Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

leonina
14. srp 2009

Holky co jste měli porodní plán, měli jste ho formou dopisu nebo otázek?

majamisutka
14. srp 2009

Leo: ja to mam formou jako je tato : http://www.mischababy.cz/files/uploaded/files/u...

leonina
14. srp 2009

Ten druhý odkaz se mi nepodařil otevřít ale asi to budeš mít stejný jako já www.ds-soft.info/mimino.cz a jaký jsi si vybrala?

majamisutka
14. srp 2009

Mě zas nejde otevřít ten tvuj odkaz 😀 😀 😀

leonina
14. srp 2009

Je to forma otázek, př: Nástřih hráze - ano - ne, atd...a ten druhý je to samý akorát že z jiný stránky 😀

kocicinka
14. srp 2009

Holky nadstandart v Hořovicích nestojí 500,- ale 1500,-. 😉

leonina
14. srp 2009

Koci prosím tě ale to je ten jak je tam s tebou i druhá osoba, jinak obyč nadstandart stojí 500,- ne? Aspoň jsem to tak pochopila na tý besedě, ty obyč mají 2 a ten i pro doprovod je jeden a je to ta 16 mimo oddělení

majamisutka
14. srp 2009

Ja bych chtěla taky nadstandard, ale kdo ví, jestli bude volnej. Když ne, tak co nadělam.....

emamamamu
14. srp 2009

i ja mam napsano za nadstandart 500 a s partnerem za 1500🙂
jinak bricho..se mi spis nejak zmensilo mi prijde..nevim, jestli kleslo..
a holky vy tam chodite i do poradny? nebo jen ty monitory????

leonina
15. srp 2009

Emo, já chodím zatím do poradny ke své doktorce a tam jen na UZ a monitor ale pak ke konci těhu ( nejsem si jistá od kdy) si tě přebírá do péče porodnice. Aspoň takhle nám to říkali na tý besedě, že asi poslední tři návštěvy by jsi měla mít v porodnici - nebo aspoň jednu, ale povinný to není. Jinak nemusíš až do Hořovic, můžeš i na polikliniku do Berouna - Mediacentrum???

majamisutka
15. srp 2009

Ahojky, ja byla v Hořo jen jednou, jen aby o mě věděli, jinak chodim ke svému doktorovi do Gyncentra, oni tam mají úplně všechno i monitor a nemusim tam ani čekat 🙂 jak se objednam tak jdu 🙂
A jak jste na tom s čípkem? ja byla ve středu na kontrole a mam ho 1,9. Ale jsem rok po konizaci, tak jen doufam, že budu pak dobře otevírat...

leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
19. srp 2009

ahojky, jak se to s nadstand. pokojem, když ho chci, musím to hlásit předem, nebo jen až budu rodit, tak jestli bude ,tak ho bud dostanu, či ne...?

emamamamu
19. srp 2009

pamatuju si, ze nam rikali, ze az k nim pojedeme, ze si mame zavolat predem, ze jedem...aby treba nemeli plno a my nejeli tak daleko..ale plno tam pry bylo snad jen jednou..a jinak si tam "reservujes" ten pokoj pred tim, nez prijedes tim volanim, mylsim...a uvidis, jestli bude volno, nebo ne...
snad nekecam, ja si ted docela rada vymyslim svoje pribehy😀

majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru