Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
3. srp 2009

Fakt jo? Já si z ní pamatuju jen to, že byla starší, měla brejle a světký krátký vlasy a takovej hlučnej projev, jako asi já jsem tady ta nejlepší a všichni mě teď budete poslouchat. Nejhorší bylo, jak byla přede mnou hnusná na tu hodnou doktorku a PA, které mě rodily a postupovaly skvěle a jak na ně hulákala, ať mě nastřihnou. Prostě jak na trhu. Pak už jsem jí tam taky nikdy nepotkala. Jenom vím, že je psaná dole na ambulanci.Já už jsem měla dopředu echo(z nějakého fóra, kde na ní byla stížnost, že manželku jednoho pána nastřihla blbě a mimo kontrakci, takže má docela zmrzačenej spodek) a doufala jsem, že jí tam mít nebudu. A podle těch jejích keců jsem věděla, že je to ona ještě dřív, než jsem koukla na vizitku.

zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
4. srp 2009

Taky zdravím 😀
Byla jste některá na kontrole po šestinedělí na Hořovické gyndě? Já se tam chystám na kontrolu a zajimalo by mne, co to obnáší...měla jsem docela problém se zavinováním dělohy, tak z toho mám obavu...
Taky jsem váhala, jestli tam nesvěřit ten zážitek s tou ženskou. Né si stěžovat, jenom to říct...Co myslíte?Ale jestli sem pan doktor chodí, tak už to asi ví.

majamisutka
4. srp 2009

Ahojky, ja bych chtěla taky rodit v Hořovicíích, Jsem z Prahy, nemůže se stát, že když tam přijedeme, tak bude plno a mě nevezmou a musela bych zpátky do Prahy? To mě cekem děsí.

leonina
4. srp 2009

Kocicinko a kdo tě rodil? Já nevím proč ale mám tam ze všech strach. Měla jsem nějakou doktorku Martínkovou na UZ, myslím že byla starší ( ale jistá si nejsem) ale docela příjemná. A to když řekla ať te nastřihne, tak si prostě řekla že nastřihnout necheš nebo se tak rozhodla tak Dr s PA?

ferinka
4. srp 2009

Kocici:to jsem pak už nebyla,to jsem byla u té mé jalovice,já i přemýšlela,že bych tam uplně přešla,ale sem nějakej poseroutka odhlásit se od té mé 😅 A o té dr bych jim to řekla i když s tím asi prd nadělají,ale zmínila bych se 😉
Maja:vezmou tě 100% berou pořád i když je narváno 😉

majamisutka
4. srp 2009

Je tak to je super, ja totiž jinde rodit nechci. Hořovice mi přijdou nejlepší 🙂 Dík moc za odpověď 🙂

kocicinka
5. srp 2009

Feri: tak jo, dodalas mi odvahu 🙂 Já jsem taky docela poseroutka se ozvat.
Maja: mě řekli, ať tam než vyrazím z Phy dopředu zavolám. Tak jsem tak učinila v den D a řekli mi, že ještě jeden sál volný mají, tak jsem se hned sebrala a vyrazili jsme a celou cestu jsem se klepala, aby mě nikdo nepředběh a neodeslali mě jinam... Nám na besedě taky říkali, že berou furt, ale jednou jsem na jejich webu zahlídla, že mají stopstav. Takže i toto je možné.I když se snaží rodičky neodmítat. Jsou velmi vstřícní 🙂
Leonida:Rodila mě Dr. Lonková a PA Perglová a ještě jedna PA(jméno nevím) a když jsem tlačila, tak se tam seběhlo mraky lidí, včetně tamté doktorky. Já jsem už při příjmu řekla, že nastřihnout nechci. Dr. mě jenom upozornila na to, co se všechno může stát. A moje přání o nenastřihování respektovala a dodržela. Kdybych to nezahlásila hned u příjmu, tak jsem asi nastřižená byla. Potom při akci už jsem nebyla schopná hlesnout...
Holky, já nechápu, jak všichni říkaj, že samotný nástřih nebolí. Když jsem tlačila hlavičku, tak doktorka měla prsty ve mě a cítila jsem a pamatuju si každý její dotek....

zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
6. srp 2009

Holky a může se ještě zeptat, jestli manžela pustili s vámi už na příjem ( jak se vyplňují ty papíry, CTG, atd....) nebo ho pustili až na ten sál?

kocicinka
6. srp 2009

Jj, byl se mnou už i na příjmu 🙂

ferinka
6. srp 2009

Manža čekal před 😉

leonina
6. srp 2009

Koci a když ti dělali tu přípravu - holení, klystýr tak to byl taky s tebou?? 😨 Nemusí vidět všechno 🙂 🙂 🙂 Ale na to příjmu bych ho chtěla, jsem hroznej strašpitel a jsem si jistá že nebudu moc ani mluvit natož dávat dohromady nějaký papíry

ferinka
6. srp 2009

No tak tam bych ho faaaakt nepustila 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru