Jinak kdyby se ti to hodilo můžem se sejít pak kdykoliv. než porodíš 😀

Koukám, že to sluníčko všechny zmohlo, ikdyž si myslím, že holky jsou moc rády, že to mají za sebou a už ty svá miminka opatrují a chovají v náručích. A na nějaké psaní už nezbývá čas, To věřím.
No každopádně 9.7. budu už mít přístup na net doma, takže se můžu kdykoliv připojit a můžeme se domluvit na nějakém srázečku.

😀 😀 😀 Tak přeji krásný den, ikdyž je opět pěkné dusno ☹
katka

renatica
2. črc 2009

smíšku-jasný!!! Můžeme se domluvit a někde si zajít sednout!!! Moc ráda!!! 😉
Jenže nevím,jak se Ti to právě hodí!!! Já přijedu v podstatě kdykoli,zatím mě nic nenutí doma sedět! A autkem jsem v ČÁSLAVI za 10 minutek!!!
No ale 100% tam pojedu v úterý na cvíčo,nebo pak ve středu na 9 hod k Hlasové!! takže kolem 10hod bych mohla být ve městě!! Tak písni jak se to hodí Tobě,já se podřídím!!! 🙂

renčo-pěkné fotečky!!Bud ráda,že máte aspon něco,já byla na 3D ve 25tt a už jsme byli tak velcí,že nemáme vůbec nic!Pořát se vrtěl a měl před tvářičkou jak ručičky,tak i nožičky a pak na nás akorát vystrčil prdelku,tak nám taky potvrdili kluka,a prý se nebude mít za co stydět 😀 ,byl tam moc fajn doktor!!! Poslali mě se i proběhnout po schodech,jse se kroutila jak housenka aby se otočil a nioc z toho!! Tak si toho važ,málo komu to vyjde pěkně a vy to máte pěkné!!!

A stejně holky-hlavně zdravíčko,co??!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru