Porodnice Čáslav. Máte některá zkušenosti?

gilotek
28. srp 2007

Nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Čáslavi? Prostředí, sestřičky, péče aj?

handa1303
26. led 2009

Víš Adélce bylo 9...tedy budeme mít velký věkový rozdíl......a od té doby co jsem doma a vím,že jesm těhu se dost zhoršuje...takových 3 co nosí domů a to je teprve ve 3. třídě a mě to ubíjí 😒 ☹ ☹ ☹ a je mi z toho fakt zle.
Nevím co s ní mám dělat....nakonec budu muset k psychologovi. Doma se učíme 2-3 hod denně a ve škole nevím co dělá ☹

renatica
26. led 2009

No teda ,já tady půl dne nejsem a vy jste se takhle pěkně rozjely!!!To jste ,ale šikulky. Tak jsem nic nepořídila. Dojeli jsme do Gol.Jeníkova a nic jsme nenasli,jeli jsme tam,že jedna bába povídala a úplně zbytečně,tak žádná čumenda nebyla!!!Ale určitě se pak pujdeme mrknout do Hory!!!!

Soni a ty jsi odkud??? Kdybych to měla po cestě,tak bych tě klidně vzala autem!!! 😉 Už se moc,moc těším!!!
Hani to vypadá,že Adélka asi pěkně žárlí,začíná si uvědomovat,že už pro Tebe nebude jediná milovaná holčička a tak se to projevuje v té škole. Třeba to nedělá schválně,ale ta psychika,dělá své!!!! Když jsem se narodila já ,tak segra měla 11 a bracha 10,takže máme taky pěkny odstup,ale že byli dva,tak to zase jinak brali!!!

Děvčatka,tak koukam,že s těma kamarádkama to máme všechny tak nějak stejné,hihi- to budeme trojka!!!! 😅 😀
Jen aby jste mě nediskriminovali,jsem přecejen dost mladá,co!!!!!!!!!???!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ Ale já se nedám 😉 😀 😝
Né, snad si budeme rozumět a pěkně si to cvičeníčko zpříjemníme a užijeme 😉 ,už se na Vás moc moc těším,konečně si vyčistím hlavu s tech 4 sten tady 😖 😀

handa1303
26. led 2009

No už je na čase si vyčistit hlavinku 😉 ,páč jinak mi upadnéééééééééé.
hele Soni dneska jsem si volala do Čás na UTZ a tam mi řekli,že tam screening nedělají..........kde jsi ty byla?
já musím jet v pondělko na Chrudim 😎 ,ale neva se projedu 🙂

třeba máš s Adulou pravdu.........fakt nevím co se jí honí hlavinkou a ona vopice nic neřekne.....chjoooooooo je to trápení s dětma 🙂

sonica
26. led 2009

no hani ja bych rekla ze to chce si s ni sednout a vysvetlit ze i kdyz bude mit sourozence tak ji budete mit stejne radi,ze uz je velka slecna a potrebujete jeji pomoc.je to tezke,ja mam o 10let starsiho brachu tak to znam. Reni ja jsem z hornich bucic.

sonica
26. led 2009

jo a hani ja vsechny vysetreni a testy absolvovala v pardubkach u provaznika

handa1303
26. led 2009

jéééééééé já mám na Vinici babičku 🙂 to je kousek od Tebe 😉 😉 😉

ajo soni ty jsi byla u provazníčka🙂
tak renďa tam někde určo byla🙂

renatica
26. led 2009

Já???????????? Taky jsem na screeningu,ještě nebyla,myslela jsem si že mi ho budou delat ted 4.2.,ale to jdu na genetiku!!!To se asi Mudr zeptam,jestli me na to nekam poslou,nebo se musim starat sama!!! Asi je lepsi,kdyz se na ten screening,jde,co???Nebo nemusím??? Je škoda ,že to všichni doktoři nedělají stejně,nebo ,když už to nedělají,tak aspon poslat,nekam kde se to dělá!!!Vůbec nevím a pořat v tom púlavu,co mě čeká a co si musím oběhat sama.

ach jo ja a pamatovat si tady ty vesnicky to je muj mor. Vim ze ty bucice znam,ale ted nevim,kde to je ,az příjde ten můj,tak se ho zeptam.

Hani- ty neznas nahodou nekoho kdo dela v Koline v TPCA-dost lidi od Vás tam dojíždi!!! 😉

renatica
26. led 2009

jj soni- tak uz vím!!!Jak jezdím na Moravu,tak přes Bučice jezdím!!!Tak kdyby ses nemela jak dostat,tak pisni a ten kousek bych si zajela!!!! 😉

handa1303
26. led 2009

nevím nevím,ale ty jezdíš přes bučice? to je od čáslavě směrem na podhořany 🙂

jo jo mám jednoho kámoše co tam dělá...ale vídáme se tak 1* za rok 😀 😀 😀 jinak já tech lidí moc neznám páč jsem makala celej den na poště 😀 😀 😀
hele já nefffffím, ten screning se dělá ve 12 tt,20tt a v 29 tt prý 🙂 je to na genetiku na downuv syndrom,na štěpy páteře 😉 ...prý

renatica
26. led 2009

no,jak jedu z Zehusic,tak pak je krizovatka na caslav do prava a ja jedu do leva pres Bučice,Podhořany,Pardubice,Chrudim,atd az .......na Moravu!!!!
asi se zeptam Hlasove na ten screening,jestli se mam nekde obednat a pak teda uvidim

sonica
26. led 2009

no holky, na ten screening asi kolin, nebo pardubky, uvidite zeptejte se...
ja mela vse dik tomu ze je to pres umele, a zustala jsem u provaznika tak ve 12tt PAAP testy, ty jsou nespolehlivejsi,ale platis si je sam, pak genetiku, nikam na velky ultrazvuk me neposilal, vse si hlidal sam, testy byly v poradku, pak ve 20tt dalsi testy a ted budou posledni odbery v 30tt a pak uz jen pockat az si prcek zmysli ze chce na svet... jestli to "tatinek" neuspisi az moc, smejd jeden... 😠 😠 😠
no reni zatim to jde, chodi tam totiz i holka z dolnich bucic, tak ta to ma cestou tak se s ni vozim spatky, tam busikem, nakoupim si a a spatky me veze... a pristi tyden uz budu snad pojizdni...
no a pak se domluvime treba na tom caficku.... 😉

handa1303
26. led 2009

no já myslím,že ty to máš tu genetiku 🙂 ,že to bude ono 🙂

joj tak to máš pravdu je t otím směrem 🙂 teď v 16 tt ti budou brát krev a dělat tripl test,to je také na genetiku 🙂
Můj doktor spadá pod Chrudim,tak říkal že si tu genetiku více hlídají než středočeský kraj,tak nevím holka.
Jdu hajat...tak zítra si ještě dopolko písneme 🙂

sonica
26. led 2009

no ono ty triply v tom 16-20tt jsou spolehlive jenom na 60% oproti tem v tom 12tt ty maj spolehlivost 90% ale platis si je sama, coz nechapu tu logiku... stejne ti pak pojistovna hradi ty druhe ale min spolehlive, tak proc to nedelaji obracene... no nic, tak pa zitra... 😉

handa1303
27. led 2009

Soni ono jak kde..třeba v Pardubkách u dr .Peršíka neplatíš prý nic.......tak jsem zvědavá kolik budu platit já,pojedu v pondělí na Chrudim do nemocnice.........a Čáslav prý screening nedělá ☹ ,že si to hlídá jen Pardubický kraj...........no tak tedy nevím.
A teď né každej doktor Tě na to pošle...hodně holek z Par si muselo všechno obvolávat samo 😒
No mě to dal. Dneska jsem 12 + 5.tak tam jedu příští týden. Jsou tam jen po a út a to dneska nestíhám,páč chci jít s vámi cvičit 🙂

sonica
27. led 2009

no co ja vim tak vsechny holciny si to platili, to je divne, ale to je jedno... hlavne at jsou vysledky v poradku... 😉
ja se jdu obliknout, jdu vyzvednout to auti, snad mi to spravili, pockam jestli mi dorazi ten technicak a vyrazila bych na tu kontrolu na technickou a emisku, at to zitra muzu zaregistrovat... snad se to povede... 😅
no a odpolko uz se na vas tesim... 😉 az tam prilitne funici lokomotiva v bile bunde a prevlikne se do cervena tak to jsem holky ja... 😀 😀 😀

handa1303
27. led 2009

já ještě nevím co si vezmu......páč nic nemám ☹ 😒

renatica
27. led 2009

Ahojky,..................tak už je konečně úterý!!!!! Hurá,rychle se ještě doma změstnám,musím uvařit nějakou dobrutku,malinko uklidit,aspon mi to pěkně uteče. A Já už ve 14 hod vyjíždím!!! Ještě si tam zajdu koupit nějakou vodičku,mam teď pořát žízeň!!!! A pak už budu vyčuhovat u silnice a budu vvyhlížet,kdepak je ta Handička!!!!!!!!!!!!!!Ktera taky asi jako já ještě poběží něco kupovat. Vůbec netuším,co na sebe obléknu!!!! ☹ Hrůůza 😉 😀

handa1303
27. led 2009

já fakt nic nemám ☹
také vařím...dělám knedlo,zelo,vepřo 😎 a právě se živím zeleninkovým salátkem 😉 abych náhodou nezhubla.
musim do Penny páč tam chce děla magnesium,tak si tam koupím také nějakou malou vodu 😉
já pojedu po půl druhé... 😉

sonica
27. led 2009

no ja chodim prakticky stale v tom stejnym, jenom ted jsem vymenila kalhoty cerne za cervene... 😅
no auti jeste neni, pry mi ho doveze vecer... takze zitra budu mit naperno, nejdrive technickou a pak honem na prepis... jestli me pusti pres technickou... 😅 a to ho chce pak bracha na vikend pujcit... 😅
ja jenom abych mela na cem v patek k mudrcovi... 😅 abych vedela ze jsme v poradku... 😅
reni jestli si chces koupit piticko na cvicenicko, tak oproti pres silnici je obchudek, tam chodim i ja... 😀
ja asi taky vyrazim drive, potrebuju neco malo jeste nakoupit... jinak umreme hlady, teda i kdyz mi ted moc zas nejime... se dr. nebudou libit ty dve kila dole... ☹ jen aby bylo vse v poradku, holky ja se tak bojim ze dik tomu kretenovi se neco stane... ☹ ☹ ☹
jo holky a oblict pohodlne... 😉

sonica
27. led 2009

handi dones do kastrulku to bych si dala... 😀 😀 😀

renatica
27. led 2009

To ja musim něco uvařit a ještě jsem se ani nerozhodla co!!!Ale asi udělám jen nějakou masovku,to je rychlovka,ale co k tomu????????!!!!!!!!!!!!Hranolky,těstoviny,ryzi?????????, netušim.Ach jo!!!!!Asi udělám špagety ,z nejakou dobrou omáčičkou,abych nááááááhodou nezhubla!!! 😀
Taky tam nic únosného na sebe nemám!Jdu to ještě jednou všechno překopat,snad,.............. A už se konečně musím odválet od toho počítače jít něc o dělat 😉

handa1303
27. led 2009

hele Soni.....nestraš ☹ a hlavu vzhůru,mimi potřebuje veselou maminu aby bylo veselé bez nervíků 😎
já snad neajdu nějaké tepláky a tríčo 🙂 🙂 🙂 teď makám.Masíčko už je hotové,zelíčko skoro tak....brambůrky nastrouhané....udělám jen takové špalíčky...to jim stačí 😀 😀 😀

ajóóó tam do toho obchůdku chodím na kafe,když chodím darovat krev 😎

no jo Reni to budeš mít rychlovku....né jako já že tu lítám od rána 🙂

Soni,jak pojedeš????? Zpátky tě mohu hodit...vezmu to přes Vinici......tedy snad nastartuji tu svoji škodovčičku....tak nečekejte žádné fáro 😀 😀 😀 😀

sonica
27. led 2009

holky nechte toho, tak na vas nikdo nebude koukat co mate na sobe ze obleceni ale spise na briska, v kterym tt jste a tak... 😀

handa1303
27. led 2009

tak to já vyvalím jen svůj obr špek....jsem teprve na začátku 😀 😀 😀 😀

renatica
27. led 2009

Soni,nestraš a drž se musíš být silná a dobře jíst!!!! Nervy jsou nervy,ale,.............. miminko by pak bylo taky stresmen a pak by ti pořát plakalo!!!Dneska si to vynahradíme a pořádně se vyblázníme,jo?????????
No ,ja tam naproti přez cestu,chodím vždycky,kdyz jdu na kontrolu!!!!Je to fajn po ruce!!!

Mé bříško!!!!!!!To je otázka pro odborníka,tak si někdy říkám,že mi polevujou špeky a já se stoho rasduju,protože si myslim,že je to těhu bříško 😉 😀

renatica
27. led 2009

A už jdu fakt vařit,jinak bude chleba z máslem

handa1303
27. led 2009

já už jen knedlíčky a je hotovo 😉 už mám hladík jako prase 😀 😀 😀
pak letím s malou na 9 letou prohlídku a nakonec cvíčo 😀 ...dneska to je záhul 😀 😀 😀

renatica
27. led 2009

Taaaaaaaaaaaak a už mam hotovo, 😀 😝 😀 !!!!
Těd jdu malinko něco uklidit a pak mam ještě prádlo na žehlení,abych mohla odejít s čistou duší,že mě tady už žadbá práce dneska čekat nebude, 😀

handa1303
27. led 2009

si děláš prču...že už máš hotovo 😕 😕 😕 😕 a já se s tím mažu celé dopolko 😖 stejně se mi to moc nepovedloooooo

renatica
27. led 2009

😀 😀 😀 No,jo fakt!!!!!!!!!!!!!! To víš,nějakou tu praxi v tom mám,pár let jsem vařila v perfektním Hotýlkua pak tak různě po hospůdkácha tak. Dost me to bavilo,ale pak,................. Zacala jsem blbnout a nechala toho!!! Ted toho malinko lituju,ale kdo ví,třeba po mateřské se k tomu zase vrátím!!! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru