Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

handa1303
7. únor 2009

to uvidíme 🙂 stejně bych tam píchla ty co mám na MMB 🙂

renatica
7. únor 2009

🙂 Já se tak těším na zítřek!!!Přijedou se zamnou podívat holky z práce!!!Tak se konečně něco dozvím(nějaké ty drby 😀 ) Olda ten nic neví, 😒 !!! Je to tam totiž hrozné,úplné Beverlly Hills !!!No ,síla!!!

renatica
7. únor 2009

Taťulda se za chviličku vrátí z práce,tak mu jdu něco ještě ukuchtit,aby to měl čerstvé!!! A zítra se určitě ukážu!!!! 😉 Tak ,zatím,papa

sonica
7. únor 2009

tak jsem tady mela navstevu,pry ta k... Je tady stejne doma jako ja.zamkl podkrovi asi aby tady bracha nemohl spat,proste ubozak...rval tady na me ze si nepreje abych chodila k jeho babicce,coz mi je u prdele kdyz ona o to stoji...jinak jsme se byly podivat na jeden podnajem,nic moc a 9tisic... Takze nic,holky to je na prd

sonica
8. únor 2009

jo a jeste vypl wifinu k netu,ubozak,stejne to musi platit protoze se upsal na rok,ale jeste bych ho nahodou pouzivala ja za jeho prachy,fakt dva ubozaci se nasli... 😠

handa1303
8. únor 2009

soni.to mě mrzí a brečela bych ☹ to je chování idiota....sem si myslela,co jsem měla doma,ale proti němu zlato 😖
Vydrž holčičko

renca.k
9. únor 2009

Ahoj holky ,přeji příjemný začátek nového týdne. Hledala jsem nějaké stránky na pokec a našla jsem jen vás a koukám moc vás tu není 😲 ,ale to nevadí 😀 . Renču a Hanďu znám ze cvíča ,tak vás zdravím 🙂 . Jdete dneska na cvíčo? Já jdu dneska poprvé,tak jsem zvědavá co mám od toho čekat,ale moc se už těším až se s mrňouskem zase trochu odrelaxujeme. Tak se zatím mějte já jdu pracovat možná se tady dneska ještě ukážu 😀 páá

handa1303
9. únor 2009

Nazdárek......Tě vítám do naší (dle počtu) soukromé 😀 😀 😀 😀 diskuse 😀 😀 😀 😀
Renčo dneska je plavčo až zítra je cvíčo 😉 já doufám,že se nějak na pláveso dostanu 😉 ,páč zase mrzne a to mě deptááááááááá 😖 no uvidíme......... 😉 (kdyžtak mě tam doveze skoromanžel..........snad nebude moc brblat 😖 😀 😀 😀 )

Soni,Renísku......vstáváme holky...............já vám dám flámovat a pak mě tu necháte samotnou,co????????? 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

sonica
9. únor 2009

hani to se rekne,ja dospavala vikend...a jeste bych klido pokracovala,ale na vecer se tesim a modlim se aby mela pi.dibelkova pro me dobrou spravu potrebuju ji jak sul...

handa1303
9. únor 2009

no jo chudinko moje (hladící smajlík - bohužel tu nenííí)
á doufám,že se nějak dostanu večer..........chjoooooo tohle počasí mě se.... 😠

renatica
9. únor 2009

Ahojte sluníčka
no to jsem ráda ,že se to tady malinko rozrůstá!!! 😀 Renčo,moc,moc Tě tady mezi náma vítám!!!

No my jsme se ted vybatolili z postele a jdeme zařizovat věcičky kolem té naši svatbičky,takže celý den budeme zase v tahu,ale večer 100% přilítnu na plavčo,už se mooc těším(hlavně jek mi to zase ńepůjde 😀 😝 )
Hani musíš ho nějak přesvědčit ,at Tě když tak doveze!!! ☹
Jo,jo Soni,snad budou jen dobré zprávy a trošičku se zase odreaguješ!!!Bude fajn 😀

Tak moje milé maminky ,já fakt letím,aby jsme to všechno dneska stihli,zatim,papa 🙂 😉

handa1303
9. únor 2009

Renďo..tak ať všechno zařídíte 🙂 😉 😉 😉 😉 ale ten večer neslibuji....máme nějaké nesrovnalosti doma ☹ ....tak uvidím.

Soni a tobě hlavně samé dobré zprávičky............už konečněěěěěěěěěě 😉

handa1303
9. únor 2009

😒 😒 😒 když já se ho nějak nechci doprošovat 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹

sonica
9. únor 2009

no ja uz nicemu neverim.a do toho tady chudak kocka breci a rve protoze nechape proc nemuze na pudu,to je fakt kreten...chudak haminka ani to zvire to nechape...

renca.k
9. únor 2009

Holky děkuji za přivítání 😉 . Hani sem to nějak popletla jasně myslela jsem plavání. Už se těším a doufám, že to není nic složitého 😀 už aby bylo šest hodin. Tak se uvidíme večer zatím páá

handa1303
9. únor 2009

😉 😉 😉 tak to jo Renčo 😉 snad mi to výjde a uvidíme ser všichni večer 🙂

handa1303
9. únor 2009

hele Renčo...máš tam nějakou chybu v tt....... 😉

prochi
9. únor 2009

Čau holky, já se taky dneska asi přijedu juknout na plavčo. Hlídání už mám zajištěný, tak by byl hřích toho nevyužít 🙂. V kolik tam mám být? Na šestou??

handa1303
9. únor 2009

jo jo na šestou 🙂

auto už mám vyndané 🙂 takže přijedu......se ho nebudu doprošovat,tak dorazím sama 😉
už jsem objednaná 7.4.na 3D utz 🙂 9.4. má drahý svátek...tak to bude mít dáreček 😉

prochi
9. únor 2009

Hani, ještě mám jeden blbej dotaz... namáčíte si tam hlavy? (jestli se mám odmalovat 😅)
Teď jsem si otrhala nohy a oškrábla se, tak jdu ještě zkusit, jestli se vůbec narvu do nějakejch plavek 😕

handa1303
9. únor 2009

no hele minule se dýchalo do vody....jsem neměla potopený obličej 😉 ,ale mělo se ...takže budu vypadat jako debil....ale dneska se raději odmaluji 🙂 a raději i fén si vezmu..néééééééé jako minule 😀 to sem byla prvně a vyvalená jako jilito 😀 😀 😀

sonica
9. únor 2009

tak ja mela pred chvilkou navstevu,hezky jsme pokecali,chtela jsem si hodit melirek ale ted uz na nej dlabu.radsi si vemu knizku a trosku dachnu... 😅

prochi
9. únor 2009

tak ju, odmaluju se. Fén už mám připravenej, já si ho na bazén beru vždycky. Do jedněch plavek jsem se taky vcucla, sice už jsou příšerný, ale tak nejdu tam za modelku, že... 😀

Ještě mi řekni, mám jít rovnou na šatnu a pak se to tam celý zamkne, nebo tam sedí paní a dá mi klíček od skříňky???

Každopádně dneska budu vyvalená jak jelito já, to se neboj 😀

handa1303
9. únor 2009

já si jdu také na chvíli lehnouti a pak se ještě naučit než pojedu 😉

renatica
9. únor 2009

Ahoj holky ,no teda já koukám,jak se to tady krásně rozjíždí!!! Tak snad máme vše co jsme dneska chtěli zařídit 😉 !!! Jen jsem malinko nervozní,protože mi dneska ,nebo zitra meli volat ty výsledky,tak jsem nějak doufala,že zavolají už dnes,abych nebyla napnutá,až do zitřka!!! Asi tam zkusim zavolat,co no ,přinejhorším mi řeknou,že to tam ještě nemají,že jo???!!! ☹
Už se moc těším na bazének,hihi 😀 😝 😀

handa1303
9. únor 2009

to já taky 🙂

prochi
9. únor 2009

Renat a oni ti říkali, že ti zavolají? Mě sestra řekla, že by mi zavolali, jen pokud to vyjde špatně. Že když nezavolají do čtyř pracovních dnů ode dne, kdy mi to brali, tak je to v pořádku. Takhle jsem to měla i u malýho.

handa1303
9. únor 2009

já jsem si volala sama,když mi brali minulý týden kvůli screeningu a 23.2. jdu také na CR na tripl. 😉

sonica
9. únor 2009

tak jdu se obliknout a pomalu vyrazim...

renatica
9. únor 2009

😀 Ahojte maminy,já jsem tam odpoledne teda volala,nedalo mi to!!!A sestřička říkala,že jak píšeš prochi-že jen kdyby to bylo špatné,tak by mi volali!!!Tak jsem to asi špatně pochopila !!!A já koza se celou dobu tiše modlila at zavolaji,at zavolaji!!!No,to by bylo!!!Naštěstí teda nevolali a nic tam nemají,tak snad to bude dobrý!!!

Holky,ja jsem mrtvá!!!!!!!!! Jdu se natáhnout k bedně!!!Zítra se zase ozvu,tak ,papa 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru