Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

sonica
5. bře 2009

ja si to taky rikala jak supr ze se ji to stalo tam.urco to ma holka uz za sebou a vytesuje se s miminakem. 🙂

renatica
5. bře 2009

Ahojte mamušky!!!! Tak jakpak se dneska cítíte?????????? 🙂 Já až na to ,že jsem v noci nemohla spát a přicházela jsem na nové a nové věci ,které ještě nemáme,tak jsem dneska úplnej mimoň!!!! Já se s tý svatby jsště scvoknu ☹ !!!!!!!!! Ted jdu teda něco kuchtit,at u toho bláznění neumřeme hlady!!! Přeji všem nádherný den 😉

handa1303
5. bře 2009

ahojky děvčátka 😉
Tak co Petra??????????
Renčo proosím Tě ani j ási to neumím s vodou představit........mě neprdla,ale museli mi ji pustit,takže budu jako pvorodička,ale to je strašně daleko 🙂

sonica
8. bře 2009

nejak jsme se propadli...petru se dovime uz zitra v bazenku,uz se tesim,potrebuju odreagovat...

renca.k
9. bře 2009

ahoj holky,tak jak je po víkendu? Mě se tak dneska nechtělo do práce brrrr. Už se těším večer na plavčo až se zase uvolním. A co půjdete dneska zase všichni? 😉 . Už se na vás těším zatím páá 🙂

prochi
9. bře 2009

Ahojky,
Renčo, já jedu a taky se móóóóc těším 😵 Jinak my jsme dovluvený, viď? V 17.35 na rohu 😉

Mlaďásek šel dneska ven s babičkou, tak jsem uklidila, vyžehlila, teď jsem dodělala mrkvový salátek a z trouby voní rybičky. A žž se pomalu těším na oběd.

sonica
9. bře 2009

no ja pujdu taky i kdyz mam naladu pod psa.vsechno stoji za ho... ☹

prochi
9. bře 2009

Soni, copak? Zas tě trápí to hovado? Nebo snad něco s bydlením? Přijeď, aspoň přijdeš na chvilku na jiný myšlenky.

renatica
9. bře 2009

Ahojky děvčátka,tak tady nám to pomalu všechno vrcholí,dneska jsem se ještě nezastavila a to ještě musím celý byt pořádně vygruntovat!!!Zítra už k nám přijedou naši,jedu je vyzvednout do Kolína!!! Takže já tzenhle týden nemám šanci ani na plavčo ,ani na cvíčo!!! Už at je to za náma a pak už budu chodit poctivě!!!! Takže já dneska fakt nee ☹ !!!Tak si to pěkně užijte a kdyby byly nějaké novinky,tak pisněte!!!! Mějte se pěkně 😉

renca.k
9. bře 2009

Market jjj jsme domluvení platí to. Soni pojeď 😀 napodlo mě s Market jestli nechceš vzít máme to pocestě,tak by jsme tě nabrali co ty na to??? 😉

handa1303
9. bře 2009

ahoj holky..........jááááá jo i zítra ( ale musím sebou vzít Adélku,tak snad to nebude tak vadit) 😎
Takže před šestou,jo????????

prochi
9. bře 2009

Renat, to je pochopitelný, taky bych na tvým místě neměla čas někde lítat po cvíču a plavču. Užij si poslední dny příprav, sobota je tu co by dup 😉

Soni, tak tak, přidávám se k Renče, auto neber, po cestě tě naberem, ju? Je to zbytečný, vždyť jedem okolo 😉

Hani, jojo na šestou, těšim se jak malá. Snad tam bude tepleji, než posledně. Vyštrachala jsem jedny dvoudílný plavky, do kterých se vcucnu, tak když seberu odvahu, tak nechám ty rozpadající se doma...

renca.k
9. bře 2009

to víš ,že to snad nebude vadit proč taky. jjj před šestou už se těšíme pa

prochi
9. bře 2009

Adélku můžeš v poho vzít. Vždyť už je to velká slečna. To ten náš prďoch by se styděl, mačkal na mě, dělal partyzána a nedostala bych z něj ani "brý den" 😀

handa1303
9. bře 2009

ona si vezme tužku a papír a bude si malovat,takže to je v poho 🙂
ale potřebuji s ní jít k Líbalovi,nechat jí vyfotit na pas 😉 a pak pojedemek babičce na Vinici po cvíču...jí to slibuji tak dlouho 😎

handa1303
10. bře 2009

Ahoj holky 🙂
jsem naprosto zničená,jsem stěhovala pokoj a ještě to lítání odpolko,takže dneska stávkuji a na cvíčo nejdu 😒
páč už teď jsem mrtvá. Tak mě prosím omluvte, díky 🙂

prochi
10. bře 2009

Hani, to je škoda, když už tam stejně budeš... Ale chápu, nějak se mi taky dneska nechce. Teď jsme dotáhli z venku a jsem totálně vyřízená. Písni mi do IP příjmení, ať tě nahlásim, že si byla včera na plavču 😉

handa1303
10. bře 2009

když já jsem to krapet přehnala 1,5 hodiny jsem makala a dost, přetáhla postel,všechno vyklidila a vysála a pak to zase uklízela zpět........sem se hodně přecenila 😒 hold debilllllllll....sem si nějak neuvědomila,že bych to neměla dělat.

sonica
10. bře 2009

hani proc to delas?!to ja si vlezla do vany,pak si udelala testovinky a ted se krmim 🙂 hele nepujdem v sobotu skouknout nevestu.at si hezky pobreci? 🙂

handa1303
10. bře 2009

Holky já v sobotu slavím ty moje třicetiny,škoda že mi to tak vyšlo (jsem 13)... 😉

Také se krmím a hádej co mám těstoviny (s tuňákem) 😉

Soni...no to víš jsem hold pitoma,chtěla jsem zamachrovat a ono ouha,no ale jinak dobrý nic mě nebolí jsem jen přetažená 😎

sonica
10. bře 2009

to ja si hezky pockam na brachu a pak skusime vymyslet kam s postylkou kdyz nemam kam jit a musim tady zustat ☹ ja mam s kurecim masikem syrovou majcou a moooc se povedli 🙂

renatica
10. bře 2009

Ahojky prdelky
Soni co že co???Tak ono Ti to stím podnájmem nevyšlo????????? To je hrůza jak se Tobě lepí smůla na paty ☹ !!!Drž se 😉
Hani a ty odemě dostaneš asi na holou!!!! 😨 To se dělá,máš se šetřit a ty takhle blázníš!!!! Počkej až Tě potkám 😠 to si ještě schytáš!!!
Holky poradte mi co mám dělat s těma nervama!!!Začínam být pěkně v prd..., nemůžu už jíst ,spát a to je teprve uterý!!! Chudáček prcek!!! Jsem úplně na rozpad,celá se klepu,.........no hrůza!!!Ale dneska už přijedou naši,tak mě snad uklidní a bude lépe,jinak to ta prdelka bude mít teda fakt zážitek!!! Bez jídla no chápete ,nééééééééé!!!Už at je to za náma!!!
Mějtese moc fajn,já zase letím do Kolína ještě budu pár krámů schánět a pak už si jdu pro naše 🙂 ,už se na ně moc těším!!!Tak ,papa 😉

sonica
10. bře 2009

reni no nevyslo,ale to jsem mohla cekat,jako vzdy.reni nenervuj se stejne co se ma pos...tak se pos...ale ja byla az v den svadby uplne v klidu a vsichni ostatni blaznili.

renca.k
10. bře 2009

ahoj holky,
Reni nenervuj se nemáš proč 😉 vdyť je to krásné já bych do toho šla znovu. Chápu to máš nervičky z toho aby vše klaplo, jak má to já jsem měla také ,ale v den svatby to ze mě spadlo a užívala jsem si to naplno. Nesmíš na to pořád myslet 😀 se mi to kecá co 😀 😀 😀 . Tak držím palečky aby vše vyšlo

renca.k
11. bře 2009

dobré ranko těhulky 😉 .
Tak jsme včera byli na to 3D a mrňouskovi se to moc nelíbilo. Pořád měl ruřičky před obličejem a hlavičku zakloněnou do zadu a namáčklou na děloze ☹ ,ale paní doktorka přeci jen něco natočila je to úžasné.Jsou tam moc hodní nechali nás 10min. projít jestli se Šimonek otočí ,ale on nic 🙂 no bude celý po mamince a tatínkovi ty také nemají rádi kamery a foťáky 😉 . Jinak kluk je to jak vyšitý paní doktorka říkala,že je pěkně vybyvený do života 😀 😀 .

handa1303
11. bře 2009

Renčo....no to je supeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂
Jsem zvědavá jak my v dubnu,co naše mládě bude předvádět 😉 a máte natočené DVD???? A jak dlouho jsi tam byla?????? Se tak těším 🙂

sonica
11. bře 2009

jeee ja tak zavidim,proc ja mam takoveho stydlinka? ☹ jo jinak holky,petra odrodila jeste ten den v 9,proste nadhera az zas zavidim 🙂

renca.k
11. bře 2009

Hani byli jsme tam asi 20min a máme 5 záběrů na DVD.

handa1303
11. bře 2009

Renčo no to je paráda..........se těším, doufám že bude živel jako doma, sedím u PC a pěkně žďuchá,abych už šla pryč a furt neseděla 😉

baruna
15. bře 2009

Jé, já na tuhle diskusi už uplně zapomněla. Ale hledala jsem něco na netu a vyskočil mi sem odkaz.
Sonico - souhlasím, Provazník je fakt třída a taky za ním dojíždím do Pardubic. Ale měl by mít teď ordinaci v Třemošnici. Nevím jestli už dokonce náhodou nefunguje. 😉
K tomu 3D UTZ - my byli v Brně v Heliosu a maximální spokojenost, stálo to cca 300,- . Teda to je cena z roku 2007

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru