Porodnice Chomutov a Kadaň. Máte zkušenost?

vrtule83
20. dub 2007

Jsem z Chomutova a nemohu se rozhodnout jestli rodit v Chomutově nebo Kadaňi. Jsem prvorodička a v Chomutově prý nenaučí správně kojit. Jinak nějaké to info o obou mám, ale ne těch přímo od maminek. Snad se někdo najde 🙂

vrtule83
autor
23. zář 2007

Ahoj niksi, ano Kadaň můžu doporučit. Můžeš si to tam po tel. domluvě prohlídnout. Jinak se místo zamlouvat vůbec nemusíš ať jseš odkudkoli, prostě až to přijde tak tam vyrazit. Telefon kdyžtak najdeš na stránkách kadaňské nemocnice. A pokud budeš na šestinedělí chtít nadstandard, který stojí přibližně 300,-/den, musíš si říct hned při příjmu. Kdyby jsi měla jakýkoli dotaz tak klidně písni. 😀

niksi
25. zář 2007

Ahoj vrtule83, moc ti děkuju za info.Nadstandart asi budu chtít. Kdybych něco potřebovala tak se učitě ozvu, moc dík pa

beruskaveruska
4. říj 2007

Ahoj vespolek, prosím o radu, která porodnice je lepší? Žatec nebo Kadaň? Poslední dobou si Žatec chválí, ale odrazuje mne, že tam nejsou nadstandardní pokojen jen třílůžkové. Máte někdo zkušenost?

m.ajka
10. říj 2007

O Žatecký porodnici jsem neslyšela, ale v Kadaňský jsem rodila a můžu jen doporučit. Sestřičky i doktoři byli úžasný i když jsem dost histerčila 😀 , pokoje dobrý i ty normální, koupelna nová, takže super, jen se mi nelíbila jedna dětská sestra. Byla dost nepříjemná, přišla mi sdělit že má malá silnou žloutenku ve stylu jako bych za to mohla, na druhou stranu už jsem vzdávala kojení, nešlo mi to a ona mě dost brutálním způsobem donutila a jsem jí za to vděčná, kojim doteď. Celkový dojem dobrý. Byla jsem spokojená. Ještě pro maminky třeba z Klášterce a dál na vary- slýchám chválu na nemocnici v Ostrově.

janinac
10. říj 2007

Beruskavevruska: já jsem rodila v Žatci....podrobnosti ti písnu do IP jo?

vrtule83
autor
17. říj 2007

m.ajko můžu se zeptat která ta dětská sestra to byla? Pokud si dobře pamatuji tak tam byli 2. Díky

ivanka13
23. říj 2007

ahoj,nevite nekdo,kolik stoji nadstandart v Chomutově?Mám fotky z pokojů
a vypadá to moc pěkně.díky

elischqa
23. říj 2007

ivanka : stojí myslím 300 - 350 Kč.. ale pokud mohu doporučit, raději bych zvolila jinou nemocnici. 😉

barnovi
23. říj 2007

stoji 370Kč

luciana23
7. lis 2007

Nechali jste si tady nekdo pichnout v Kadani epidural?

veruv
10. lis 2007

Bohužel vše je skutečně o lidech. Já rodila v CV a až na jednu partu ( gynekol. a dětská sestra) to bylo v pohodě. Ale je důležité si uvědomit, že naše pohodlí a pohoda je je důležitá, ale v případě komplikací a ty můžou nastat kdykoli Vám a miminku v Kadani a Žatci moc nepomůžou.

m.ajka
10. lis 2007

Jé, Luci, ty už to máš za pár...přeju klidnej porod. Já o epiduralu přemýšlela ale platí se, zdálo se mi to být drahý, bohužel už si nebzpomínám kolik to stálo a vim že jsem se na to u porodu ptala a nějak se jim do toho nechtělo, myslim v Kadani.

pekkra
10. lis 2007

Holky nevíte náhodou, jak dlouho nechávají v Kadaňský porodnici přenášet?

luciana23
12. lis 2007

To mam zjisteny stoji kolem 2000 , ale mam prave strach ze mi ho nebudou chtit dat

andilek
15. lis 2007

tak já přispěji také, ležela jsem jako Barnovi 😅 na gynekologii 3 měsíce, supr personál, supr přístup 😀
to ležení se mi vyplatilo a vzhledem k tomu, že mě tam již znali, tak se ke mě chovali pěkně i při porodu, prostě protekčák 😀
co se týká porodního oddělení, tak tam to zase taková sláva nebyla, byly tam dvě nové sestry, které měly trošku jiné techniky než ty zaběhlé a tak tam každá vysvětlovala věci po svém, byla jsem z toho jako prvorodička trošku zmatená, ale přežila jsem 😅

co se týká Kadaně, tak dost lékařů je již v Chomutovské nemocnici, ale sestřičky, které radí s kojením jsou tam prý supr

závěrem: všude asi něco je, a hlavně to záleží na lidech 🙂

luciana23
30. lis 2007

Ja jsem pred 14 dny rodila v Kadani a nemam nato stastne vzpominky, Porodni asistentka se me vubec nevsimala , jenom obcas, mela jsem strasny bolesti, Takze priste jdu do Chomutova.

lucianka
30. lis 2007

Rodila jsem v Kadani a mám jen ty nejlepší zkušenosti. 🙂 Dětské i "ženské" sestry byly milé a příjemné, vše vysvětlily... Doktoři (tedy spíše doktorky) byli ještě příjemnější. 🙂
Kontrakce jsem měla docela v pohodě, ale samotný porod byl únavný (tlačila jsem přesně hodinu) a tak už jsem fakt ke konci byla OK a chvílema odmítala spolupracovat a stejně na mě byly sestra i doktorka milé. 🙂
O epidurálu jsem ani neuvažovala, jelikož ta bolest k porodu prostě patří... Nejsem cíťa. 🙂

elis4
4. led 2008

Musím potvrdit, že ty setřičky na porodnici v Kadani jsou moc milé a ochotné.

niksi
22. únor 2008

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Jsem ve 31 týdnu a tak se mi to pomalu blíží, ale mám dilema. Jsem z Mostu a nevim jestli mám jít rodit sem nebo do Kadaně. Manžel chce abych šla rodit do Kadaně, ale jelikož jsem prvorodička tak se bojim že to do té Kadaně přijedeme pozdě. Člověk totiž vůbec neví jak to vše bude probíhat. Myslíte, že vás tam můžou vzít před termínem porodu??? Jak dlouho tam asi tak ležíte??? Děkuju předem za radu . . . Ahoj Nikola

vrtule83
autor
23. únor 2008

Ahoj Nikolo, já si myslím že to do Kadaně stihnete vpohodě, z CV jsme tam byli za 20min a to jsme nepospíchali. Že by jsi nastoupila do nem. před termínem si myslím že nepůjde, ale kdyžtak se určo dá v Kadani někde ubytovat. Jinak po porodu si tam prvorodičky nechávají přibližně týden, já tam byla 7 dní. A souhlasím s tvým manželem aby jsi šla do té Kadaně než do Mostu. Neboj první porody moc rychlé nebývají a když ano tak jsou to většinou výjimky. Jinak co vím tak tam jezdí rodit i z větší dálky.

niksi
26. únor 2008

Ahoj Vrtule, dík moc za radu. Asi máš pravdu. Co jsem se takhle bavila s holkama, který jsou v očekávání, tak se nemusim bát že to nestihnu. A s mim švárou tam budu coby dup. . . Akorád rodina to za mnou bude mít trožku z ruky. Tak moc dík a kdybych ještě potřebovala nějaký info tak se na tebe obrátim. Ahoj Nikša

umlaufova
24. bře 2008

Ahojky holky, rodila jsem v Kadani. Je tam perfekní personál, jak sestřičky a porodní asistentky tak i doktoři. Rodila jsem poprvé až budu čekat druhý tak volím opět Kadaň.

l11
21. dub 2008

Ahojky holky, vrtule83 prosim tě ty jsi chodila do Mimiklubu k Mirce ????? Děkuji za odpověď

umka
27. dub 2008

Ahoj jen chci něco k porodnici v Žatci, tu už si žádná nevybírejte tento týden ji totiž zavřeli. Ale moc doporučuji Kadaňskou porodnici, porodní asistentky jsou tam skvělý a s doktorama nemam moc zkušeností, protože jsem měla bezproblémový porod. Naučili mě jak kojit a hlavně měli velice profesionální přístup a byli milé.

niksi
15. kvě 2008

Ahoj holky, 27.4. jsem porodila v Kadani krásného syna. Bohužel porod nebyl jednoduchý a malej šel ven kleštěma. Dokotoři i porodní asistentky byly úplně super. Hlavně sestra Zuzanka, která mi hodně pomohla, aby malej vůbec vylezl na svět.Měla jsem nadstandartní pokoj a byla jsem 100% spokojená. Jestli chcete rodit v Kadani tak můžu vřele doporučit.A sestry na novorozeneckym byly moooc milý.I když jsem se zařekla že druhý nechci 😀 tak kdyby náhodou tak jdu rodit zase tam.

vrtule83
autor
18. kvě 2008

I11 odpovídám až teď, jelikož jsem sem nenakukovala 😉 nechodila jsem do mimiklubu, byla jsem jen na 2 předporodních sezeních v kolibříku, snad ti to ještě k něčemu bude 😎

lulinka7
19. čer 2008

Ahojte maminky, já rodila v Kadani už dvě dětičky a můžu všem doporučit. Doktoři i sestřičky byli super, pokoje i soc. zařízení pěkný a dokonce i strava ušla 😀

nodisha
6. srp 2008

Zdravím máte tu někdo termín kolem 12.8.?A jdete do CV?

janac
18. srp 2008

Zdravim devcata.. take pridavam svoji zkusenost s kadanskou porodnici.... jak tu uz bylo psano.. doktori a sestry v porodnici skvely... vyborny pristup...nemuzu si stezovat.... ovsem detske sestry , touz je kapitola sama pro sebe.. hlavne jedna asi kolem padesatky, vlasy po ramena... jeste ted kdyz si vzpomenu, kdyz jsem po 4 dnech bez spanku, v prisernych bolestech po siti dostala moznost od doktora nechat malou u sester treti noc po porodu... prvni noc byla u nich ..druhou noc mi mala porad rvala.. tak jsem ji musela nosit a houpat ... a tak jsem byla totalne hotova a ona jak mi prisla rict ze uz ji tam meli jednu noc a ze kdyz teda budu neco NECOOO potrebovat , tak ze mam prijit ..... s vyrazem, ze jsem snad mama, tak at se staram a ji neobtezuju.... no hnus.. Ja byla ale tak vyrizena, ze jsem nemela silu se tam a nekym dohadovat... a radeji si nechala pichnout dalsi injekci proti bolesti a zatla zuby...jo a podobny chovani tam mely jeste asi dve sestry....hlavne at po nich clovek nic nechce....
Jeste bych dodala k porodnici jednu vec, co mi opravdu vadila..... na cele porodnici je k dispozici pouze jedna toaleta se sprchou a to ve vysetrovne.. coz znamena ze kdyz Vam uprosred porodu daji klystyr , tak se tam potacite v nejvetsich bolestech kolem sester, doktoru a dalsich pacientek a jejich doprovodu...
Ohledne epiduralu v Kadani... cena je kolem 2OOO.. presne si nepamatuji, ale sance , ze ho tam dostanete je skoro nulova.. nebot ho provadi pouze lekar co ma prave sluzbu na operacnim sale.. a tudiz pokud rodite v noci, nebo je lekar zrovna zaneprazdnen, tak mate smulu...

nikitkaaa
25. srp 2008

ahojky ja teda pujdu rodit do Chomutova.jsou tam fajn zensky....samo, ze jak ktery ze??....ale jsou tam skvely doktori a doktorky...a ty co jsou nekomu neprijemny tak si to tak nebrat...hlavne ze budete vy a mimco vph ne??...ja je tam vsechny znam a nemuzu si zas nejak extra stezovat...proste je nekdo prijwmnej a nekdo ne...nebo sympatickej ci nesympatickej....vy jim treba taky nejste nejak sympaticky....to neresit...ja jdu do CV...prijde mi to vsude stejny...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru