Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
6. črc 2009

jednou tydne?

ferinka
7. črc 2009

jo jo jednou týdně a kyž přenášíš tak se jezdí snad denně 😉

emamamamu
7. črc 2009

to by bylo docela v pohode na zkousku te jizdy...parkrat tam cvicne zajet🙂
a volaly jste si tam, ze mate zajem tam rodit a jit na prohlidku?

ferinka
7. črc 2009

Ne ne byla jsem jen na té prohlídce porodnice a pak jsem se objedala na ty ambulance a jenřekla,že to je před porodem a že jsem ten a ten měsíc 😉

emamamamu
7. črc 2009

dekuji, doufam, ze tady nekdo bude, az me zase napadne nejaka blbost...😀

ferinka
7. črc 2009

sme tu pořád 😀 😀 😀

emamamamu
7. črc 2009

tak v tom pripade me jeste napada, kolik tam maji tech porodnich pokoju? nemuze se stat, ze na me uz nezbude misto?😀
a co vsechno tam dostanu pro sebe a pro dite a co si musim privest? (myslim tim vlozky a tak...zadne darky od nich nechci....😀 😀 😀)

ferinka
7. črc 2009

porodní sály jsou 3 😉 Já jak jsem tam byla tak nás rodilo 6 naráz,tak jsem byla na normál pokoji,ale pořád kontrolovali,byla jsem teprve v začátku a pak hned na sál i smanžou,takže pohoda a ztíhají 😀 😀 😀
Já potřebovala svoje jen ty jednorázové kalhotky,jinak vložky a všechno na mimi ti dají 😉 Jinak svoje jsem měla župan ,kosmetiku a tak,pak i svojí košili,ale dají ti tam jejich 😉

emamamamu
7. črc 2009

😕 😕 s mojim stestim budu rodit nakonec nekde na chodbe, protoze nebude misto😀
ale porad lepsi, nez u Apolinare😀
a mela si porodni plan? jako ja ho tam nechci nikomu strkat pod nos, jen bych to chtela mit sepsane...😅
a muzu si vzit svuj yal?

ferinka
7. črc 2009

Porodní plán jsem neměla nechala jsem to na nich,jen jsem říkala,že když to půjde,tak bez nástřihu,ale nechám to taky na nich a šlo to 😉
Yal říkali na besedě že můžeš,já už se vyloženě těšila ny klystýr 😅 😅 To byla úleva 😀 😀 😀

emamamamu
7. črc 2009

a jak dopadl nastrih? a co epidural? rozdavaji radi, nebo zdrzujou?🙂

ferinka
7. črc 2009

byla jse bez nástřihu jen s jedním malým vnitřním stehem 😵 😉 epidural jsem si nechala dát,trvalo to cca 30 min co mi vzali krev 😉

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
7. črc 2009

ema, já když jsem rodila, tak mi epi vyloženě nutili a já jsem ho nechtěla, ale stejně mi vzali krev a chtěli mi ho dát, ale já už pak rodila, takže se to nestihlo. Dr. se jen divila, že jsem ho nechtěla 😀 A jsem ráda, že jsem si ho nenechala píchnout, ale je fakt, že já to měla rychle za sebou. Kdybych měla kontrakce několik hodin, tak si ho raději nechám píchnout 🙂

ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
7. črc 2009

a ještě jedna zpráva pro ty, co si třeba jednorázové kalhotky zapomenou vzít nebo jim nebudou stačit. Za asi třicet korun vám je tam prodají 😉

kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
14. črc 2009

dekuju holky za info🙂 v pondeli jedeme na schuzi😀
tak tam mi reknou asi uz posledni blbiny, co me porad napadaji🙂
a byl nekdo z vas na nadstandartu?
ja porad vaham, jestli epino jo, nebo epino ne🙂 vubec na nej nemam...😅

evulka25
14. črc 2009

já byla na normálním pokoji, ono to teda je takový nadstandard ve srovnání jinde, takže to ani nebylo potřeba 😉

kocicinka
14. črc 2009

Já jsem byla na nadstandartu. Chtěl ho pro nás manžel, abychom mohli být spolu a abych si odpočinula. nakonec jsem ho ocenila při jiné věci a to větrání prsou 🙂 3. den se mi bolestivě nalily až skoro do zánětu, tak jsem si je pořád větrala podložené plínama(neustále se z nich řinulo mlíko).Takže takhle bych se nerada ukazovala před cizíma návštěvama( a že do některých pokojů chodily fakt procesí 😖 ).Taky vlastní koupelna a WC nebyly k zahození. Na druhou stranu mi tam bylo docela smutno- manžel dostal kašel tak jel domů, malého mi odnesli na intermediální jednotku, tak jsem tam byla taková osiřelá.Byla jsem tam týden.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru