Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

lucik...
28. lis 2009

ahoj holky 🙂
Davlu tak jsem si se zájmem přečetla tvé zkušenosti a začínám se děsit 😀 Ba ne, si moc šikulka že si to zvládla 😉
A holky na normálních pokojích je taky koupelna a WC a nebo tam je společné na chodbě..? Já bych tedy nadstandart chtěla, ale nikdy není jisté že bude volný, že

jitie
28. lis 2009

luci, každý pokoj má své WC a sprchu, před rokem to předělávali 😉

majamisutka
28. lis 2009

koupelna je na každém pokoji, ale společná, pokud nejsi na nadstan. a nemáš jí jen pro sebe 🙂
Já se sprchovala teméř pořád, kvuli jizvě a očistkum.

kocicinka
28. lis 2009

Taky doporučuji nadstandart. Já na něm byla týden, ta pálka, kterou potom manžel platil..... 😝 😅
Bylo super, že jsem mohla kojit a větrat si spodek bez toho, aby na mě koukali cizí návštěvy. Na některý pokoje chodily davy lidí, Hujerovi, přesně 😝 Sem si říkala, že to není těm lidem trapný...
Hlavně ty mimča ještě nemají žádnou imunitu a když projde malým pokojem 10 lidí denně, není to úplně ideální..
V něktrých porodkách mají povolené návštěvy jen na chodbě, podle mě na tom něco je...

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
30. lis 2009

Určitě ho podrží... Nás se ptala PA při příjmu, jestli nechceme nadst, že je volný a manžel hned, že jó, tak tam PA volala a zamlouvala ho.

jitie
30. lis 2009

davlu děkuju za držení prstíků 🙂 jj, uteklo to šíleně a doufám, že těch posledních pár dnů uteče taky hodně rychle...
holky a kolik stojí nadstandart??na besedě říkali 500,- a tady myslím někdo psal 1500,-??? 😕

majamisutka
30. lis 2009

jitie 500,-/za noc tušim, já to neplatila 😀

davlu
30. lis 2009

Jiti, jo jo 500,- za den + asi 60,- za den. Ten za 1.500,- je i pro manžela. Jako, že ti ho tam ubytujou.

kocicinka
30. lis 2009

Jojo , takhle jsme to měli my. Za 1500. Manžel tam měl být se mnou, ale dostal kašel, tak jsem tam byla bez něj a pak i bez mimi ☹

jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzulik
2. pro 2009

ahoj maminky i skoro maminky ( vid jitie 😉 )
nemuzete nektera napsat co vsechno si pak potrebuji vzit do porodnice?? jestli tam davaji erarni nocni kosile nebo si vzit vlastni?? jak je to s plinami pro miminka,oblecenim a detskou kosmetikou a pod.jestli si nabalit i detske plinecky? a jake-jednorazovky nebo bavlnene a pod., mooocinko by mi to pomohlo 😉
moc dekuji... 😉
a jitie drz se 🙂 !!!

zuzik24
2. pro 2009

zuzuliku, nepotřebuješ s sebou prakticky nic jiného než hygienické potřeby pro sebe. V Hořo ti dají erární košile, poporodní vložky, takové poloigelitové podložky pod sebe na postel a kdykoliv potřebuješ třeba novou košili, stačí říct sestřičce. Pro miminko nemusíš mít vůbec nic, pokud nechceš mít nějakou speciální kosmetiku pro mimčo. Dají ti tam na mimi oblečení, plenky, kosmetika se tam snad vůbec nepoužívá, jen na zadeček se tam používá šmírové mýdlo a mají tam kosmetiku Johnson, ale tu samy sestřičky moc nedoporučují 😅 A kdykoliv cokoliv potřebuješ, tak stačí říct sestřičkám a ony ti to přinesou 🙂 A z vlastní zkušenosti můžu doporučit jednorázové kalhotky, jsou na první dny ideální 😉

zuzulik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzulik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
2. pro 2009

Na tom nadstandardu je nevýhoda,že je takový moc mimo ostatní dění ☹ ,ale zase výhoda,že je nehlídaný a každý k tobě může jak se mu zachce 😀 Já toho třeba využila hned druhý den po porodu a zaběhla si o dvě patra níž do trafiky a pěšo zase zpět,ať se procvičím 😀 😀 😀

lucik...
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spionka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzulik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spionka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saruna
3. pro 2009

Ahoj holky....přemýšlím, že bych taky rodila v Hořovicích.....ale jsem teprve na začátku, tak spíš sonduju. Jak je to tam s registrací?

leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
3. pro 2009

Tak já budu doufat, že se rozchrní...zívá na celé kolo, ale málo kdy zabere, a když už tak jen třeba na půl hodinky...už mám špejle v očích, jak mi při kojení padaj víčka...

Saru, v Hořovicích se neregistruje... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru