Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rybiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
10. čer 2009

Holky, ještě mám pár otázek těm Hořovicím. Nevíte, po kolika jsou tam pokoje? Jak je to tam s nadstandartem? Pokoj po 2 je brán jako normál, nebo jako nad? Potom oblečení na mimi... Dávají k němu i čepičku? Košili erární mi dají? Mám sice 3 svoje, ale kdyby to náhodou nestačilo. Jinak bych byla moc vděčná za jakoukoliv radu co se týče porodu v této porodnici🙂 Dnes jsem se dozvěděla, že Dr. Ševít bude mít 14 dovolenou, ach jo. Teda jako přeju mu to, ale nikoho jinýho tam neznám. 😅

zuzik24
10. čer 2009

kocicinka: erární košili dostaneš i oblečení na mimi - s tou čepičkou nevím - malá ji neměla (jen těsně po porodu). Jinak pokoje jsou tam dvoulůžkové a mají vlastní soc. zařízení - což je super věc 🙂 S nadstandartem ti neporadím, páč nevím 🙂 Pokud jde o mě, tak já byla s porodem max spokojená. Kontrolovala mě po celou dobu jen jedna PA a u porodu jsem měla paní doktorku Pavlů a primáře Klána a fakt super!!! Takže neboj, i když bude mít dr. Ševít dovču, postarají se tam o Tebe úplně suprově 😉

evulka25
10. čer 2009

Ahoj, nadstandard mají, dokonce tam může být i tatínek, to jsou myslím dva pokoje takto udělané. Jinak já mám kontroly u primáře Klána taky rychlovky, přeměření metrem výšku fundu, podívá se jestli nemám otoky, zeptá se, jestli mě něco trápí a naschle za týden 🙂 jinak co jsem tam ležela na gynekologii, tak všichni doktoři jsou super, takže je asi jedno koho člověk zrovna na svůj porod dostane 🙂
No a jinak my bydlíme u Ruzyně a dneska jsme to do Hořovic zvládli za 25 minut 😉

ferinka
10. čer 2009

Zuzik:tak ses měla přihlásit,tam je to vždycky jak na trhu s mimčama 😀
Kocicinka:klasika jsou pokojepo 2-3 s vlastní sociálkou,já byla na nadstandardu,protože bylo narváno,ale byly jsme tam dvě,takže málo místa,je to dělané pro jednu mamču a jejího manžela 😉 ,tam je výhoda,že můžeš mít kolik chceš návštěv a kdy chceš,protože je to před těma hlídanýma dveřma klasického šestinedělí 😀 😀 😀
Jinak já měla vždycky na prohlídce dole na gyndě primáře Klána a super 😉

zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jemi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
komteska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
1. črc 2009

Ahoj, mě se v této porodnici narodil syn Jonáš, 21.6. v 17.11 🙂 Porod mi nakonec nevyvolávaji, termín byl 14.6 a malý se rozhoupal sám. Ten UTZ jsem si nakonec vydupala a moje obavy, že bude Jonášek obřík se potvrdily. Odhadní váha byla 4 kila, pan primář byl tedy překvapený, říkal, že je to plus mínus půl kila, ale že víc to SNAD nebude. Malý měl ale přesně o těch půl kila víc 🙂
Chci říct to, že jsem byla velmi spokojená, ale dejte si pozor na jednu doktorku, myslím, že se jmenuje Martínková, nebo Martincová. Chtěla mě rutinně nastřihnout(hlásala už od dveří) byť to nebylo potřeba a ještě tam začala prudit a být nepříjemná na doktorku, která mě rodila a postupovala skvěle.
Jinak na šestinedělí péče úžasná, byla jsem na nadstandartu a byli jsme tam týden, kvůli tomu, že měli u malého podezření na infekci. Překvapilo mě, že tam měli dost nadupáno. Asi se na Berounsku hodně rodí 🙂
Jinak tady jsme vyfocení v novinách, dáte nám prosím hlas? Jonáš Friš, Děkujeme 🙂
http://berounsky.denik.cz/miminka/be_mimi200906...

zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
4. črc 2009

Ahoj holky, děkujeme, dneska první den doma. Hořovice nezklamaly 😵 😵 rodila mě Křenková, porod byl vyvolávaný, bez epi, s nástřihem, ale ten jsem vůbec necítila, ani šití. Hořovice prostě super 😉 Oddělení šestinedělí akorát jedna nepříjemná sestrička, ale holky z novorozeneckého andílci 😵

kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
5. črc 2009

ahoj holky, je mi jasne, ze uz to tady padlo, ale jel nekdo z Prahy do Horovic rodit? a kudma?🙂 my jsme dneska zkouseli cestu pres Barrandak....tak by me zajimalo, jestli neni nejaka "lepsi" trasa...🙂 a kam jste chodily na monitory? (ja jsem registrovana u Apolinare a rada se tomu vyhnu🙂)

evulka25
5. črc 2009

Ahoj, my jsme kousek od Ruzyně a nejrychlejší je to po dálnici na Beroun. Když to vezmu přímo od baráku, tak jsme tam za 25-30 minut. Na monitory jsem chodila přímo tam

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru