Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
map07
17. únor 2009

Holky, jak to mám provést já? Totiž na monitor a další kontroly mám chodit normálně ke svému Dr., taky v Hořovicích, ale ne v nemocnici, tak jestli třeba mám do porodky napsat nebo zavolat nebo tak něco - všude píšou a říkají, že se neregistruje, ale že by byli rádi, aby o sobě maminka dala vědět, aby věděli, kolik rodiček čekat. nebo jako chodit na kontroly k oběma? Tak teď nevím, no zeptám se na to ve středu svého Dr. a uvidíme 😉

jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
18. únor 2009

Map: i na té besedě nám říkali,že by se to chtělo ukázat před porodem nejmíň jednou naambulanci v porodnici,mě se doktorka rovnou zeptala,jestli teda budu chodit jen tamaKlán když jsem tam byla,tak taky amanža říkal,že mě tam bude ty pátky v pohodě vozit(rád se uleje z práce 😀 ), ne dělám si srandu,ale že mě tam odveze,protože z Berouna jsou ty busy naprd a ještě aby mi napojovaly sem na vesnici,tak jsemmu řekla,že si skočímk dr. pro papíry a už to dochodím tam. Chodím každý týden,myslím,že ty už máš taky na čase 😉

map07
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
21. únor 2009

Ahoj holky, není tu náhodou mezi vámi některá, která má za Dr. Vladimíra Fuchse z Berouna a bude rodit v Hořovicích? Zajímalo by mě, jestli budu až do konce chodit k němu nebo jestli pak posílá do porodnice... Zapomněla jsem se ho zeptat 😀
Teď v pondělí jsme absolvovali tu předporodní besedu v Hořovicích a jsem z ní strašně nadšená 🙂 Pan doktor Ševít je hroznej řízek 😀

ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
map07
26. únor 2009

zuzik, myslím, že to prostě jen svému Dr.oznámíš a budeš chodit na kontroly do porodky. Já chodím k Dr.do Hořovic, jsou domluveni s porodnicí, že v určitém týdnu si pacientky předávají - veškerou mojí dokumentaci už tam přes PC mají, všechny ty výsledky a tak, takže jsem tam jenom zavolala, řekla svoje rč a objednali mě. Ty si myslím jen přeneseš papíry k těmhle doktůrkům 😉 jako když třeba měníš obvoďáka 😀

ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
map07
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
map07
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
map07
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
map07
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru