Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

imzadi
17. zář 2012

@manasa no jo to jsou ty vanocni deti 😀 jinak ja se objednavala v patek a v pohode, chtela jsem zase na patek a mohla jsem si vybirat ... tak snad jsrm se objednala spravne 😕

lucik...
18. zář 2012

@manasa Co jsem se ptala sestřičky, tak mi říkala že teď mívají stop stav dost často, tak jsem na to zvědavá... 😒 Já mám registraci v Podolí, ale tam je stop stav teď taky často... Tak asi budu rodit doma, nebo nevim 😀

lucik...
18. zář 2012

A Dr. mi říkala že mám zavolat na sál, než pojedeme, že mi třeba řeknou že mě vezmou, ale že pak budu ležet na gyndě (bez prcka) protože na šestinedělí není místo, a to že je pak na mě jak se rozhodnu... 😒

imzadi
18. zář 2012

@lucik... a jak to vypada s porodem??😀

lucik...
18. zář 2012

@imzadi u mě rozhodně nijak 😀

imzadi
18. zář 2012

@lucik... ja jedu v patek do horovic domlouvat co a jak a na monitor...tak jsem zvedava...drzim palce at je to brzo!😀

lucik...
18. zář 2012

@imzadi taky jedu v pátek na kontrolu,ale jezdím do Berouna 😵
Já jsem jaksi předpokládala, že se prcek narodí o 14 dní dřív (nebo víc) jako Viki, tak jsem z toho teď taková zpruzelá a jen se modlim ať nepřenášim a nemusim na vyvolání 😒

imzadi
18. zář 2012

@lucik... to verim..ja jsem spruzela uz ted 😝 vyvolavali mi i prvni porod, to ted diky cisari nehrozi...ale i tak se dedim co bude 😅

lucik...
18. zář 2012

@imzadi No to já taky... 😒

zuzik24
18. zář 2012

Lucko, nestraš stop stavem, já nikde jinde registraci nemám 😝 Teda, tos mi dala, teď budu panikařit ještě víc než doteď. Od kolikátého týdne by se vlastně mělo jezdit do Hořovic/Berouna na kontroly, nevíte? Můj dr. se k tomu moc nemá, aby mě někam poslal, tak jsem z toho taková nesvá a z prvního těhu si toho už moc nevybavuju 😉

zuzik24
18. zář 2012

@lucik... Lucko, nestraš stop stavem, já nikde jinde registraci nemám 😝 Teda, tos mi dala, teď budu panikařit ještě víc než doteď. Od kolikátého týdne by se vlastně mělo jezdit do Hořovic/Berouna na kontroly, nevíte? Můj dr. se k tomu moc nemá, aby mě někam poslal, tak jsem z toho taková nesvá a z prvního těhu si toho už moc nevybavuju 😉

imzadi
19. zář 2012

@zuzik24 me doktorka v obou tehu odeslala po uk.36tt

Jinak zeny jobovka, ode dneska je rozkopana dalnice mezi zdicema a zebrakem!!! Bude to trvat mesic☹

lucik...
19. zář 2012

@zuzik24 No bohužel je to tak... V Pátek jsem se sestry ptala a ona mi říkala že teď je plno dost často... 😒

@imzadi Já věděla že to tam stejně nestihnu a budu rodit v autě 😀 Po dálnici tam jsme za 30minut a po starý hodinu... 😲

lucik...
19. zář 2012

@zuzik24 jinak se posílá po ukončeném 36tt, jak píše imzadi, já chodím do berouna i normálně, takže bez problémů 😀

lucik...
19. zář 2012

@imzadi a ta dálnice je rozkopaná jako že je to zůžený? Tak doufám že budu rodit v noci a bude volno 😀

tulipaki
19. zář 2012

@imzadi @lucik... ahoj holky, koukám, že to máte za pár, tak ať vám to dobře dopadne a hned se tu budem těšit na vaše dojmy 😉 A dálnice ať je volná. My když tam v květnu jeli (na monitor a pak na samotnej porod) tak to zas bylo rozkopaný na výjezdu u Prahy a taky jsme čekali v koloně jak magoři. No, a muž tam za mnou jezdil denně, tak ten si to fakt užíval 🙄
Nicméně držim palce, ať to tam máte rychlý, bezbolestný a příjemný 😵

lucik...
19. zář 2012

@tulipaki Děkujeme 😵 😵

imzadi
19. zář 2012

@lucik... zuzeny v obou smerech, takze pekna pakarna...jedu tam v patek rano, tak dam vedet, jak to vypada v realu 😉

@tulipaki diky!! Ja jsem sice z berouna ale i tak ten kousek trva....😝

asus
19. zář 2012

¨ahojik HOřoviice sou moc fajn taky sem tam rodila užasný personal skvěle pokoje i porodni sal 😵 a super sestřičky a lekaři 😵 😵 😵 nemužu si na nic stěžovat 😵

evlyn
19. zář 2012

@imzadi jestli je to rozkopané až za exitem Zdice, tak na tom exitu sjet dolů, dát se doprava - na Hostomice a Příbram, pořád po hlavní - Libomyšl, Lochovice a vyjedete rovnou v Hořovicích rovnou u porodnice - trvá mi to cca 15minut - a to jezdím pomalu 🙂 Přijde mi to časově skoro stejné jako sjet u Žebráku a pak se klepat přes celé Hořovice...

imzadi
19. zář 2012

@evlyn aha vidis to neznam...ja nejezdim pres mesto ale kolem aquaparku nahoru serpentynama a taky vyjedu rovnou u nemocnice...ale dekuju😉

lucik...
19. zář 2012

@imzadi taky jezdíme kolem aquaparku a serpentýnama nahoru...

@evlyn Ono to asi bude až za sjezdem, ale kolona už může být před, to pak radši jet po starý celou dobu, než tam stát

evlyn
19. zář 2012

@lucik... tak sjet o jeden sjezd driv - u Kralova dvora - to by ta kolona musela byt dlouha v radech kilometru a to je dost nepravdepodobny - musela by tam byt jeste ke vsemu nehoda....
@imzadi jj, ale i tak si myslim ze to vyjde dost nastejno (s tou 70tkou za sjezdem v Zebraku), stehovali jsme se z Berouna do Lochovic 🙂 takze to pro me byla taky novinka tahle trasa. Ale fakt je ten ze z Lochovic je to do porodnice opravdu cca 5minut - jeste jsem si delala legraci ze tu cestu zvladnu kdyztak odridit i sama mezi jednou kontrakci 🙂 Nakonec na to nedoslo, a prestoze pred mym porodem i tesne po nem byl v porodnici natresk, tak zrovna to odpoledne jsme tam byly samy dve 🙂

zuzik24
19. zář 2012

Holky, moc děkuju za odpovědi. Tuhle objížďku znám, naši touhle trasou jezdí k nám za Příbram na chatu 🙂 Ale stejně bych byla klidnější, kdyby to do té doby opravili - hrozně se bojím toho, že ten druhý porod bude hrozně rychlej a já nestačím dojet 😒 I když je to asi blbost, mám to asi 35min jízdy, tak snad takhle rychle to nepůjde 😀 Hlavně, aby nebyl stop stav, to nevím, co bych dělala 🙄

lucik...
19. zář 2012

@zuzik24 Taky se bojím že to do porodky nestihnu 😀 Jak rychlej si měla první porod? Mě "nečekaně" praskla voda a za 4,5 hoďky byla na světě..

imzadi
19. zář 2012

@lucik... tak to u me nehrozi...dva dny vyvolavani, pak praskla voda a po 8 hdinach nakonec akutni sekce 😀 😝 ale preju at to stihnete!!!hlavne at neni plno

lucik...
19. zář 2012

@imzadi Já jsem pro sichr registrovaná v Podolí, takže než vyjedem tak tam budu volat a uvidí se... Já teda doufám že to stihneme, ráda bych rychlý porod, ale zase ne až tak moc abych rodila cestou 😀

imzadi
19. zář 2012

@lucik... ja nikde, takze kladno to jisti 😝

zuzik24
19. zář 2012

@lucik... Tak kdybych to měla brát od začátku, tak v neděli 19.4. v půl jedný ráno jsem si myslela, že mi teče plodovka, ale v porodce mi řekli, že to plodovka není, ale protože jsem měla už dva dny po termínu, tak si mě tam do rána nechali. V neděli ráno jsem byla na UTZ a paní doktorka řekla, že mám málo plodovky a že budeme vyvolávat. Během nedělního dne do mě dali jednu tabletu po čtvrtkách k čípku, ale nic se nedělo, kolem deváté večer mě předali na porodní sál a dali něco, že prý buď porodím nebo to prospím. Prospala jsem to 😀 V pondělí v osm mi už zavedli tapletu do hrdla, v jedenáct mi rupli plodovku a ve tři byla malá na světě. Takže čistýho času čtyři hodinky, vyvolávaný porod mi přijde lepší v tom, že tuším, kdy tak nějak porodím. A v naší rodině jdou druhý děti hrozně rychle, babička byla ve tři ještě v práci a pět minut po čtvrté se narodila teta, máma bráchu taky porodila rychle, ale tak snad to bude v pohodě 😀

zuzik24
19. zář 2012

@imzadi V Kladně se taky nemusí registrovat? Já taky nejsem nikde registrovaná, tak abych pak věděla, kam se obrátit v případě stopstavu v Hořovicích 😀
Holky, co rodíte podruhé a víckrát, půjdete na tu předporodní besedu? Já o tom pořád přemýšlím a pořád nevím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru