Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

bara.c
7. pro 2009

Ahoj holky, Luciku velká gratulace k testíku bez problému. 🙂 🙂 🙂 My jdeme v pátek a testy v 1.trim. byly bez problémů, tak to bude snad zase. Mám negativní Rh faktor, ale snad to paní doktorka uhlídá. 😕 Já to mám jednoduché - s řízením.... Jelikož jsem docela mrňavá a naše autíčko má také určité parametry, budu řídit dokud se vejdu za volant s bříškem a dosahnu na pedály. Manžílek to sice nerad vidí, ale přeci nebude všude jezdit se mnou a brát si dovolenou... 😒

jitie
7. pro 2009

ahoj holky 🙂
Luci,já řídím pořád, říkám, že si do té porodnice odvezu sama 😀 mám ten pás do auta pro těhotné, takže mě nikde nic netlačí..

Baru, já byla od začátku taky doma a uteklo to strašně rychle 😲

jinak na dnešní KO mi řekl, že sem otevřená na špičku prstu, takže to prý může příjít kdykoliv, jinak ve čtvrtek mám jet do Hořovic na KO, takže se musim zítra objednat, snad bude ještě volno, jinak asi až příští týden..tak sem zvědavá co mi poví, kvůli tomu cukru by mě neměli nechat přenášet, tak uvidíme 😉

baruss1
7. pro 2009

Cau těhulky a maminky,

já taky pořád řídím, i když už to není tak pohodlný 😖 Naopak ještě nedávno jsem fungovala jako manželův taxikář, když si někde chtěl dát skleničku 😉 A nedávno se mi zdálo, že mi praskla voda a odvezla jsem se do Hořovic sama a tam jsem pořád řešila, co s autem a kdo ho odveze domů, no už blázním 😅

Luciku, gratuluju k testům 😀 Teď už tě čekají jen samé příjemné věci 🙂

Baro, 1. screening je mnohem presnejsi, takze klidek 😉 A RH mám taky negativní a jen chodím častěji na krev

Jitie, tak výsledek kontroly je super, špička prstu mě moc pobavila 😀 Já jdu zítra naposledy k obvodnímu dr. a pak už jen do Hořovic. Držím palce, ať to máš v termínu 🙂 🙂

lucik...
7. pro 2009

děkuju holky 🙂
barus jo, na to příjemné věci se těším, od teď už se můžeme radovat na plno, doteď byl pořád strach.. Abych v I.trimestru nepotratila, pak aby dopadla dobře genetika a teď už je snad všechno za námi 😉 😉 😉

Jitie tak budu držet palečky abys to stihla v termínu 😉

Baro já byla taky na screeningu v I.trimestru a v pohodě, a triply teď tedy taky v pohodě, ale stejnak to ve mně hlodalo protože vím, jak jsou nepřesné..

Jitie ten pás do auta je asi fajn co, taky sem o něm přemýšlela..

bara.c
7. pro 2009

Ahoj holky, to je fajn si takhle pokecat. 🙂 Vidím, že všichni jsou tady opravdu moc fajn. 😎
Jitie ty se máš, už se asi nemůžeš dočkat, viď? 🙂

Luciku já jsem milulý rok o miminko přišla, takže do 13.tt jsem byla jak na trní. Teď si užívám každý den. Horší je, že mě všichni hlídají. Bříško zas tolik vidět nemám akorát, když se najíme. Ale taťka má o nás velký strach. Mám moc ráda tu nezávislost - chceš si někam zajet, tak jedeš a nemusíš na někoho čekat. 😀

Baruss ty už to máš také za pár, viď? Jak často chodíš na krev a zjistili ti někdy protilátky? 😕

spionka
7. pro 2009

Báro, celníci jsou celkem fajn, ale teď když je nevidím, je úplně nejlíp 😀 Máme to kousek, to je fakt a v sobotu jsme v Hýskově byli na vánočních trzích a čertech. Náš prďola je potřeboval jako sůl 😵 My máme totiž v Hýskově strejdu a můj manžel tam trénuje fotbalové dorostence. Jo, a s tím řízením, jste dobré, protože já nebyla vůbec schopná už dlouho před porodem, byla jsem ráda, že se dovalím vůbec do auta 😒 Taky jsem se na to řízení pak těšila jako blázen! Jitie, držíme palečky a toho 12.12. to jistí, ne? 😉

lucik...
7. pro 2009

baru tak to je mi moc líto, ale teď to vyjde uvidíš a já třeba porodim dýl, ty o malinko dřív a sejdeme se v Hořovicích 😀 😀

bara.c
7. pro 2009

To jsem ráda Spionko, že mi kolegové nedělají ostudu. 🙂 Někdy slýchám hrozné věci, tak mě to potěšilo. Já jsem na trzích nebyla protože mi začala trochu rýmička a nechtěla jsem to úplně dodělat. Manža tvého taťku zná od vidění z fotbalu. My máme ještě maličká bříška s lucikem.. tak nám to ještě jde, ale i na nás dojde, neboj. 😀

Luciku to by bylo fajn. Máme mezi sebou 14 dní, tak to třeba vyjde. 🙂 Minulý rok jsem to zvládla hlavně díky mému báječnému manželovi - Pavlíkovi. 😔 Oba máme narozeniny v květnu, takže drobek je opravu dáreček pro oba.

zuzik24
7. pro 2009

luciku, gratuluji k výsledkům, jinak to dopadnout nemohlo 😉 😀 Byli jste v těch Loděnicích? My jsme se dneska okolo ní dvakrát mihly s kámoškou s kočárkama 😀 Pizza v Loděnicích je mňamózní záležitost 😀
Baru, moc mě mrzí, co se stalo minulý rok 😔 Teď už to ale bude určo vše v pořádku, uvidíš. Já mám taky RH- a všechno bylo v pohodě - vlastně mě ani moc nehlídali 😒 Jen po porodu mi píchly nějaké protilátky 😉
Jitie, ty už finišuješ, co? 😉 S tím řízením jsi dobrá, to já jsem měla co dělat, abych se vůbec vměstnala na sedadlo pro spolujezdce 😀 😀

spionka
7. pro 2009

Báro, neříkám, že jsem si s nima neužila, ale teď se mi po nich asi i stýská 😅 . Byli pro mě spestřením během dne a navíc samí chlapi, takže super 😉 Ten Beroun je malej, takže se ani nedivím, že ho zná - navíc, když chodí na fotbal. To, co se Vám stalo si neumím naprosto vůbec představit, ale ten Váš drobeček Vám to určitě vynahradí 🙂

lucik...
8. pro 2009

Dobré ránko 😉
zuzi nebyly 😠 Proože já chtěla říct tu radostnou zprávu manželovi doma a jet to "oslavit" 😀 na pizzu.. Jenže sem přišla domu a než jsem stihla cokoliv říct tak byl fuč 😀 - jel ke kamarádovi spravovat to auto, takže smůla 😅 Ale dneska se tam snad dostaneme 😀
Baru 14 dní není zas tak moc, to by nám mohlo vyjít 😀 Kdyžtak nás aspoň přijdeš navštívit až půjdeš na monitor 😀

jitie
8. pro 2009

ahoj holky 🙂
baruss, jj, taky mě to pobavilo 😀 ale aspoň je vidět, že se něco děje

holky, já už bych to nejradši měla zasebou..ale prckovi se nechce 😠 😀 v pátek jdu na KO k primářovi, tak uvidmí,co mi poví

jinak s tím řízením, já mám štěstí, že mám vyšší auto, že se tam líp leze a dobře z něj vylézá, teda spíš z něj vypadnu 😀 ale když jedu s někým jiným, kdo má nízký, tak mám problém se tam nasoukat 😀

luci, ten pás do auta je hlavně pro dobrý pocit, kdyby se nedejbože stala nějaká nehoda, tak ti bude držet hezky pás pod bříškem a mimi není ohrožený a já vzhledem k tomu, že jezdím pořád, tak sem si ho pořídila

jitie
8. pro 2009

baru, teď už to určitě bude všechno v pořádku, dotáhli jste už teď daleko a zachvíli budeš v půlce 😵 , já si tím taky prošla a to dvakrát, tak vím jaké to je

lucik...
8. pro 2009

jitie třeba už bude do pátku venku 😉

lucik...
8. pro 2009

Davlu ty máš Casualplay S4 vid? A jsi s ním spokojená? Myslíš že se mi do korbičky vleze půlroční mimi v kombinéze a ve fusaku 😀 ?

jitie
8. pro 2009

luci, no zas tak růžově to nevidím, máme pěknýho lenocha, tomu se ven jen tak chtít nebude 😀
a k tomu Casualplay, já ho mám taky, zatim teda ještě ne odzkoušený, ale ta korbička mi na půl roční mimčo s fusakem přijde úzká 😒

lucik...
8. pro 2009

jitie no právě ☹ ☹ ☹ Ale v půl roce se dá mimi dát do sportaku ne, když se dá uplně do lehu.. Nebo ne..?
Jinak kamarádka měla termín 30.11., 1.12. byla na kontrole a doktor jí rovnou objednal na vyvolání protože říkal že je úplně zavřená a že na porod to určitě není a dlouho nebude a 4.12. se jí narodila Nelinka 😵 😵 😵 a bez vyvolání

jitie
8. pro 2009

já myslim, že v půl roce, už mimčo do sporťáku dát můžeš 😉
ty jo, tak to měla dobrý, no uvidíme 😀

bara.c
8. pro 2009

Ahoj holky, děkuji za podporu. 🙂 Jitie je mi moc líto, že se vám to také stalo. ☹ Člověk nemůže dělat vůbec nic najednou to přijde a připadáš si jak ve špatném snu. Každý se ti snaží pomoc, ale někdy je to těžké. Opravdu tě obdivuji, že jsi to zvládla. 😵 Měla jsem dlouho strach zkusit to znovu....ale teď už je to dobré. Těšíme se na našeho drobka. Proto jsem taky doma.

Luciku to víš, že se na tebe přijdeme podívat. 🙂 🙂 Vezmeme to všechno při jednom. Já mám narozeniny 10.5. a manža 3.5., takže kdybychom se strefili do první poloviny - tak bychom byli hezky za sebou. 😀

Ahojky Spionko, kluci celnický jsou občas pěkný čuňáci 😠 - na okýnku si dovolujou, pošlou tě pro nesmyslný papíry 🙄 . Slyšela jsem toho tolik, že se mi dělalo zle. Teď už to prý neni tak hrozný, ale před rokem 2004 to byla prý síla. A co ten váš mrňous...líbili se mu čertíci. 🙂

spionka
8. pro 2009

Baro, o tom mi povídej. Myslím, že celnice na Rudné je papírováním pověstná! 😠 Před rokem 2004 jsem jezdila do Králováku na celnici a tam to bylo super. Čertí se mu líbili než jim manža řekl, že zlobil, ať si ho odnesou. Jak začal čert vytahovat pytel, tak začal brečet ☹ Ale zatím to funguje, takže dobré 😉

baruss1
8. pro 2009

Ahojky holky, vy jste toho ale nakecaly 🙂

Luciku, mas plnou pravdu, po genetice si to teprve začne člověk užívat. Já jsem měla falešně pozitivní 1. NT screening, pak jsem byla na amniocentéze, ta naštěstí dopadla dobře, ale celkem to trvalo asi 2 měsíce, než jsme měli výsledky a to čekání bylo šílený, už nikdy víc 😢

Báro, hlavně, že teď už je vše v pohodě a budete mít za chvilku mimi u sebe 😉 Na protilátky chodím často, teď při každé kontrole, ale to až teď ke konci. U mě je to takové na hlavu postavené, při amniocentéze jsem dostala očkování protilátek, takže od té doby je mám pozitivní, což je logické vzhledem k tomu očkování, ale pořád mě posílají na krev a na nějaké podrobnější testy. I můj gyndr. říkal, že neví, proč to dělají 😒

Já měla dnes šílenou noc, pořád mi tvrdlo břicho, převalovala jsem se z boku na bok a nemohla spát. Strašně mě bolí mezi nohama, jakoby třísla, ale prý je vše normální a mám vydržet, no těm chalpům doktorům se to mluví 😠

Jitie, nevíš nějaké novinky o návštěvách a taínkách při porodu? Doufám, že tatínky pořád ještě pouštík porodu, jinak odmítám rodit 😀

lucik...
8. pro 2009

barus to věřím... Nám naštěstí vyšlo vše krásně, otěhotněla jsem napoprvé a vše vychází, až si říkám, že snad nemůžeme mít takové štěstí (tuk tuk, at to nezakriknu 😉 )

jitite děkuju za podporu, nám se totiž casual moooooooc líbí 😀

barčo: já mám I.termín 8.5. a druhý 10.5. 😀 A včera sem dostala nakázáno porodit 9.5. - na narozeniny kamaráda 😀 😀 😀

bara.c
8. pro 2009

Spionko já pracuji až na druhém konci Prahy v Hostivaři. Králováckou celnici mají na konci roku rušit a když nastoupím po mateřské zpět do služebního poměru a budu splňovat všechny požadavky, půjdu asi na Rudnou. 😨 Každý rok jsem na ván. trhách dělala andílka a rozdávala dárky, teď to za mě vzaly holky. Malýmu už jsou skoro dva, viď? To už je asi pěkný rarášek.... 🙂 😉

Ahoj Baruss, to jsi mě moc nepotěšila. ☹ Já jsem očkování doslala hned po tom, co mi vyčistili dělohu. Takže snad by mělo být vše v pořádku. Taťka je pozitivní, ale snad to vyjde. Já bych to spravedlivě rozdělila jedno dítě porodí mamina, jedno taťka. 😀 Držíme ti palečky, aby to tak nebolelo. fůůůůůůůůůůůůůů 🙂

baruss1
8. pro 2009

Lucíku, určitě vše bude ok! Casual je moc peknej a prijde mi, ze korbicky maji proste vsechny kocarky maly, to si asi nevyberes, jedine zvlast hluboky a zvlast sportak ... A máš pěkný termín, hlavně bude mít okolo narození st. svátek 8.5. a az bude vetsi, bude moct pořádně slavit a dospávat pak kocovinu o volnu 😉 😉

Barčo, určitě je a bude všechno v pořádku, to očkování prý působí cca 4 měsíce, tak uvidíš, ale vůbec o nic nejde, je jen "opruz", že chodím na krev častěji. U porodu stejně dostaneš automaticky další očkování. Já byla na prvních testech na protilátky v 12.tt, pak před AMC okolo 20.tt a pak až teď někdy v cca 30.tt. Jo a taťku bych nechala rodit hned, nebo mu to břicho aspoň tak na 2 týdny půjčila, ať si to zkusí 😉 Občas mu vyhrožuju, že mu dám na břicho batoh a do něj nějakej pěknej nákload a že to bude povinně nosit 😀

lucik...
8. pro 2009

baru no uvidíme jak my to s tim termínej vyjde vid 😀
Taky si myslim že ty kočárky sou všechny stejně malé 😀 Pak jsou větší, třeba ta teutonie nebo tak ale ty se mi nelíbí 😀 Ještě se rozhodujem mezi Peg Perego GT 😉

baruss1
8. pro 2009

Luci, nepomlouvej Teutonii, tu máme my 😀 😀 😀 Jo a korbička velká teda moc není 😖 Ale my máme 4kolku, pro mě to byla podmínka, potřebuju kočár aspoň trochu do terénu. Peg Perega si hodně lidí chválí, to bys asi ta chybu neudělala a má pěkný nákupní koš 🙂

bara.c
8. pro 2009

My už máme kočárek z minulého roku. 🙂 Koupila jsem si x-lander 3-kolku. Hodně kamarádek si kupuje FIRKON nebo CROSCONTRY. Alspoň myslím, že se to tak jmenuje. Když vidím, jak je ten kočárek neforemný, velký a nízký... 😨 Každý má právo si vybrat podle toho, co se mu líbí a možná taky podle počtu penízků, ale co bychom pro naše drobečky nekoupili .... Já dám na x-lander od 1/2 roka sporťák a myslím, že to zvládnem. 😎 Kočárek je pohodlný, hezky se skládá a je dost vysoký - takže se nemusíš ohýbat. ...

lucik...
8. pro 2009

barus promin, já to tak nemyslela 😀 Fakt si peg perego lidi chválí? Já naopak hodně slyšela že se často reklamují a že reklamace se moc neuznávají..

baro x-lander sem měla taky vyhlídlá konkrétně XA09 ale nakonec vybíráme mezi casualem a peg peregem..

baruss1
8. pro 2009

Barčo, aspoň už máte kočárek jasný 😀 Myslím, že máš úplnou pravdu, každý má jiné možnosti a jiné preference

Lucíku, no dobře, omluva se přijímá 😀 😀 😀 Koukala jsem ještě na net a já bych volila Casualplay, myslím, že ty zdvojená kolečka budou stabilnější. A líí se mi ty barevné vložky, co můžeš měnit 😉 Ta větší korbička Playmoon vypadá docela prostorně.

Holky květnový, koukala jsem, že ještě nevíte, co čekáte. Necháte si to říct? Nějaká tušení? To víte, jsem zvědavá 😅

zuzik24
8. pro 2009

barco, my máme CrossCountry a teda jsem s ním maximálně spokojená. Já jsem měla podmínku hodně velkou korbu, aby se do ní mimi vlezlo ještě v zimě ve fusaku a splňuje to perfektně. Nízký mi tedy nepřijde, je tedy těžší, to je ale jediná nevýhoda, kterou jsem našla. Mimi do kočárku v půl roku může a nemusí. Některá mimi chtějí koukat a nechtějí ležet, ale některým je to úplně fuk, což je náš případ 😀 Jo a je super, že má nafukovací kola, s těma plastovýma bych tady v polích byla v háji 😀 😀 Ne-li dál 😀 Ale X-landery si hodně lidí chválí, taky je to jeden z kočárků, který vidím skoro u každé maminky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru