Porodnice FN Královské Vinohrady

majka225
22. lis 2007

🙂

speedygon
13. čer 2013

@kamino ten malý sálek je nadstandart, že? Já jsem v kontaktu s panem Záhumenským, ten mi dal nějaké info, teď čekám na další...no, snad fakt budu mít štěstí...

kamino
13. čer 2013

@speedygon Záhumenský je super 🙂 no vzhledem k obsazenosti se rodilo všude.. 🙂 ale myslím, že to je podle toho jak je volno a o nadstandardu nepadlo ani slovo.. uvidíš, co ti řekne on, ale co vím, tak tam rodily holky úplně normálně...

speedygon
13. čer 2013

@kamino tak pokud by to nebyl nadstandard(tudíž bez poplatku) a byla možnost výběru, tak bych jej brala....kéž by to tak bylo...soukromí bych raději, pokud to bude možné 🙂

kamino
13. čer 2013

@speedygon To je jasné... já měla smůlu, že nás tam bylo moc, a ještě posílal další rodičky Gojiš z poradny, přišla mu tam maminka a byla na 5 prstu a nevědela o tom 🙂 Kéž by jsi dostala Samce, Pavláska, nebo Modravskou...ti jsou podle mého úplně nejcitlivější 🙂

speedygon
13. čer 2013

@kamino Záhumenský je jen pro rizikové pacientky, že? Přijde mi(dle komunikace) fajn...jsem zvědavá, jaká dokumentace na vyplnění mě čeká...na webu jsou asi 3 formuláře zmíněné...to jsem u Leničky v Brně neměla...

kamino
13. čer 2013

@speedygon ano,je na rizikove poradne.ale u porodu take muze byt. Na papirovani si moc nepamatuju,prijeli jsme tam po cca 20 hod kontrakci,tak to mam jak v mlze,navic neco se mnou sepisovali uz tyden pred tim,kdyz si me tam nechali na pozorovani kvuli tlaku..

pajuska87
13. čer 2013

Jéé Záhumenský je na Vinohradech? Mě rodil na Bulovce a super, zachránil naši malou, malá šla ven VEXem

speedygon
13. čer 2013

@pajuska87 jj, je tam vedoucím lékařem 🙂

pajuska87
13. čer 2013

@speedygon tak to je mazec, je fakt v pohodě, já u porodu vyváděla, křičela a tak a on mě tak uklidňoval, že už to za chvíli bude a tak, no prostě super a pak jsem chodila ještě po porodu do riz.poradny k němu

speedygon
13. čer 2013

@kamino na diskuzích holky píší, že papíry dostanu v první poradně....no a z dalšího je zapotřebí klasika:průkazka pojišťovny, těhu průkazka, rodný list, rozsudek o rozvodu(to mě štve,ale naštěstí ho mám-jsem rozvedená už od léta 2006) a potom teda ty papíry, co dostanu tam

speedygon
13. čer 2013

@pajuska87 já jej osobně neznám, ale co jsem četla a dokážu posoudit z mailu, musí to být kapacita a navíc super chlap 🙂

pajuska87
13. čer 2013

@speedygon jj, já měla na něj štěstí, porod postupoval v pohodě,až na II. dobu porodní, vůbec to nešlo, museli ho povolat - ještě, že tam byl. A pak i to šití dělal, no prostě vše v pohodě. I na těch kontrolách po porodu

speedygon
13. čer 2013

@pajuska87 zatím tedy na Vinohradech převažují pozitiva....podle mě je tam jediné negativum, že je-li na přípravě víc mamin, nemůže tam být tatínek....jinak asi nic(nebo mě nic nenapadá)....a teda že na tom větším sále mohou rodit 2 naráz....

pajuska87
13. čer 2013

@speedygon panejo, já budu rodit znovu na Bulovce a s přípravou je to myslím taky tak (teda na hekárně)

speedygon
13. čer 2013

@pajuska87 já právě chci teď vyzkoušet malou porodnici...a na Vinohradech mě např. zaujalo(byť nevyužiji z finančních důvodů), že mají laciné nadstandardy...a tatínek u porodu nic neplatí....

kamino
13. čer 2013

@speedygon ja uz si to nepamatuju,ale museli jsme na matriku kvuji jmenu.nejsem vdana a davas tam jmeno pediatra.

speedygon
13. čer 2013

@kamino tak s matrikou počítám, to bylo u Leničky taky, ale formulář mi vydala až matrika...tady jej asi dostanu...jméno pediatričky mám, chodí k ní Lenička

kamino
13. čer 2013

@speedygon jen tam je jedna strasne protivna sestra,ta je opravdu na ranu...pekne to dokaze znechutit ☹ a co jsem cetla diskuze na emimino,tak je tam stale ☹☹ jinak opravdu super. Doporucuji nadstandard,sama jsem ho bohuzel nemela,ale je to lepsi i z duvodu,ze tam je hodne etnik a ti si vetsinou nepriplaci... Zahumensky je skvely chlap,ale nejen on,vsichni lekari jsou tam naprosto v pohode.

speedygon
13. čer 2013

@kamino nadstandard bych brala, je laciný...ale pro nás je i to minimum moc...jedem jen z přítelova platu a jsme rádi, že vyjdeme....já budu mít až rodičák....

kamino
13. čer 2013

@speedygon hmmm tak to mas tezky ☹ ja to budu mit stejne,jestli budeme mit druhatko,bohuzel jsem mezi rodicakem a materskou dostalal vypoved pro nadbytecnost ☹ jeste ze s odstupnym 😉

pajuska87
13. čer 2013

@speedygon tak Bulovka má nads.taky slušný. Já jsem platila myslím 400/noc

speedygon
13. čer 2013

@kamino mně končila smlouva na dobu určitou už dávno...a od ukončení rodičáku jsem na ÚP....akorát poslední podpora byla v květnu a to jen doplatek malý...

speedygon
13. čer 2013

@pajuska87 jenom????Vinohrady mají za dvojlůžák 300 a za jednolůžák 500Kč za noc, což je super-když by se mě to týkalo

pajuska87
13. čer 2013

@speedygon no myslím, že to před těmi 3 roky tak nějak bylo, jednolůžák je tam drahý, ten je okolo 1000,ale myslím, že ten dvojlůžák stačí. http://bulovka.cz/gynekologie/sestinedeli

speedygon
13. čer 2013

@pajuska87 to není špatné...a je fajn, že je možná rezervace...to snad jen tak někde nejde....nám by se nadstandard ani nevyplatil....přítel bude za mnou asi chodit sám, nevím, jak by dcerka snášela loučení a ani nevím, jestli tak malé děti mohou na návštěvu(např. v Motolské porodnici to nejde)...a jelikož dcerka bude po dobu návštěvy u tety, pokud to půjde, tak nemůže být stejně se mnou dlouho....na Vinohradech jsou ale max. 3lůžkové pokoje, což je ok...a nikdo neříká, že tam nebudu nakonec sama 😀

kamino
13. čer 2013

@speedygon deti tam smi a navstevy se az tak neresi😉

speedygon
13. čer 2013

@kamino tak pokud se to nezměnilo, je to fajn...na webu jsem to pochopila, že návštěvy mohou být jen v návštěvní místnosti nebo mohou na nadstandardy...ale prý to tak není, že mohou i na obyč. pokoje...s dcerkou uvidíme, nevím, jak by ustála loučení...je na mě dost fixovaná, tak jestli nebude lepší, když vydrží těch pár dní(snad nebudou komplikace) úplně beze mě...

kathuska
13. čer 2013

@speedygon ja prisla rodit sama, kolem 5 rano tam prisly dalsi 2 mamky a 1 na cisare. Ale rodila jsem na velkem sale sama. Tim ze pak byl uz naval na sal,tak jsem po porodu byla s manzelem vedle salu na chodbe, trochu me to namichlo ale nedalo se nic delat. Ja to stejne cele protelefonovala a pak jsem jela na nadstandard 🙂 takze nekdy se to sejde ale taky rikali,ze se to nestava 🙂

speedygon
13. čer 2013

@kamino a návštěvní doba je taky volnější, než mají na webu??

kamino
13. čer 2013

@speedygon Jednou tam byl přítel do 21 hod 🙂 když je hodná sestra a to většinou , tak to vůbec neřeší... a návštěvy mohou v pohodě na pokoj, já byla po cícaři, přítel za mnou mohl na JIP , ale tam se to hlídá a pak v klidu na obyč. pokoji. Tedy nesmí to vadit ostatním maminkám...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru