Porodnice Česká Lípa. Byly jste spokojené?

zanet2009
13. zář 2010

Prosím o zkušenosti z této porodnice. Byly jste spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo.....díky.

zanet2009
autor
14. zář 2010

Nikdo v poslední době tady nerodil? 😕 😕 😕

andara
14. zář 2010

Ahojky, ja rodila v kvetnu 2009 a byla moc spokojena-v mem fotoblogu si muzes precist o porodu 😉 Jeste reknu holkam co tu rodily at sem zajdou 😉

pikusa
14. zář 2010

Ahojík.....já v dubnu 2009 a spokojenost....
měla jsem pak nadstandartní pokoj,byla jsem s miminkem sama a v klidu a paráda.....
ptej se,jestli tě zajímá něco konkrétního 😉

perada
14. zář 2010

Ahoj Žanet, já jsem v ČL rodila září 2007 a naprostá spokojenost co se týče rizikového oddělení i novorozeneckého..porod jsem měla těžký, ale přístup doktorek i porodních asistentek byl skvělý, péče potom taky. Nedávno tu rodila i známá a byla spokojená.
Přemýšlela jsem se ještě o Liberci a nakonec nelituju a jsem ráda, že to bylo tady.

andara
14. zář 2010

Ja taky uvazovala treba o boleslavi,ale potom co sem v CL skoncila 3x na pohotovosti kvuli krvaceni a poznala vsechny doktory (a ze byli super a skvelej pristup), tak sem nevahala a jsem rada, priste jdu znova tam 😉

valentynka
14. zář 2010

žanet, tak já byla taky spokojená 🙂

janinka1987
15. zář 2010

@zanet2009 Ahojky, tak já rodila v lípě v březnu 2010 a byla jsem spokojená. Průběh porodu si můžeš přečíst u mě ve fotoblogu. Jinak pokud jde o šestinedělí tak také dobrý, ze začátku jsem byla dost vyjukaná, vychrlili na mě všechno moc rychle, ale zase jsem se potom mohla 3x zeptat 😀 Byla jsem na nadstandartu a mohu jen doporučit, sprcha pro dvě holky je akorát tak dost a za ty prachy to stojí. I pokud jde o návštěvy. Jinak se opravdu snaží, abys odešla rozkojená. Kdybys měla jakékoli dotazy, klidně mi písni IP. Papa

heresta
18. zář 2010

ahoj ja rodila v září 2008 a byla jsem též spokojená 😀 ted v prosinci mam termín aurčo půjdu znovu sem 🙂 😉 😉

zanet2009
autor
9. únor 2011

Chtěla bych obnovit diskuzi.
Nevíte jak to teď bude s porodnicí? Bude fungovat normálně?

andara
9. únor 2011

@zanet2009 proc by nefungovala?

zanet2009
autor
9. únor 2011

@andara někde na MK jsem od dvou holek slyšela, že se má zavřít snad od půlky února nebo od začátku března-skrz ty výpovědi lékařů 😕

jasekd
9. únor 2011

@zanet2009 Ona je ta situace neprehledna ted vsude. Me ceka druhy porod na zacatku dubna, jsem z Jablonce. I tam hrozi zavreni porodnice, vypoved podala cela gyn.por. a pediatrie krome primaru,a jako porodnici, ktera by castecne prebirala peci, uvadeji krome LBC, Boleslavi, Jilemnice i Ceskou Lipu. No a pak jsem si precetla v novinach, ze v Lipe hrozi uzavreni. Sice ani jeden Dr. z gyndy vypoved nepodal, ale cele ARO a bez nich to delat nejde, i kdyz pominu epiduraly, je potreba ARO na cisare. Takze skutecne jdou zvesti, ze zavreni hrozi, ale kdo vi, jak to bude.

andara
10. únor 2011

No tak to nevim, ale je to od doktoru teda blby! Kdyby daly vypoved sestry, bylo by to horsi pro oddeleni, ale tem nikdo neprida ze? a jiny a jiny profese!!!

zanet2009
autor
22. únor 2011

Tak ve čtvrtek jsem byla v Lípě na prvním monitoru a vypadá to tam normálně a teď ve čtvrtek jdu znova a doufám, že fungovat to bude stejně. Nikdo o uzavření nemluvil, můj dr. mě taky uklidnil,že neslyšel,že by porodnice v Lípě končila, tak jsem klidná. 😉

andara
22. únor 2011

@zanet2009 tak to je fajn 🙂 a koukam, ze budete mit prekvapko?

zanet2009
autor
22. únor 2011

@andara já ne, jinak manžel a ostatní ano. Já pohlaví vím, řekli mi jedno a to samé 4 dr. nezávisle na sobě, tak se to asi nezmění.

andara
5. bře 2011

@zanet2009 jeee uz si porodila? A jaky to bylo?Moc gratuluju🙂 Kdyztak mi do IP napis, co mate, jestli je to tajny.

zanet2009
autor
8. bře 2011

@andara Jojo, už to máme za sebou,porod rychlý,první kontrakce začaly v 1 ráno-hned pravidelné co 5-6 minut,o půl 4 příjezd do porodnice a před 5 se nám narodila holčička.
Děkuji za gratulace.

andara
8. bře 2011

@zanet2009 jee tak to je krasny🙂 a jak si byla spokojena s porodnici?

zanet2009
autor
8. bře 2011

@andara pominu-li sestry na příjmu(asi byly naštvané,že před koncem směny musí něco dělat), tak jsem byla se vším naprosto spokojená a porodnici v Lípě můžu jedině doporučit.

andara
8. bře 2011

@zanet2009 tak ja prijela nejak po 4 rano a byly v pohode🙂 Ale hlavne, ze celkove to bylo ok 🙂

krpeska
9. bře 2011

ahoj Holky jsem z Lípy a budu tu i rodit jen bych se zeptala jak to z návštěvama jestli smí na pokoj a jak s plínkama a vším na mimi já už vše zapoměla díky za info 🙂 🙂

andara
10. bře 2011

@krpeska ahojky, na normalnim pokoji jsou navstevy od 15-17h, deti tam smi az od 6let. Na nadstandartu muzou navstevy kdykoliv 😉 Jina, kdyz mi nekdo prisel mimo navstevni hodinu, sla jsem na chodbu za nimi i s miminkem-dokonce ti na nej pujci takovej vozik🙂 Na mimco obleceni maji, svoje mit nesmis, takze si ho nech dovez az vas pusti domu, plinek dostanes jen par, asi 5ks a pak uz svoje, taktez ubrousky, jinak krem na zadecek tam maji i na telo, teplomer a myci gel taky.Ty si vem urco svoje vlozky atd. Ty jejich ti poskytnou jen pocas porodu🙂

krpeska
10. bře 2011

@andara mockrát díky je to skoro stejný jak před těmi deseti lety budu na to připravená díky moc za info 🙂 🙂 🙂 Snad to ve zdraví přežijem 😉 😉

andara
10. bře 2011

@krpeska urcite, ja byla moc spokojena jako prvorodicka🙂 koukam, ze cekas holcicku, krasne jmeno bude mit (jmenuju se stejne) 😉
Jo a na mimco tam jsou k dispozici i latkove plinky pod hlavicku a osuska a zavinovacka a deka, dokonce i monitor dechu. 😉

krpeska
10. bře 2011

tak to je super to tenkrát nebylo my možná budem muset na císaře no holčička bude pěkně rozmazlená princezna po těch zbojnících co jsou doma tak uvidíme 😉 😉

andara
11. bře 2011

@krpeska to je dobre, ze bude mit takovy velky brachy a budou ji ochranovat🙂 Kamosce delali taky cisare a byla moc spokojena, kdyz sem za ni byla, tak uz behala jakoby nic🙂

zanet2009
autor
15. bře 2011

@krpeska ahojky!
Já jsem byla na nadstandartu a tam návštěva opravdu může na pokoj a kdykoli,ale mám pocit, že na normální pokoj návštěva nesmí-je tam návštěvní místnost. 😉

detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru