Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

kocicinka
3. pro 2009

U nás to zase bylo tak, že Jonášek celé první tři měsíce doslova a do písmene prospal, budil se jen na jídlo.
Zato teď již přes den spí minimálně a v noci se taky budí docela často, chce se hlavně kojit...

jitie
3. pro 2009

davlu, ještě nerodím 😀

davlu
3. pro 2009

Jiti a kdy to plánuješ???? 🙂

jitie
4. pro 2009

Luci, klidně hned 😀 ale malýmu se nechce.. 😝

baruss1
4. pro 2009

Ahoj holky,
můžu se k vám přidat? Už nějaký čas čerpám informace z této diskuze, ale zaregistrovala jsem se až teď. Chystám se rodit v Hořovicích na začátku ledna (aspoň podle termínu 🙂 )
Koukala jsem, že Zuzi zrovna odpovídala na to, co si vzít s sebou. Já mám dotaz na 2 věci, co jsem v diskuzi nějak nenašla - dávají v Hořovicích ručníky a tampóny do podrprsenky? Už bych si asi fakt měla zabalit tašku a čím míň si toho budu muset vzít, tím lépe 😉
Jitie, držím palce, ať to máš brzy za sebou 🙂 Jak ti je? Já už se teda docela těším, až budu mít prcka u sebe a zbavím se toho břucha 😉

jitie
4. pro 2009

Baruss, zatím se cítím docela fajn, ale začínám mít nespavé noce a občas už mě to leze krkem, jak sem nemotorná, takže se už moc těším 😵
jinak ručníky a tampony do podprdy si myslim, že nedávají, takže ty si beru svoje...já zrovna dneska dobalovala tašku, ještě mi chybí tam doházet nějaké hygienické potřeby, ale to až na poslední chvíli, mám to napsaný na papíře velkým písmem, co tam ještě přihodit 😀

baruss1
4. pro 2009

Jitu, tak to je fajn, že se cítíš ještě docela fajn 😀 Ty už má na dobalení tašky opravdu čas. Já mám zatím spíš jen seznam než sbaleno 😲
Já si tam ručníky a ty tampony taky hodim, naopak vyhodim z tasky poporodní vložky, těch snad dávají dost.
Pěkný víkend a budu nakukovat, jestli jsi pořád 2v1 🙂

jitie
4. pro 2009

jj, poporodní vložky dávají
budu se vám denně ohlašovat, jak to semnou je, kdyžtak víc info v prosincovkách 2009 😉

zuzik24
4. pro 2009

jitie, ty už to máš taky za pár 🙂 Ty poslední dny (teda noci) jsou šílený 🙂 Mě snad trvalo deset minut, než jsem se vyhrabala na WC 😅 Jak důchodkyňka jsem si přišla, no aspoň trénink do budoucna 😀
baruss, tampony do podprsenky ani ručníky tam neposkytují 😉 Já jsem tašku dobalovala den před odjezdem do porodky 🙂 A stejně jsem zapomněla na nabíječku k telefonu, musel mi ji přítel přivézt 😀

ferinka
4. pro 2009

No já málem nechala doma celou tašku,jelikož jsme byli zrovna u našich v Berouně a já nadávala manžovi proč to jako sebou bude tahat,když tam jedeme jen na jeden den,že je to zbytečný... 😀 😀 😀

bara.c
5. pro 2009

Ahoj holky, jsou tady maminky, které budou rodit v květnu??? 😉 Jinak zdravím davlu a ferinku. To jsem já Bára z Hýskova. Přečetla jsem si předchozí příspěvky. Hořovická nemocnice vypadá pro porod víc, než dobře.. 🙂

ferinka
5. pro 2009

Jeeeeeeeee Baru tak se povedlo???? Tak to moc a moc gratuluju a snad už vše bude jen dobré 😉 Takže vyhrajou Hořovice před Slaným,to jsi původně chtěla,ne???

bara.c
5. pro 2009

Ahoj Ferinko, jsem ráda, že jsem vás našla. Slaný má mít malou porodnici a o tom jsme uvažovali minulý rok. Zkušenosti ostatních maminek z Hořovic jsou velice dobré, takže není co řešit. Končíme 16 tt tak snad už bude vše O.K. Máme dvě nohy, svě ruce, srdíčko pracuje a přístí týden jdeme k paní doktorce a na gen. testy z krvičky.A co vy? Co jsem viděla fotky, tak pěkně rostete.

lucik...
5. pro 2009

Ahoj Baru, já budu rodit v květnu 😉

davlu
5. pro 2009

Ahoj Baru. No to jsem ráda, že jsi se k nám přidala. Tak ať ti těhulení příjemně utíká... 😵 😵 😵

bara.c
6. pro 2009

Ahoj Luciku, tak to je fajn. 🙂 Jste trošičku napřed, ale to nevadí. Týden sem, týden tam. Máte všechno v pořádku? My jdeme v pátek na krev - genetiku. Ty jsi z Berouna? Co bříško, už roste.? 😀

bara.c
6. pro 2009

Ahoj Davlu, vy jste mi daly než jsem vás s Ferinkou našla. 😅 Svět je opravdu malý. 😀

jitie
6. pro 2009

hlásím se stále pohromadě 😀

lucik...
6. pro 2009

Baru zatím jsme v pořádku, ale čekám na výsledky z genetiky, měla bych je mít do středy..Mám z toho trošičku strach, ale snad to bude dobré. Byla jsem na screeningu v I.trimestru a to vyšlo dobře, tak tohle snad taky 😉
Jo jo, bříško roste ale začalo až teď 😀
Z Berouna nejsem, bydlíme vedle Rudný - Nučice 😉

jito tak ještě máš pár dní do termínu, tak třeba to vyjde 😉

jitie
6. pro 2009

holky, udržím palečky,aby všechny testy vyšly v pořádku!!!! 🙂
luci, pár dní ještě mám, ale co kdyby se mu zachtělo dřív 😀

bara.c
6. pro 2009

Luciku testíky dopadnou dobře, uvidíš. 🙂 Nám taky začalo bříško růst až teď. Když se najím, mám pocit, že prasknu. 😉 Dneska nás vzal taťka na pizzu a jsme jak březí vlci. Nučice jsou kousek, já bydlím za Berounem.

Jitie ty se máš, budeš mít už svého drobečka brzy v náručí. My budeme s lucikem na konci roku v půlce. Utíká to rychle i když jsem doma na neschopence. Mám radost z každého dne.

lucik...
6. pro 2009

Tak to já chodim do práce, tak to utíká ještě víc 😀 Ale mám v práci každou středu volnou, bojí se abych neutekla na rizikový tak si mě předcházejí 😀
No Baru vidíš, já měla dnes taky strašnou chuť na pizzu, jenže se nám rozbilo auto ☹ Prasklo nám lankou u spojky, takže to nejede, tak jsme pizzu neměli.. ☹

zuzik24
6. pro 2009

jé, Lucíku, ty jsi z Nučic? To jsi skoro sousedka, my bydlíme v Chrášťanech 😀 Testy určitě dopadnou dobře, uvidíš, kdyby ses aspoň trošičku nebála, tak to není normální 😀 Brouček bude určitě zdravoučkej!!!
Jitie, už se ti to blíží 🙂 Já tak závidím, že to máš ještě před sebou 😅 Určitě nám pak dej vědět, až se něco bude dít 😀

bara.c
6. pro 2009

Minulý rok jsem měla problémy a radši přešla k jiné doktorce. ☹ Jsem ve služebním poměru - celník a to pro mimčo není zrovna nejlepší. Navíc jsem každý den strávila 4 hodiny na cestě metro- autobus. 🙄 Nic moc. Raději budu doma a v pohodě. Náš taťka je taky pěkný mlsoun. To je mi líto, že se vám rozbilo auto. Klidně bych ti půlku pizzi dala, celou jsme stejně nesnědli. 😉

spionka
6. pro 2009

Zdravím celníky - já jsem pro změnu deklarantka 😉 Takže druhá strana přepážky 🙂

lucik...
7. pro 2009

Dobré ránko 😉
Jeee zuzi vidíš, to je opravdu "za rohem" 😀
Baru no to si měla říct dřív, ale musela bys mi jí poslat asi poštou tu půlku 😀

bara.c
7. pro 2009

Ahoj Spionko, doufám, že jsou na tebe moji kolegové hodný. 🙂 Já se zabývám problemetikou spotřebních daní, takže s nomenklaturama a celničinou jako takovou do styku moc nepříjdu. Ale 2710... a pod to je moje. 😀 Samé lihoviny, cigára, tabák, pivo, víno a minerální oleje. Koukám, že to k sobě máme kousek, já jsem z Hýskova. 😵

Dobré ráno i tobě Luciku. Dneska tu puku dojíme k obědu. Mrňou má ze mě asi radost. 😉 Příště ti napíšu a zjistím jak jste na tom s autem, případně dovezu osobně - stále řídím i když manža se trochu vsteká. 🙂

lucik...
7. pro 2009

já taky řídím 😀 Jak je to vůbec s tím řízením? Je to nějak omezené od kdy se nesmí? Nebo je to fuk?

Jinak jsem volala doktorce a genetika je v pořádku, jupiiiiiiii 😀 tak přemýšlím že si půjčíme auto od rodičů a pojedem na pizzu do loděnic to oslavit 😵 😵 😵

leonina
7. pro 2009

Luci řízení v těhu není nijak omezený, jen si dej pozor na hlášku že těhotná se nemusí poutat, nemusí se poutat jen v případě že mám potvrzení od lékaře - přímo na pásy, jinak musí být těhotná připoutaná. Já řídila až do konce, ale konec je potom náročný 🙂

lucik...
7. pro 2009

fakt? Děkuju 😉 Já měla za to že nějak od 8.mesice se nesmí 😀 😀 Tak to je dobře 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru