Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

majamisutka
14. srp 2009

:(

leonina
14. srp 2009

Emo já jsem z Prahy a chodím na monitor i UZ do Hořovic. Jinak když jsem začínala jezdit na začátku těhu tak mi ta dálnice nepřišla tak přecpaná jako teď, když jsem byla minulý týden na monitoru tak jsem si taky říkala jestli to vůbec stihnu dojet a to ještě musím připočítat min. 40 min než manža pro mně dojede domu takže taky paráda. 😀 😀 😀

emamamamu
14. srp 2009

leo a kde bydlite?🙂

leonina
14. srp 2009

My bydlíme na P5 takže asi 10 min od dálnice když to jde a není velký provoz. Emo a co to někudy objet? Já koukám na Baranďák z okna a stojí to tam každý den ale většinou jen do centra

emamamamu
14. srp 2009

my jsme jeli predtim pres neco na R...Radotin? (nejsem z Prahy, tak si obcas vymyslim svoje casti podle nalady😀 )...a bylo to za tech 50min no...ale stejne jsme si tam najeli pres Barrandak...myslim😅
dalnice uz je pohoda...ale vymotat se z Prahy je fakt boj 🤐
a ty ses registrovana k porodu nekde v Praze?

leonina
14. srp 2009

Neregistrovala a teď toho docela lituju protože kdyby náhodou to bylo tak rychlý tak mi tady nikde nevemou ale teď už je pozdě. Takže jsem dala do zálohy dyštak porodnice ve Slaným a přinejhorším Kladno. Fakt nemíním jezdit po Praze kde mi vemou. 😀 😀 Myslím že to tady nikdo i psal že je lepší tam zavolat jestli mají volno a že jedeš rodit oni jsou pak na tebe přichystaný a radila nám to i PA na besedě ale není to povinný předem volat

emamamamu
14. srp 2009

jojo, ja vim, mam cislo v blocku🙂
at uz vyhlizeji z okna:D
nebo spis at mi jdou naproti:D
a mas nejaky seznam, co si beres sebou?
kolikateho mas termin?

leonina
14. srp 2009

Až na konci září ale obávám se aby to nebylo dřív 😀 Tašku už mám skoro zbalenou, chybí mi jen ty koj. podprsenky. Jinak mám velkou tak doufám že mi nevyhodí ale do malý se mi to nevešlo a než abych měla jednu malou a 3 igelitky tak si radši vezmu jednu velkou. Jinak mám sbaleno co psaly holky, ručníky, sprcháč, šampon, atd.....( os. hygienu), pantofle, pomádu na rty - prý hodně vysychají při porodu, mast na bradavky, župan, fén, a jedny vložky ale ty tam jsou prý erární, a košile si brát nebudu protože jak jsem psala tak je ani nemám 😀 😀 a jsou tam k dispozici, tak mi přijde zbytečný mazat si svoji. Jo a já mám teda sebou i vlhčený ubrousky jak pro sebe tak pro mimi a přemýšlím o dudlíku do zásoby

majamisutka
14. srp 2009

Ahojky, ja jsem taky z Prahy 5 ze Zbraslavi, takže to budeme brát asi přes Radotín. Ještě je možnost vzít to po R4 , ale manžel mi říkal, že je to ještě horší cesta pak po těch couračkách... Jinak je ještě pěkná porodice v Příbrami, takže když budou Hořovice plny tak to vezmem asi tam 🙂 , tam je to taky pěkny 🙂
http://www.nemocnicepribram.cz/index2.html
ale stejně je to podle mě lepší všude jinde, jen ne v Praze....

majamisutka
14. srp 2009

jo a to, že je někdo v Praze registrovany neznamená, že tě vemou, když budou mít plno, tak ti registrace nepomůže. Kámoška byla registrovana v Podolí a nakonec rodila v Krči. A jeden můj bývalý kolega vozil manželku po celé Praze po všech porodnicích a všude měli plno, až skončili v Brandejse nad Labem.

leonina
14. srp 2009

No já vím že se to dá jet z tý Krče přes Radlickou a najet na dálnici u Baumaxu ve Stodůlkách, tady je to docela v pohodě. Nám říkali že jestli chceme osobnější přístup tak máme rodit mimo Prahu 😀 To jsi mi docela uklidnila Majo, já si říkala že když to na mně přijde tady v Praze tak sem si mohla dát registraci do Motola to mám 15 min od baráku, ale teď už je to jedno. A v Motole jsou teď plný, maminky prý nejsou ani s dětma na pokoji jaký tam je návala ale jsou různě rozstrkaný

majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
14. srp 2009

Jinak ten nadst. pokoj v Hořo je myslim i na tom videu, co je na jejich webovkách, né?

http://www.nemocnice-horovice.cz/video-nemocnic...

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamira
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru