Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

imzadi
19. zář 2012

@zuzik24 no pry nemusi...ale kdyz te horovice po telefonu odmitnou, musi ti rict, kam jet jako nahradu...a na besedu nejdu, nejni cas 😝 a tvuj porod, zavidim...u me to vyvolavani nic moc:(

imzadi
21. zář 2012

Tak jsem otestovala dalnici, a vcelku to jde...jela jsem rano po 8..kontrola super, musim rict ze pan primar je uzasnej clovek! Jinak jsem objednana na CS 10.10, tak s kym se potkam?😀

lucik...
21. zář 2012

@imzadi No pokud neporodim dřív tak se mnou 😀 Pokud stále platí že vyvolávají 10.den po termínu tak mi budou vyvolávat 9.10. 😀
@zuzik24 Na besedu už nejdu 😀 Všechno už jsem tam viděla - a dokonce ozkoušela 😀 A myslím žě něco extra nového neřeknou... Jinak dnes jsem jela do berouna a ta dálnice je pecka 😀 Už od loděnic až někam do berouna je zavřený směr na prahu, takže směr plzeň se jezdí obousměrně.. Jela jsem v 7:45 takže to šlo, až na to že tam je 80 ale ve špičce nevim nevim... 😒

imzadi
21. zář 2012

@lucik... prenaset urco nebudes!😉 a jeste ze bydlime v kralovaku! 😀

zuzik24
21. zář 2012

@lucik... Tak my jsme jeli teď ve špičce po starý z Rudný do Loděnic a dálnice stála (respektive jela tak 10km/h) z Rudný do Loděnic, táhlá kolonka 😖 Takže holt musím rodit v noci, jinak to nevidím 😀
@imzadi Pan primář je perfektní, to je fakt, hrozně příjemný, měla jsem ho jako asistenci u porodu a fakt úžasný i s paní dr. Pavlů 🙂

lucik...
21. zář 2012

@zuzik24 po starý to trvá do hořovic hodinu.. to když mě to chytne přes den tak asi pojedu rovnou do podolí nebo nevim... Nebo to risknem po dálnici a max. zavolám sanitku že stojim v koloně a rodim nebo já nevim 😀 😀 😀

zuzik24
21. zář 2012

@lucik... Nebo si dám na přední sklo značku jako prase Pusťte nás, rodíme 😀 I když vzhledem k tomu, že řidiči mají problém pouštět i sanitky, tak nevím, k čemu by mi to bylo 😀 Petr říkal, že když tak pojedeme do Kladna, ale tam já moc nechci, Hořovice jsou prostě srdcovka, no 😀

lucik...
21. zář 2012

@zuzik24 No prááááávě, moje taky 😀 😀 😀 Hold až budu mít pravidelný bolesti půl hodiny tak vyrazíme po starý... a než tam za tu hodinu dojedem tak buď budou pokračovat nebo to přejde tak se cestou otočíme a pojedem domů 😀 😀 😀

imzadi
21. zář 2012

@zuzik24
@lucik... a odkud holky pofrcite??? Jinak jsrm se ptala jak to vypada na sestinedeli a pry dosti plno 😝

zuzik24
21. zář 2012

@imzadi Tak snad se to na konci října vyprázdní 😀 Jinak já pofrčím od Chrášťan a Lucka kousek ode mně, tuším 😀 Sice mám nejblíž Motol, ale tam bych rodit nechtěla, rodily tam tři kamarádky a teda nic moc zážitky ☹ Ale napadlo mě, kdyby to bylo fakt akutní, myslíte, že by mě tam mohli vzít i bez registrece??? Asi ne, že?
@lucik... Tak to mám naplánováno i já, ale spíš mě děsí, aby to nebyl nějaký extra rychlý porod a já nerodila někde cestou 🙂

imzadi
21. zář 2012

@zuzik24 vemou te i bez registrace, kdyz ti v horovicich reknou ze neprijimaj...a ja se obavam ze volno nebude☹ a ja bych taaak chtela nadstandard😀

lucik...
21. zář 2012

@imzadi já nadstandart nechci, mě stačí aby mě tam vzali 😀 Jo jo, já pojedu z Nučic, to je vedle 😀
@zuzik24 tak jestli tam máš jet půl hodiny nebo hodinu už takový rozdíl není 😀 a když nebudete dodržovat 50 tak jste tam dřív 😀 Já se toho taky bojim, ale na druhou stranu kolik tak "extra" rychlých porodů je... to jsou spíš vyjímky

imzadi
21. zář 2012

@lucik... jeee.nucice...tam jsem malem bydlela tez...no a ja prvne zkoncila na tom trojluzaku hned u vchodu a to uz nechci zazit 😀

lucik...
21. zář 2012

@imzadi taky jsem skončila na trojlůžáku, naproti té sedačce a recepci 😀 Ale mě je to jedno, já tam prostě chciiii 😀

imzadi
21. zář 2012

@lucik... 😀 ja to chapu...ja bych i prezila ty zvonky a praskani dverma ale mela jsem dve spolubydlici...no mlady holky, v hlave nic moc, porad cumeli na televizi a miminek se pravidelne zbavovali nebo na ne kriceli....ja z toho byla uplne hotova...prisli jim navstevy po 10 lidech, nahrnuli se do pokoje a cuceli...no sila😀 😝

lucik...
21. zář 2012

@imzadi to je teda síla... Já měla na pokoji zas maminky co u sebe neměli prcky, jedna ho měla na žloutence a druhá na JIPce.. No co ti budu povídat, já byla psycho z toho že jedinej kdo je tam ruší je uřvaná Viki takže jsem jí chovala 24hodin denně aby je moc nebudila 😀 Teď už bych se zachovala jinak 😀

lucik...
21. zář 2012

@imzadi já ti tak závidim že máš naplánovaný kdy to bude... 🙂 Tobě se nestane že tě nevezmou 🙂

imzadi
21. zář 2012

@lucik... jojo ted uz budem zkusene 😀 no nevim....mela jsem ted vzut 6ti tydenni mimi a nevedela jsem jak 😝

imzadi
21. zář 2012

@lucik... tak snad me envyhodi kdyby se to rozjelo driv...

lucik...
21. zář 2012

@imzadi ono se to machruje, ale hormony taky udělají své 😀 😀 😀
To tě snad nepošlou..

zuzik24
21. zář 2012

@imzadi Já klidně budu rodit i spát na chodbě, jen tam prostě chci 😀 Já byla sice na dvojlůžáku, ale s holkou, co měla IQ tykve, do nemocnice přijela, že má ledvinové kameny a oni jí řekli, že rodí 😲 Věděla jsem, že se to stává, že to někdo neví, ale přišlo mi to jako blbost, přece jen roste bříško a pak hlavně ty pohyby a když jsem se jí na to zeptala, tak mi řekla, že si myslela, že je nadmutá 🙄 No, mazec. Její chlapeček neustále plakal hladem a když už chudáček konečně usnul, tak ho vzbudila. Druhý den jsem to psychicky nevydržela, protože opravdu pořád plakal a šla za sestřičkama, jestli by se na něj někdo nepřišel podívat. No a samo, že plakal hladem, protože ona neměla mlíčko. Ale že by to třeba řešila ona??? Vůbec, jen tam měla pořád otevřenej notebook a telefonovala. Takže doufám, že ji tam teď zase nepotkám

imzadi
22. zář 2012

@zuzik24 tak to je masakr...chapete to??? Chudaci mimca...☹ uplne je mi z toho uzko....

Dneska me pekne picha v brise...fuj....

lucik...
22. zář 2012

@zuzik24 to jsou případy 😔
Kamarádka měla na pokoji nějakou mladou holčinu, na návštěvu jí přišla maminka "namol" a pozvracela jim celou koupelnou na pokoji 😀 😀 😀

lucik...
22. zář 2012

@imzadi Jinak asi nějaký erupce, mě dneska taky pobolívá břicho... Třeba v noci porodíme 😀 😀 😀

lucik...
22. zář 2012

@imzadi Tím "my" jsem myslela jako já a manžel 😀 Ne já a ty, ty máš ještě čas 😵

imzadi
22. zář 2012

@lucik... tak se hlas!😉

lucik...
22. zář 2012

@imzadi Neboj, z toho nic nebude 😀 😀 😀

lucik...
23. zář 2012

@imzadi Tak hlásím že z toho nic nebylo a dobře jsem se vyspala 😀 😀 😀

imzadi
23. zář 2012

@lucik... a kdy te ceka dalsi monitor??? 😀 spanek zavidim...ja jsem ted jak medved, spala bych furt, ale maly terorista me nenecha...

lucik...
23. zář 2012

@imzadi ve čtvrtek... Ale víš jak, ideálně už bych tam nedošla 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru