Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

smisek21
19. kvě 2009

ahoj holky, moc mě mrzí, že jsem se neukázala na dnešním odpoledním dýchánku, ale protože se kamarádce Romče s kterou jezdím autem (já nevlastním auto), udělalo špatně, tak jsme bohužel nepřijely. Obě nás to mrzí, ale nedá se nic dělat. Snad jste si to užily. 🙂 🙂
Já už také připravuji výbavičku, a už se těším na 30tt až uvidím mimíska na ultrazvuku.
Pa

renca.k
19. kvě 2009

Ahoj holky,tak sezení se nám podle mého vyvedlo bylo to super pokecáníčko 😉 .Jinak jsem byla také na VZP a dali mi to huráááá hned jsem to utratila za potřeby pro malého 🙂 . No zase si to někdy zopakujem třeba v té cukrárně. tak zatím páá

lebdulka
19. kvě 2009

Ahojky holky, tak už jsem teda tu 🙂 ten dnešek byl fakt skvelěj, takže příští týden v cukrárně? 😉 Jdu brouzdat po netu a začnu schánět info o tom mým konci pánevním - teda doufám, že se mi ještě prcinka stihne za ten měsíc otočit (koupím baterku a budu jí svítit na cestu 😀 ) mějte se kráásně a ve čtvrtek na Maternový čůůs
PS: pro holky co byly dneska na tom pokecu - jsem magor a Adamová má pořád dlouhý vlasy 😀

handa1303
19. kvě 2009

Lebdulko - Zuzi 🙂 🙂 🙂 🙂 jsem se pobavila s paní DR 🙂 🙂 🙂 no jo tak jsi se na ní musela jít podívat,co????? 😉 Neboj ona se potvůrka malinká ještě otočí....ale pro jistotu také juknu jestli mám doma baterku 😉

HOlky - no fakt psezení nemělo chybu, byl to pěkný relax a jsem ráda,že jsem šla.Ta cukroš bude také supr....mají tam strašně dobrou ledovou kávu a větrníky ...jsme si dávali minule s Renďou 😎 Ale po dnešku jsem naladěná na nějakou super palačínku 🙂 a od Renči na pudíka....zítra ho budu také dělat s pišotkama a mandarinkama 🙂 🙂 🙂

Tak holky páček a zítraaaaaaaaaaa

prochi
19. kvě 2009

áááááááááááááááááááááááá kdo pak se to na nás přišel podívat? Že by načuhovačka Zuzanka?? 😀 😀

Mě se to dneska taky moc líbilo, nemělo to chybu, žrádýlko paráda a společnost ještě lepší 🙂
Jen škoda, že se nestavila Soník s Karličkou ☹

Do cukrošky už se taky těším.

Letim udělat taťkovi večeři, teď slezl z lešení (stavíme dvougaráž - no spíš takový menší domeček...) - natrhal si ředkvičky a "poručil" si je usmažit s vajkem.

prochi
19. kvě 2009

jééé teď mi pípla zpráva od pí. Maternový, že pro nás má olejíčky 🙂

sonica
19. kvě 2009

ahioj holky nas to taky mrzi, ale treba se na vas prijdem podivat priste... holt ja se musim ridit podle ni a zrovna jsme byly vzhuru a sli se krmit... no a pak jsme jeli na volejbal do chotusic na sestou... tak treba priste ta cukrarna, dobry dortik bych si dala 😀

lebdulka
20. kvě 2009

Market já ti dám načuhovačku 🙂)))))) kdybych tušila, že jste holky stejně tak dlouho vzhůru jako já
( hehehe taky si chodíte pozdě lehnout a od 6 čumíte do stropu jako já?) tak vám sem ještě ten večer něco mooooc milýho napíšu 😀
Jinak Hani,na paní doktorku jsem se včera podívat nebyla, ale zavolala jsem mámě, ségře, kámošce.....a všechny ty potvory potvrdily, že mi měkne mozek a mám halucinace 😀
ted jsem psala Julče P. dotaz kvůli tomu mýmu akrobatovi (co mi ted tak roztomile drtí močák) tak jsem zvědavá co mi napíše.
Holky přeju všem kráááásnej den

načuhovačka Zůza 😀
PS: Market jestli mi tahle přezdívka zůstane tak si mě nepřej 😀 😀 😀

handa1303
20. kvě 2009

Nazdárek kočky 🙂

Tak se také řadím mezi Ty,které do půlnoci něco dělají a od 6 či 5 čumí do stropu a říkají si..ještě hodinu a Adélka už bude vstávat 😀 ,ale někdy odpolko bych to zalomila.....a také to klíďo udělám.
Téééééda...já bych do cukrárny jela hnedka dneska 😀 😀 😀

Marky ty olejíčky...to je jak včera o nich mluvila Renča...nějaký citronový sprejíček? Nebo je to ten druhý balíček?

Zuzi....téda jsi pěkně akční,takhle navečer ještě zapřáhnout celou rodinu 😎

Včera jsme maldý za dala co se má naučit než přijedu, páč má zaracha a musí se drtit 🙂 ,no tak to s dědečkem zvládli,ale úkol do školy jsme psali až ve 20,00 😀 😀 😀 ...tak jsem si myslela jak to zvládnou bez dohledu 😀 😀 😀 😀 ,no ale pak to byla rychlost 😎

HOMEOPATIKA - na to kojení...stojí cca 70 - 80,- což není tolik. Já jsem si je koupila,tak uvidíme. Adulku jsem kojila 14 dní a pak hnedka Nutrilon....tak teďka jsme si říkala že se trochu pojistím 🙂 no kdyžtak je vyhodím 😀
http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomp...

Soni - budeme se na Tebe příště moc těšit a ta cukrárna nemá chybu 😎 😎 😎

handa1303
20. kvě 2009

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

ať máte co číst holčičky 😀

renca.k
20. kvě 2009

ahoj holčiny,
tak se konečně přišla podívat Zuzka 🙂 ,Zuzi to jsem se pobavila s tou mudr.dobré okno 😀 😀 .¨
Hani díky za super čtení ty homeopatika je dobré o nich vědět kdyby něco.

renatica
20. kvě 2009

Ahojte těhulátka 🙂 ,
tak jsem zase celá nadšená!!! Máme asi poslední fotečku z UTZ,už je pěkně velký- máme 1,8kg a jsme už hlavičkou dolu 😀 ,tak doufám,že už to tak zůstane 😵 !!!

přeji vám všem moc krásný slunečný den 😅 a nepřehřejte se,mě je vedro snad padnu za vlast 😕 !!! papa

renat2
21. kvě 2009

Dobré ráno!

Tak hlásím, že už jsem snad v pořádku, ťuk ťuk, bylo to asi přechodné, jak se tam rovnají střeva 😀 😀 ebventuelně jsme něco snědla, co mi nesedlo.
Jsem ráda, že jste si cvičení užily 🙂 příště už si to nenechám ujít, i když učení na státnice mi dává pořádně zabrat

A koukám, že i pak posezení nemělo chybu...🙂

Jinak já si volala do Kolína na ten 3D UTZ a jak jste tu psaly, je to plný, jen co je pravda, takže jsem objednaná na 1. července dopoledne, tak uvidíme 🙂

Na odkazy pak juknu, sice mám ještě dost času, ale to se vždycky hodí.

Přeji všem krásný slunečný den a já jdu zalehnout k učení ...

lebdulka
21. kvě 2009

čauky holky, tak máme vymalováno 🙂 tatka se vyznamenal a vypadá to mooooc pěkně 😀 ted už jen aby mimís přišel a po dnešku bych to fakt uvítala fakt co nejdřív - Market ty taky vid? 😀
Holky mějte se moooc fajn - já jdu jak jinak než na pivko 😀

čůůůůůůůůůs Zuzka

baruna
22. kvě 2009

Renco - drze jsem nakoukla do alba a prosím tě, kde jste měli svatbu? Krásný prostory.
A holky doufám, že vás některou uvidím zítra naživo v sekáčku v kulturáku co? 😉

renca.k
23. kvě 2009

ahojky, Baru to nevadí měli jsme to na Kačině v zámecké kapli je to bývalé divadlo. Ctělijsme to nejdříve venku,ale pak nás tento prostor očaroval 😀 oba.
Jééééééééé 😀 já na ten sekáč zapoměla tý jo to mě štve ach jo. No tak snad jindy ☹ .

baruna
23. kvě 2009

Renco - fakt hrozně pěkný. My takhle měli mít obřad na Lichnici - bohužel celý den pršelo.
A sekáč? Buď ráda, že jsi to prošvihla, protože jsem o hodně lehčí 😀 😀 Ale mám tak úžasný kousky na Rozárku, že se pořád chodím dívat, jak jsou úžasný 😉

prochi
23. kvě 2009

Ahojky, hlásím se po náročným dnu. Dopo jsem vyvezla babičky na nákup, přilítli jsme, rychle naobědvat a fičeli jsme na leteckej den. Malej byl úplně hotovej, nadšenej, šťastnej, to se ani popsat nedá 😵 Courali jsme tam víc než tři hodiny, měla jsem toho fakt dost, ale za ty rozzářený očička to stálo. Taťka pak šel napřed pro auto a dojel pro nás, já měla břicho už jak kámen. V autě mi otrnulo a vymyslela jsem si, že se ještě zajedem podívat k tetě, tak jsme si přeskočili s malým do druhýho auta (taťka jel pískat) a frčeli jsme a přijeli před večerníčkem. Zkoukli jsme večerdu a brouk hned vytuhnul, tak už mám dneska lehárko. Nožky mám jak báně, tak se jdu svalit a dneska už niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiccc nedělám 🙂

prochi
23. kvě 2009

Když čtu o Kačině... tak zítra tam po O. frčíme s kamarádkou na Chotkovské slavnosti 🙂
A příští týden (aspoň myslím) je pohádkový les ve Žlebech, tak ještě to a pak už můžu rodit 😀

baruna
23. kvě 2009

Prochi - no jo - pohádkový les. Ještěže jsi to připomněla, taky se chystáme. A už se těším až dáš čerstvé reference o čáslavské porodnici. 😉 Já mám opět vybraný HB, ale jestli to bude jako u Rozárky, tak budu ráda, když to stihneme zase do Čáslavi 😀

prochi
23. kvě 2009

Baru, jsem taky moc zvědavá, jak to bude tentokrát. Ale je fakt, že já i posledně byla moc spokojená. Teď tam rodila kamarádka (taky tam rodila před dvěma a půl lety) a říkala, že je to o moc lepší. Za nás totiž sloužila vždy jen jedna dětská sestra a jedna PA, zatímco teď je to po dvou a je to prý moc znát. No tak uvidíme. Nejradši už bych jela, ale zdá se, že ani dnešní našlapaný kilometry s pískletem nehnou 😅

baruna
23. kvě 2009

Ty blázne, užívej si ještě relativního klidu. Víš jakej to zase bude potom šrumec? 😝 A hele já se normálně do porodnice těším, bude to asi jediný místo a čas, kdy si budu mít čas spát 😉

renat2
24. kvě 2009

Dobré ráno 🙂

Koukám, že mluvíte o Kačině, tak tu já mám taky zamilovanoua svtabu jsme tam taky měli, jen v zámecké knihovně (byla zpřístupněna pro obřady asi na dva měsíce, protože jim vypadla kaplička 🙂 a neznám lepší místo 🙂

prochi: Tak to jsme měli včera stejný program, jsem ulítlá na stíhačky, takže já na letišti byla taky, bohužel se to neobešlo bez následků..byli jsme hned od devíti asi do tří a pak ještě v HOře na jídle a zmrzce a večer pálení ksichtíku a .. no prostě jsem červená jak prasátkou, krém jsem sice měla, ale jsem pitomá, protože jsme si říkala, že fouká studený vítr...a že to opalovat nebude...(kdybych to aspoň nestudovala ☹ no co se dá dělat. Vyšlu manžela pro panthenol, mazal ajsme už vším možným, jogurtem apod. a nezabralo...kdyby to aspoň zhnědlo.

handa1303
26. kvě 2009

Nazdárek děvočky 🙂
......no je vidět,že se oteplilo a tady ani noha 😎
Tak kdo jde dneska na cvíčo???? A co po cvíču???????????

😎 Valím bulvy,jak to čísílko Renče s Marky vyrostlo 🙂 ..........holky to je už za pár,tak to musíme do té cukrárny nebo ještě na nějakou dobrou véču...........a co Lebdulka nerodí už????

renca.k
26. kvě 2009

Ahojky, Hani já a Market na cvíčo nedorazíme v tomhle teple je to o zdraví 😀 . Tu cukrárnu necháme na příští týden co říkáte? Určitě bych zašla minule to bylo super. JJ už to utíká jsem už na prasknutí dnes jsem byla v lékárně a nechala jsem tam za malého 800,- no ale potřebuje se to nedá se nic dělat.
tak si cvíčo užijte a omluvte nás.Díky

prochi
26. kvě 2009

Ahojky 😎
Jojo, Renča má pravdu, dneska nedorazíme. Já teď přišla z venku z dvouhodinový procházky s naší drakem a mám toho tak akorát. Konečně jsme donesli přihlášku do školky a za dva týdny se dozvíme verdikt. Šance jsou minimální 🙄
Dneska už mám v plánu jen bazén a deku pod ořechem.
Jsem zvědavá, jestli přijdou ty bouřky, co hlásají.
Zítra jdu na KO a první monitor, tak dám vědět, jak to s námi vypadá. Minulý týden říkal doky, že se to tam pomalu chystá, ale vidí to až okolo toho termínu. Pořád jsem chtěla rodit na konci května, ale teď doufám, že to hned tak nebude. Ještě mám v plánu tisíc věcí, co chci stihnout 😀

handa1303
26. kvě 2009

Nazdárek..........Renčo prosím Tě co jsi kupovala???? Já už mám úplně všechno.
Holky....zítra k nám jdou na ta okna...............jupííííííííííí do porodu se přestěhuji...už jsem v to nedoufala🙂)

No já kdybych nemusela do zlatnictví,tak si to rozmýšlím,ale myslím si,že je to jedno z posledních cvíč 😎

Holky užívejte stínu a koupáníčka ( o tom si letos mohu nechat jen zdát.......ais umřu než porodím)

renat2
26. kvě 2009

Ahoj holky, tak ani já na cvíčo nedorazím, trochu se stydím, ale okolnosti ... teď jsem byla se známou na obědě a to vedro, to je děs.

No a jinak cvičení asi budu bojkotovat ještě 3 týdny, protože se učím...nějak jsme to neodhadla, myslela jsem, že budu stíhat, ale to se nedá, ráno se dokopat sednout k otázkám, to je děs..takže to doháním po obědě...Státnice mám právě za 3 týdny, takže pak už nebude stát nic v cestě.
Navíc nemám auto (manžel), takže bych s emusela kodrcat zas busem a to v tomhle vedru fakt asi nerisknu ...

těm, co jdou přeji hezké protažení, kdyžtak kdyby se paní D. ptala, tak mě omluvte (jeslti se bude shánět), prostě, že mě čekají státnice a že jsem trochu v presu, 🙂 i kdžy si myslím, že to řešit nebude.

lebdulka
26. kvě 2009

čauky, já cvičit taky nebyla. Oběhávala jsem finančák a naši účetni 😝 Petrovi nedali do daní hypotéku tak jsem se snažila to "nějak" zařídit, ted se hodí každá kačka. No a celoodpolední běhačka slaví úspěch 😀
Akorát ke konci už se ten maraton nelíbil "cvrčkovi" tak mi to dala dost jasně na jevo a ted se jen flákáme a necháváme se tatkou obsakovat 😀
zítra jdu poprvé na monitor tak se těším na půl hodinky klídku a taky doufám, že naše malá slečinka už bude hlavičkou dolů - včera jsme svítili i pouštěli muziku tak snad to zabralo (a ne Rammstein, ale Pavla Horňáka 😀)
tak se holky mějte krásně a ve čtvrtek na Maternový!!!
Zuzka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru