Porodnice Chrudim. Císařský řez ve spinálu

mirka77h
12. říj 2011

Máte prosím někdo zkušenost jak to tam chodí a byli jste spokojené? 🙂

kacisek84
20. říj 2011

ahojky. ja zadnou zkusenost nemam,ale jdu tam rodit,vypada to na listopad

mirka77h
autor
21. říj 2011

@kacisek84 Ahoj tak to se tam třeba potkáme 🙂

kacisek84
21. říj 2011

a kdypak mas termin???

mirka77h
autor
22. říj 2011

@kacisek84 My čekáme dvojčátka tak že budou asi dřív tak počítám 37 nebo 38 tt a to by nám vycházelo kolem 10. listopadu 🙂 . Jak jste na tom Vy? 🙂

kacisek84
23. říj 2011

no ja mam termin 12.listopadu a mozna to bude taky driv,jelikoz mam caste kontrakce a tvrdnuti. No uvidim. Ale treba se tam potkame. jinak gratuluji ke dvojcatkum 🙂 To jsi prvorodicka??? nebo uz mas nejakeho prcka??

adenka84
15. lis 2011

@mirka77h pokud mohu mluvit za sebe..tak spinál bych nevolila..já s ním měla problémy..tedy ne přímo při zákroku, ale až po...
jinak při zákroku není nic cítit, to vůbec ne..snad jen malé tahání a pnutí..ale jinak žádná bolest..jen jsem při tom zvracela..ale to se rpý občas stývá..
po zákroku jsem dost dlouho necítila nohy...měla jsme je cítit prý do 15 minut...začla jsem je cítit až po 4 hodinách...dodnes mám mrtvé břicho a pravé stehno..mám v něm neustále brnění...jezdila jsme po porodu kaýždý den na injekce, ale bohužel to nezbralo...zítra budu 4 týdny po porodu..změna skoro žádná.tedy noha je lepší, ale bříško necitlivý...je to nepříjemné...
na gynekology se nezlobím, ty za to absolutně nemohou, já jsem si spinál vyžádala je to má chyba..je to prostě velké riziko...byl mi napíchnutý nerv..podle neurologa mahu být ráda, že to dopadlo tak jak dopadlo...

milada2
15. lis 2011

Já rodila CŘ ve spinálu ne v Chrudimi ale v Hradci. Bohužel mi anestezie špatně učinkovala, takže jsem bolest cítila velmi silně, ale hned mě uspali. Probrala jsem se hned po operaci, pak jsem dospávala na JIP. Pak už bylo všechno v pohodě. Nohy mi bez problémů přišly k sobě, nic mě nebrnělo, žádné nepříjemné pocity. Už bych do spinálu nešla. Na druhou stranu jsem prý první, u koho se jim toto stalo, ostatní mamky zvládli spinál v pohodě.

lucka11111
25. zář 2012

muze mi nejaka maminka poradit ktera rodila cisarskym rezem ,come ceka.rodila sem 2krat normalne a ted rodim potreti cisarem ceka meto ted 1.10.2012 a mam velky strach.moc dekuji za odpoved sem z noveho jicina

male_kote
16. kvě 2013

já tam rodila třikrát a nedám na Chrudim dopustit, teď jsem se přestěhovala ke Vsetínu a jsem zvědavá kam se vydat se čtvrtým.....poradíte?

venkar1
3. bře 2015

Dobry den chtela jsem se optat privni dite jsem rodila cisarem protoze byl koncem panevnim ted cekame znovu vse je jak ma ale chtela bych jit znova cisarem myslite ze mi to povolej v chrudimi

spikella
3. bře 2015

@venkar1 neměla jsem pocit, že by dávali na výběr... já jsem sice měla také první císař, nepostupující porod,,,4kg macík. Teď to byla placenta na přední stěně, jasná indikace,,ale do poslední chvíle,,se tvářili,
že se to někam odsune asi....pak jsem měla spinální z jiného důvodu,,
Třeba má někdo jinou zkušenost, ale podlě mě pokud nebude zdravotní důvod, tak ho neudělají...

misahorackova
3. bře 2015

Já si myslím to samé, co @spikella, protože když jsem s primářem řešila mou vyhřezlou plotýnku, řekl mi, že pokud nepřinesu od neurologa doporučení k císaři, budu rodit přirozeně. Vybrat mi dal neurolog, po tom, co mi řekl všechna pro a proti, primář porodnice nee...

andysek232
31. kvě 2015

Tak co se týče císařáku v chrudimské nemocnici už bych tam nikdy nešla rodit je to ta nejhorší nemocnice v Pardubickém kraji .... Šla jsem tam rodit v roce 2012 byl to můj první porod a co se ho týče tak můžu říci jen jedno že nebýt primáře tak by se stalo něco co by určitě nikdo nechtěl...
Termín porodu jsem měla 27.4 2012 paní gynekoložka mě poslala do nemocnice až 3.5 2012 s tím že to vypadá na porod ... tak jsem tam s přítelem a otcem dítka které jsem čekala jela a jediné čeho jsem se dočkala byloto že mě dali na lůžko a další 3 dny si mě nechali kontrolovat,,,
6.5 2012 mě dali vyvolávák abych mohla rodit já už byla v boletstech tak jsem se nějak dokulhala za sestřičkou že už mám příšerné bolesti a ona jediné co udělaa řekla: paní běžte si na pokoj a my se na vás příjdeme podívat... tak jsem se dokulhala zpátky, vlezla jsem na postel lehla jsem si a začalo se mi špatně dýchat - omdlývala jsem v tom se objevili sestřičky a doktor s monitorem a dali mi to na břicho když v tom doktor zavolala na sestru a řekl běžte pro přimáře a připravte sál... sundali mi to přiběhl primář koukl do papíru a všiml si že jsem měla termín 27.4 že jsem už měla dávno rodit a že v přijímacím formuláři bylo že paní půjde na císařský řez... 6.5 v 9:57 byl malej venku s mírami 4440 g a 49 cm 🙂 ale po takové skušenosti co jsem si v te porodnici zažila už bych tam nešla... malej má dodnes problémy s nožičkou protože í měl už skroucenou .... Nechci tímto nikoho odrazovat ale nejsem jediná kdo si s touto porodnicí prošel se špatnou skušeností :( mám kamarádku která si to taky užila se vší parádou a říkala že už by tam rodit nešla..

talina
31. kvě 2015

Mám zkušenost se spinálem, ale v Pardubicích. Za mě dobrý, první dcerku jsem měla v úplné narkóze po špatném vyvolávání. Druhou jsem chtěla spinálem, padal mi tlak to ano, ale to je u mě normální. Anestezioložka byla suprová, povídala si semnou. To že se ve mě šťourali jsem cítila, ale to že jsem jí hned viděla to smazalo všechno 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru