Porodnice FN Královské Vinohrady

majka225
22. lis 2007

🙂

tsterinka
9. únor 2015

@zaneta238 ty si tam rodila??

lith
9. únor 2015

@tsterinka Lepší se registrovat přes jejich email. Mají to na webovkách. Jinak třeba mojí registraci tam nějak ani nevzali v potaz až když jsem se objednávala na konci do poradny tak si mě zaregistrovali ale nikoho ani nezajímalo, že jsem se registrovala přes jejich email. 🙂 Rodila jsem loni v březnu.

lith
9. únor 2015

@ehh Já jsem to přežila tak, že jsem měla tu kliku a rodila jsem v noci a sama. Když rodí víc rodiček najednou tak mezi ty křesla dávají plentu. Ale taky si dost dobře nemůžu představit, jaký by to bylo kdyby nás tam bylo víc. Třeba druhý den tam byly asi 4 rodičky a to musel být mazec :D
A upřímě, v tu chvíli kdy jsem rodila mi to bylo úplně jedno i kdyby tam bylo 20 dalších rodiček

ehh
9. únor 2015

@lith tak to jsi mela štěstí . Závěs tam je ale to že slyšís někoho vedle nic moc a chudák chlap kterej tam je a vnímá všechno okolo. Radši ho tam nevezmu

zaneta238
9. únor 2015

@tsterinka na ten mail,který tam pošleš ti od nich přijde potvrzovací mail s číslem,které si písneš na průkazku.Ano rodila jsem tam loni v dubnu,jestli tě zajímá,zda bych tam šla rodit znovu,tak šla 🙂.

lith
9. únor 2015

@ehh jo to je fakt, ale jak rikam. Me to bylo ve chvili kdy jsem rodila uplne jedno. A chlap je takovy povahy ze jemu by to taky bylo jedno. Ale je to o nature no... Dalsi mimi taky chci rodit tam. Vinohradskou celkove nemusim ale porodnici mam rada.

ajunka
1. dub 2015

ahoj měla bych dotaz v informacích pro těhotné je napsáno ejn oblečení na odchod s miminkem- nepotřebuji teda nic jiného z oblečení? zavinovačku, košilky atd? a také jak je to tam s kosmetikou pro miminko- mám si přinést vlastní nebo mi tam základní věci poskytnou

mihaji
13. kvě 2015

@ajunka Oblečení pro miminko, zavinovačku apod. ti půjčí. Já teď měla oblečení svoje, protože malý hodně ublinkává, musela jsem pořád převlékat a přepírat, takže to bych se za sestřičkama uběhala a hlavně bych je nechtěla pořád prudit. Co se týká kosmetiky, byla tam myslím nějaká mycí emulze...byl to ale Johnson. Jinak žádnou kosmetiku neposkytují.

aaggyy
13. lis 2015

Tak holky,doporucuji kouknout na dokument Pet zrozeni,a vybrat si jinou porodnici...:(( obrecela jsem to,jak je vubec neco takoveho mozne

balkat
13. lis 2015

I ja to oplakala. Snad to verejnosti a hlavne personalu tam otevre oci a ten pristup se zmeni!

jusinka
13. lis 2015

Po shlédnutí dokumentu jsem v šoku, že se vůbec najde někdo, kdo jde dobrovolně do této porodnice rodit.. Sály šílené, personál ještě horší :-/.
Holky, raději 50km mimo Prahu, než tohle ☹

elu
13. lis 2015

řezníci, sestry hruza, kachličky jak na pitevně a to seznamování tatínků na chodbě, jako kurva, kde to jsme, hned po porodu rvát dítěti sunar, no mě mrdne

kacule6
13. lis 2015

I já jsem, včera po shlédnutí toho dokumentu byla v šoku.Maminky, které jste tam rodily, opravdu to takto probíhalo?Myslela jsem třeba, že ponechání miminka u maminky-nebo při císaři u tatínka-je dnes samozdřejmostí a ne šup, ukázat mimčo tatínkovi na chodbě a honem s ním do postýlky???Já jsem rodila v malé porodnici v Kroměříži, ale absolutně se to nedá srovnat.Tatínky u porodu tam berou jako samozdřejmost, bez problémů i nechali na mé přání dotepat pupečník a malou mi nechali celou dobu,co jsem byla po porodu na sále,jen nás obě přikryly a malé daly čepičku.A tohle je přece pro tu bolavou a vyčerpanou maminu po porodu ta nejkrásnější chvilka na světě.....

monika_vetr
8. pro 2015

Milé maminky, při procházení internetu jsme našla vaší skupinu, kde hodnotíte naší porodnici. Příspěvek přidám jako reakci na "dokument", který se evidentně snaží naší porodnici poškodit (stejně tak jako celé porodnictví). Je mi zle z toho, jak někdo dokáže poplivat práci týmu jiných lidí...práci kterou milujeme, která pro nás nekončí s koncem pracovní doby...
Na naši podporu vznikla na fb stránka, kde se jedna naše maminka vyjadřuje k průběhu jejího porodu. Pokud by jste měli chuť a náladu přidat příspěvek do skupiny, budu moc ráda. Dokumentem se cítím poškozená, absolutně neukazuje okolnosti celého porodu (stejně jako všichni moji kolegové, porodní asistentky,...). Budu ráda za Vaši podporu. https://www.facebook.com/podporaporodniceFNKV/
S pozdravem
Monika Větrovská

vobornikova1
9. dub 2016

☹ ☹ ☹
Tak za nás tedy absolutně nedoporučuji.Naprostá katastrofa a mám doživotní trauma.Špatný personál, špatná nemocnice, špatné zkušenosti.
Já jsem ve vinohradské porodnici rodila před měsícem. Na Vinohrady jsem se registrovala, protože jinde už volno nebylo a bylo to se značnou obavou.
Sestra u příjmů šíleně nepříjemná-jméno bohužel nevím.
Porod nedopadl tak, jak bychom si přáli (z viny porodnice).
Novorozenecké sestry nic moc. Hlavně si dejte pozor na Šustovu. Je to hrozný, nevlídný tvor a nechápu, co dělá u miminek. Na matky je zlá a při každé příležitosti vám dá znát, jak jste neschopná a že nic nevíte. Je hrubá i při zacházením s miminky. Spíš by se hodila do řeznictví než k malým, bezbranným tvorečkům, jako jsou novorozeňátka.
Je mi to lito, ale na jednani teto "velmi ochotne" a "velmi prijemne" sestry nezapomenu a bohuzel, dalsi porod bych radeji uskutecnila jinde.
Byla jsem ráda, když jsem odešla.
Porodnici Královské Vinohrady rozhodně NEDOPORUČUJI!
☹ ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru