Porodnice Česká Lípa, máte zkušenosti?

aneta0707
19. pro 2012

ahoj, zrovna se rozhoduju jakou porodnici si vybrat. poprvy sem rodila v jablonci a nemuzu si stezovat. byli tam supr, krasny novy pokoje, se vsim poradili...
ted sme se ale prestehovali do jablonnyho a chtela bych neco vedet o lipe. jak se chovaji k rodickam (hlavne k mladym), pokoje, pristup k detem, kojeni a vsechno na co si vzpomenete 🙂 a nebo nazor nekoho kdo rodil v lipe i jablonci i kdyz takova tu nejspis nebude. me je uz jedno, jestli pojedu 40km do lipy, nebo 50km do jablonce, jen bych nerada skoncila v liberci 😖 predem dekuji za odpoved 🙂

mourovata
22. pro 2012

@aneta0707 s porodnicí v Lípě zkušenosti nemám, ale mám čerstvé zkušenosti s oddělením gynekologie a gynekologickou ambulancí v nemocnici a musím místní lékaře a sestřičky chválit. Moc příjemní, milí, sice jsem měla nadstandart , tak nemohu porovnávat, ale byla jsem celkově spokojená 😉

zuza01
31. pro 2012

@aneta0707 Já jsem tu rodila 2011 a všechno v pohodě, jen ta poporodní péče je v Lípě bídná... Oblečení na miminko si nesmíte vzít vlastní, dávají svoje, jenže jsem si musela říct několikrát a pak si dojít sama, zapomněli na nás třeba kvůli pupíku, vynadali mi, že špatně měřím malé teplotu... Měla jsem nadstandart, pokoj supr. Když bych to shrnula, tak porod, doktoři a porodní asistentky perfektní, sestry po porodu hrůza.

zuza01
31. pro 2012

A ke kojení - měla jsem s sebou knížku o dětech, jedna starší sestra se mi vysmívala, že nejhorší jsou mámy teoretičky, co čtou tyhle knížky. Nemít ji, tak jsem asi nekojila, nikdo mi neporadil, koukala jsem do knížky na obrázky. V den propuštění jsem se fakt musela smát, podepisovala jsem formulář, kolik možných způsobů kojení mi prý bylo předvedeno... Nějak si na to nevzpomínám.
Měla jsem krásný porod a to přebilo všechno, lepší než naopak 🙂
Takže pokud mě to ještě čeká, budu rodit znovu v Lípě, jen už to budu znát a obrním se 😀

aneta0707
autor
1. led 2013

diky, ja se rozhoduju mezi tim jabloncem a lipou. jablonec uz znam, ale bojim se abych tam neprijela a neposlali me do liberce. tak uvidime jak to dopadne, vsude maj neco 🙂

zuza01
1. led 2013

@aneta0707 Já jsem byla v podstatě spokojená, na sestry už jsem tu zvyklá, příště už budu vědět 🙂 Ale opravdu, všude je něco.

detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru