Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

smecka
24. led 2011

@ferinka: jdu si rozdělat ohýnek. 😀 😀 😀

ferinka
24. led 2011

@imzadi joooo ta taky dokáže rozhýbat 😅 😀

@smecka se nesměj,mě to včera chytlo,vyndali jsme gril na balkon u obýváku,odházeli sníh,naložili maso a sezona gril party 2011 začala 😀 😀 😀 😀 😀 Ježiš to moje chuťové nenasytné buňky potřebovaly,panenka,kuřátko,cuketka 😀 😀 😀

imzadi
24. led 2011

@ferinka my grilovali v garazi...ale to nebylo moc dobry 😀

lucik...
24. led 2011

Holky grilování teda nesnášim 😀 Když jsem bydlela ještě u rodičů, tak jsme pekli buřty tak 2x za léto a grilovali tak 1 a co jsem se přestěhovala k manželovi a bydlíme na pozemku s jeho rodiči, tak to je peklo, oni grilují snad denně a mě už v dubnu se z toho zvedá kýbl 😀

smecka
25. led 2011

Tak dle dr Lonkové to zatím k porodu nevypadá. To mě nepotěšila. 😒 Jinak super - za 45min. jsem byla odbavená. Nečekala jsem, žádné zbytečné průtahy, milá a vtipná sestra. 😉
Dnes jsem si říkala, že je stejně hrozný před kolika lidmi musíme v těhotenství a při porodu roztáhnout nohy. Kéž by se to jednou změnilo a jeden dr by provázel celé těhotenství a ideálně by byl i u porodu.

imzadi
25. led 2011

@smecka 😀 si me pobavila 😀 no ale teda tak to se jako nepotkame jo? 😅

ferinka
25. led 2011

@smecka Jj taky sem si při svatbě říkala, že už tu mojí pipku nikdo jiný neuvidí a hle... 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak mě to v pátek ráno řekla dr. taky při prohlídce že se uvidíme za týden na kontrole a sobota 5.00 a budil se manža 😅

smecka
25. led 2011

@ferinka: já bych se tomu nebránila a snad přenášet nebudu. Minule jsem rodila 41+3tt, cítila jsem se dobře, ale dr mě akorát stresovali vyvolávačkou, jak se miminku pak přestane dařit apod., to mi na přenášení vadilo nejvíc.

smecka
26. led 2011

@imzadi: včera mi taky dělala Hamiltona, třeba se to rozjede. Dělali ti ho taky? Dr mi to tedy neřekla, ale vzhledem ke špinění si myslím tipuji správně. 😉

imzadi
26. led 2011

@smecka ahoj, no ja byla u dr.Sevita minuly ctvrtek, vysetroval me, dost neprijemne teda dvema prstama docela hluboko tam satral a pak rikal, ze na hlavicku si jeste nesahl 😀 ale o hamiltonovi nic nerikal, kazdopadne jsem pak spinila take... 😝 zitra mam posledni kontrolu, jsem zvedava, co se dozvim...nejak si nedokazu predstavit, co to vyvolavani bude znamenat, jestli mam prijet na lacno, atd. ale snad mi to vsechno zitra reknou...

ferinka
26. led 2011

Taky jsem po té poslední prohlídce hodně špinila,ale nic mi neřekli, že by dělali 😅

lucik...
26. led 2011

@smecka Já jsem pokaždé, když mě prohlíželi Dr. z Hořovic strašně špinila 😀 Prý to je z toho vyšetření, o Hamiltonovi by ti určitě řekla.

@imzadi s vyvoláním neporadím. Vím, že když jsem ležela na gyndě kvůli vysokému tlaku, tak tam s námi leželi holky, kterým vyvolávali porod a nějak se to nehýbalo, tak tam leželi a zaváděli jim opakovaně ty tablety dokud se to nerozjelo 😀 Ale třeba jedna holka tady z MK tak ta přijela na 7 zavedli jí tabletu a rovnou šla na sál a byla tam až do porodu. Záleží asi jak si připravená, jestli máš zkrácený čípek atd 😉

imzadi
26. led 2011

@lucik... prave se obavam, ze budu ten pripad, co se nebude dit nic... 😨 koukala jsem na to gynekologicke oddeleni, nevypada to tak hezky, jak porodnice, jsou tam sprchy na pokoji? a je tam internet?🙂 dik

ferinka
26. led 2011

@imzadi gynekologické je strašné,jsem tam čekala než se uvolní místo na sále asi 4 hodiny a stačilo,záchody humus hromadně na chodbách a na sprcha jsem se raději nešla podívat 😔
Z toho vyplývá, že internet opravdu nehrozí... 😀

imzadi
26. led 2011

@ferinka no tak to si me nepotesila... 🙄 navic doktor mi vyhrozoval, ze tam muzu fakt lezet dyl...ach jo 😔

ferinka
26. led 2011

Promiň 😖 Ale tak to je,postele strašně nepohodlný,na záda s pupkem teda jak dělaný a na pokojích snad po 5 nebo kolika 😅

ferinka
26. led 2011

nezkoušela jsi ten nápoj jak je tu o něm i diskuze??? Dost holkám to rozjel

imzadi
26. led 2011

kriste pane...ja tam nechciii 😕 no pokud mi tableta nebude reagovat, budu radsi na chodbe nebo v kantyne, ta je super 😀

smecka
26. led 2011

aha, koukám, že je to normální. U prvního jsem po vyšetření nešpinila.

imzadi: neboj, nechávají 10 dnů po termínu. Určitě porodíš, věř tomu!
Říkáš kantýna dobrý? 😀 Tu jsem nějak minule minula, až tam budu ležet - ne v kantýně 😀 , napravím to.

lucik...
26. led 2011

@smecka Nebooooooooj, já tam ležela 10 dní a zas tak hrozné to nebylo.. Jasný, šestinedělí je luxus, ale dá se to přežít. Na pokoji jsme byli 4 a sešli jsme se tam fajn holky, všechny těhule, takže to bylo úžasný 😉 Sice jsem tam odtud straaaaaaašně chtěla domu, ale teď na to ráda vzpomínám 😉
Internet tam vážně není... Já měla přes O2 v noťasi 😉

imzadi
26. led 2011

@smecka je v prvnim patre a delaj tam fakt dobroty, staci vystoupit z vytahu a nos Ti rekne, kam jit 😀

@lucik... no trosku si me uklidnila, ale desim se tech sprch a wc...asi si budu muset jit koupit nejakou knizku ... pochybuju, ze me na vyvolavani daji na porodnicky pokoj, budu urco na normalnim a az to bude k porodu, tak nas presunou...manzela asi taky vyzenou, bojim se te samoty 😕

lucik...
26. led 2011

@imzadi jako záchody tam jsou společné a staré, ale vždycky byli čisté a to samé sprchy.. Fakt se mi nikdy nestalo že by byl záchod špinavý.. A to já jsem na WC fakt hrozná.. Jen tak někam nevlezu, to radši do lesíka 😀 A postele nevim, mě osobně se na ní spalo líp jak doma a spala sem tam celou noc, což doma faaaaaaaakt ne 😀
Na to, že vyženou manžela pozor... Můj to nestihl... Jak jsem tam ležela a rodila v noci, tak furt plnou hubu keců že porodim druhý den odpoledne a ať mu nevolám.. Tak já nevěděla viď... A pak se to rozjelo strašně rychle a přijel 20 minut po 😔

imzadi
26. led 2011

@lucik... dekuju, to rada slysim...k tomu manzelovi, ale jak to poznam, ze je to spravna chvile? ma to teda 15 min, ale i tak...zas ho tam nechci drzet zbytecne 😨

lucik...
26. led 2011

@imzadi já nevim jak to poznat. To je těžký no, u někoho to jde pomalu a u někoho rychle. Mě to šlo zrovna rychle, ačkoliv to nikdo nepředpokládal. My to máme 30minut a taky jsem nechtěla aby tam byl bůh ví jak dlouho když tvrdili že my ještě ráno budou muset dát tbl na vyvolání.. A pak když řekla že můžu zavolat tak to šlo tak rychle že to nestihl... - PA řekla že mu můžu zavolat po klystýru, jenže já se po něm téměř okamžitě otevřela na 10 takže to byla rychlovka.. Ale to asi není "normální" 😀 já nevím 😀

imzadi
26. led 2011

@lucik... ok, tak ja budu volat pred klistyrem 😀

smecka
26. led 2011

@imzadi: je fakt, že to nikdo nedokáže odhadnout. My přijeli do porodnice po 22h, hodinu jsem byla na příjmu, to jsem byla tuším na 4-5 prstů, přesunuli jsme se na porodní sál.
PA mě tipovala na porod tak v pět, šest ráno a já za hodinu porodila. 😀

@lucik... : uf teda 10 dní bez té mé cácorky, to by bylo těžké odloučení. 😔
Nene, vůbec si nebudu přenášení připouštět. Sice mám ještě čas, ale jdu miminku důrazně domluvit ....

imzadi
26. led 2011

jak to tak ctu, tak je lepsi manzela domu neposilat co 🙂

lucik...
26. led 2011

@smecka já tam byla kvůli tlaku 10 dní a rodila jsem 38+0, jinak bych tam bývala byla až do konce..

@imzadi jo to je ideální

smecka
26. led 2011

@lucik... : tak tlak u mě nehrozí. Celé těhu mám nízký ...

lucik...
26. led 2011

@smecka já měla celé těhu ukázkový až poslední měsíc vysoký 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru