Porodnice Havířov. Máte zkušenost?

monicinax
10. zář 2007

Ahoj maminky.Ma nekdo z vas zkusenosti s porodem v Havirovske nemocnici?Uz me to za chvili ceka.Havirovska nemocnice je pro me nejbliz,jen nevim jestli je i nejvhodnejsi.Dekuji za nazory..Monika

blessedmary
10. kvě 2013

A chodily jste některé do havířovské porodnice na předporodní kurz?

ivaanka
11. kvě 2013

@blessedmary Ted ti presne nereknu, ale bylo to malo...myslim kolem 350 /den. Ale urcite to maji na webu.

blessedmary
12. kvě 2013

@ivaanka díky, já na to mrknu, asi jsem se špatně dívala 😉

jennyska
4. lis 2013

@blessedmary @ivaanka @andulena @zmaldik @akis @elissa23 @michaels @gabina26 @kopretinka91 @brusinka.pusinka @spimira @faraya @dibla
Ahoj Maminky 🙂

mohla bych Vás oslovit v souvislosti s Vašemi zkušenostmi s porodnicí Havířov a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka? Tu si tady na MK tvoříme všechny, takže vlastně i vy svými zkušenostmi 😉

Tím, že svou zkušenost vložíte na https://www.modrykonik.cz/porodnice-havirov/ pomůžete ostatním těhulkám v jejich rozhodování, zda si tuto porodnici zvolit ke svému porodu.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den!
Janča

zmaldik
4. lis 2013

@jennyska hotovo 🙂

nwagirl
26. lis 2013

Ahojte holčiny jsem z Havìřova a ráda bych se zeptala zda mam tady i odrodit poraďte.Co tak poslouchám moc kladného jsem neslyšela a pokuď se tady najde nějaká nastavající maminka tak jako já budu ráda i za pìsmenkovánì. 🙂

andyhrusticka
27. lis 2013

Ahoj nwagirl, já jsem rodila před 4 měsící v Havířově a nemůžu si stěžovat. Porodní je po rekonstrukci, jsou tam nové porodní boxy se sociálním zařízením, vše je nové a hezké. Personál byl taky moc milý jak doktorka, která mne rodila, tak i porodní asistentky. Měla jsem porodní plán a opravdu ho dodržovali, vše mi vysvětlili a byli moc milí. Záleží jaké máš očekávání od porodu, poporodní péči, personálu. Za sebe můžu jen doporučit 🙂

tess30
27. lis 2013

Bohužel já mám s nemocnicí Havířov docela špatné zkušenosti, ale možná že budeš mít štěstí na lidi. Nemocnici dělají doktoři, a ty dobří odcházejí z Havířova. Já byla ve Frýdku, měla jsem svého doktora a svoji asistentku, kterou jsem znala před porodem a to dělá hodně. Taky porod jsem zvládla za 1 hodku🙂
🙂

andyhrusticka
28. lis 2013

@tess30 máš pravdu, že nemocnice je o lidech. Může být sebelepší nemocnice a když doktor bude mít špatnou náladu, tak s tím nic neuděláš. Ale myslím, že v Havířově na porodním jsou doktoři moc milí, alespoň podle mých zkušenosti 🙂 Tak porod za hodku by si přála každá žena, gratuluju 🙂

jolana5
22. říj 2014

špatné zkušenosti s ošetřením nebo s následnou péčí v havíř. nemocnici? Několikrát se případy kdy pacienti po ošetření umřeli, nebo byli trvale poškozeni na zdraví, objeví v médiích, ale uvítám vaše zkušenosti. Moje známá například, po operaci kotníku v této nemocnici, je již 24let trvale invalidní. Myslím si, že měla doktory žalovat, a nevím, proč to neudělala. Měla šanci vysoudit 2 miliony za snížení společ. uplatnění, újmu na zdraví, bolestné, ztrátu na výdělku díky dlouhodobé nemocenské apod.
Já mám s tímto ústavem několik špatných, a také dost děsivých, zkušeností. Horší nemocnici prostě neznám.

jolana5
22. říj 2014

@andyhrusticka
Ahoj tos měla štěstí, obyčejně se člověk z tohoto příšerného ústavu dostane téměř invalidní domů. Já jsem tam byla na operaci, no pooperační péče děs a hrůza, personál prostě žalovatelný.
Doktor ten alkoholik Pospíšil, tak to je arogant, už tam nepracuje, byl i souzený za nějaký zpackaný případ. A takhle se ta hrozná pověst havíř. nemocnice nese více než 30let a stále není možné ji napravit. A kdo to dělá? Spousty odvolaných ředitelů, kteří měli binec v hospodaření, personál /jaký pán, takový krám/ přesně ve stejném duchu
Tam už by mě nedostali ani umřít

jolana5
22. říj 2014

Máte někdo krom mě špatné zkušenosti s ošetřením nebo s následnou péčí v havíř. nemocnici? Já jsem jim nemohla přijít ne jméno. Několikrát se případy kdy pacienti po ošetření umřeli, nebo byli trvale poškozeni na zdraví, objeví v médiích, ale uvítám vaše zkušenosti. Moje známá například, po operaci kotníku v této nemocnici, je již 24let trvale invalidní. Myslím si, že měla doktory žalovat, a nevím, proč to neudělala. Měla šanci vysoudit 2 miliony za snížení společ. uplatnění, újmu na zdraví, bolestné, ztrátu na výdělku díky dlouhodobé nemocenské apod.
Já mám s tímto ústavem několik špatných, a také dost děsivých, zkušeností. Horší nemocnici prostě neznám.

dasa.77
28. říj 2015

Ahoj,já tam byla letos v březnu,kdy bylo spojené gynekologické a porodní oddělení. Havířovská nemocnice je snad i pověstná tím,že každou chvíli je nějaké oddělení uzavřené a pak to tam vypadá,jak vypadá. (rekonstrukce)
Chápu,že když je některá část zavřená,tak může nastat chaos,ovšem tam je to i o lidech,o personálu. Ne všichni jsou dostatečně kvalifikovaní,jak už tu bylo řečeno,ti DOBŘÍ odcházejí často jinam a tak se není čemu divit.Levá ruka neví,co dělá pravá.
Jinak pokoje ok,byla jsem hned vedle porodního sálu. Sprcha,toaleta na pokoji,ale bylo mi tam docela zima.
Sestra,která mě šla kontrolovat ani nevěděla,která pacientka je na jaké posteli, a to jsme tam byly jen dvě. 😀 Myslela jsem si svoje.Mým jménem oslovila paní vedle (ona ovšem spala) a tak ji koukla pod peřinu,zda je vše ok a zase odešla.
Když se blížila doba,kdy jsem měla jet domů,tak málem mě vyhazovali z postele,protože potřebovali uvolnit postel pro někoho dalšího. 😎
Některé sestřičky byly fajn,některé ne.Asi tak 50/50

alkabo
29. led 2022

Nebyl někdo rodit v Havířově v posledních měsících? Docela mě zajímá, co se změnilo a jak to vypadá v reálu, tady jsou jen samé staré příspěvky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru