Porodnice Havlíčkův Brod, Chrudim nebo Pardubice. Poradíte?

frankie
24. lis 2011

Holky, jaké máte zkušenosti? V březnu mám termín a tápám, kde rodit? První dítě jsem rodila v Motole, ale přestěhovali jsme se a do Motola je to od nás daleko. Škoda, byla sem tam moc spokojená.

anetka1701
24. lis 2011

Rodila jsem v Brodě a spokojenost na 110%. Taky jsem se přestěhovala a dost vážně přemejšlím, že tam pojedu rodit z Prahy zase...

kjajule
24. lis 2011

Rodila jsem též v Havl. Brodě a byla jsem maximálně spokojená, hledí na to co si maminka přeje, respektují soukromí a celkově jsou dobře vybavení, péče je super, mohla jsem být celou dobu porodu (20hodin) s manželem v samostatném pokoji s vlastní sprchou i wc, nikdo nás neotravoval, dr. velmi příjemní narazila jsem akorát na jednu nepříjemnou PA ale tomu se člověk nevyhne asi nikde...Miminko mi ihned dali na břicho, nechali i řestřihnout pup. šnuru kdyby si to manžel přál a až pak šli s manželem v zádech ošetřit mimčo, pak mi ho ihned dali a ještě další dvě hodiny jsme se na sále poznávali a pomohli s prvním kojením...šla bych tam rodit bez rozmyšlení znova 😉

vvvecna
1. pro 2011

@frankie já rodila v Pardubkách a naprostá spokojenost jak na porodním tak i na poporodním fakt super sestřičky,takže doporučuju

frankie
autor
1. pro 2011

Tak fakt nevím, kam 🙂

tehulka12
7. pro 2011

@frankie já bych zvolila buť Chrudim nebo Havlíčkův Brod.Já jsem na tyhle dvě porodnice slyšela samou chválu,na Pardubice mac ne.Možná ještě raději Hvlíčkův Brod než Chrudim,dokonce tam mají i intermedialní péči o miminka- postarají se o ně od 32t(ten týden neví přesně,ale maslím,že je to tak)Takhle bych asi volila já,ale samozřejmě je to na tobě.
Hlavně,a´t se ti v porodnici líbí,ať už je to jakakoli.

kucirlib
23. led 2012

@frankie Ahoj já ti asi moc nepomůžu, ale také vážně přemýšlím o porodu v HB. Pocházím odtamtud a moje obě sestry rodily v Havl. Brodě a byly spokojené.

frankie
autor
23. led 2012

Ahoj, no já sem se nakonec rozhodla pro Chrudim. Je to nejblíž, tak doufám, že bude vše v pohodě. Být v Praze, tak opět jedině Motol 🙂

ladik1
7. bře 2012

Ahoj, já do HB jela a jsem z Prahy 😀 Bylo to 100% v pořádku! Moc milý a profesionální personál od uklizeček, přes fantastické sestřičky (moc pomáhaj s kojením) až po sympatický a ochotný doktory! Další mimi taky určitě tam 🙂 jo a navíc - to co je v Praze jako nadstandart, v HB je samozřejmost! Ať máš porod co nejkatší a miminku ať se daří i v Chrudimi to bude určitě supr😉

lucylama
8. bře 2012

Ahoj,já sice rodím až v říjnu,ale porodnici chci určitě HB.Jelikož je to hlavně od nás nejkratší nemocnice a celkově mám s HB celou řadu dobrých zkušeností,ale co se týče porodnice,to bude zkušenost první..porodu se bojím,ale asi tam mají i nějaké předporodní kurzy,na které bych ráda jezdila.Tkž já jsem pro HB,slyšela jsem spoustu chvály a rodila tam obě děti sestra mého přítele a byla tky moc spokojená.Personál prý milý.. 🙂

greese
4. kvě 2013

do chrudimi bych uz nikdy nesla...

jennyska
8. říj 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Porodnice Pardubice a protože vy s ní máte už nějakou tu zkušenosti, myslíte, že byste ji mohly vložit na https://www.modrykonik.cz/porodnice-pardubice/ ? 🙂

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě vybírají z českých porodnic a rozhodují se mezi různými městy. Díky Vám najdou maminky zkušenosti na jednom místě. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru