Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

simiii
27. únor 2011

Ahoj holky, v kolikátým týdnu jste šly poprvé do porodky na monitor?? A stačí si vzít sebou jen těhu průkazku? Já už tam sice rodila, ale prd si pamatuju..díky

smecka
28. únor 2011

@simiii: byla jsem až v 39tt a jezdili jsme do Berouna, kde ordinují dr z Hořovic. porodnice. Od své dr jsem dostala zprávu, že žádá o převzetí do péče. Těhu průkazka stačí.

ferinka
28. únor 2011

Já taky 38-39 už si moc nepamatuju 😉

simiii
28. únor 2011

Díky moc!! Příští týden tam teda zajedem. Do toho Berouna ale nemusím, nebo?? U prvního těhu jsme jezdili přímo do Hořovic...

ferinka
28. únor 2011

@simiii by tě tam,ale měla poslat dr. ne???

andulaaa
1. bře 2011

@simiii do Horovic na monitor se chodi od 37.tt,já byla minulý týden poprvé...

simiii
1. bře 2011

@ferinka Mě se doktorka akorát ptala jak to tam chodí a víc nic..ve čtvrtek jdu ještě k ní na monitor a ten další týden pojedu do Hořovic a je to...

andy82
2. bře 2011

holky já taky chodila do Berouna, čistě z toho důvodu, že to je blíž a když si nemusím zajíždět, tak proč, ta jejich poradna mi tam přišla hrozná, monitor byl rychle, ale ta poradna děsný, strašně dlouho se tam čeká, takže jsem byla v Hořovicích jen jednou

ketka
3. bře 2011

Holky a nevíte, když půjdu jenom na monitor, jestli můžu i o víkendu? Do poradny chodim zatim ke svýmu dr.

mirunda
16. bře 2011

Ahojte, prosím vás o radu - jsem z Prahy, rodit jsme se rozhodli v Hořovicích a dneska mi gyndař řekl, ať se objednám v Motole na UTZ ve 20.tt, ale když jsem tam volala, tak mi řekli, že když tam nejsem zaregistrovaná, tak mi UTZ neudělají.. Koukala jsem, že v Hořovících rodí docela dost maminek z Prahy - kde jste si nechávaly dělat ty větší UTZ?? V tom Motole mi poradili centrum Gennet, ale koukala jsem na jejich stránky a stojí to 1000,-Kč - tak na to kašlu.. tyhle registrace mě jednou omejou 😒 😒 😒 díky za radu a hezký den 😵

ferinka
16. bře 2011

@mirunda nevím jak to mají Hoř.,ale mo dr. ho má,tak nikam nemusím,ale vím, že holky co takhle chodily do nemocnic,tak si to musely taky platit,když ho neměl jejich dr. 😉

mirunda
16. bře 2011

@ferinka fakt si ho taky platily? Teda ty blbý registrace.. minule jsem byla registrovaná U Apolináře a chodila jsem na tyhle větší UTZ tam.. tak jsem nic neplatila.. a co se stane, když tenhle UTZ vynechám? 😕

ferinka
16. bře 2011

@mirunda co mám kamarádky po praze,tak si to platila většina..... 😔
Navím zavolej ještě jinam,ale já bych si to radši zaplatila a UTZ nevynechávala 😉

mirunda
16. bře 2011

@ferinka prosím tě ještě - a v Hořovicích tyhle UTZ nedělají?

ferinka
16. bře 2011

Já fakt netuším,moje dr. ho má,tak nikam nemusím,ale je to porodnice,tak předpokládám, že ho mají...

mirunda
16. bře 2011

@ferinka to je prostě nejlepší, že ho máš přímo u svý dr. 😠 Ještě zkouším přes protekci do Apolináře, když ani tam to neprojde, tak zavolám do těch Hořovic.. koukala jsem, že 3D tam dělají, tak obyčejný snad taky.. v pondělí tam asi pojedem na tu jejich besedu, prosím tě ještě - nevíš, jestli bychom platili i za dvouleté dítě? Koukala jsem, že to je 150,- na osobu, ale když neseženem volnou babičku, tak musíme vzít Lilianku s sebou.. ta z toho stejně nic mít nebude..

ferinka
16. bře 2011

@mirunda To asi snad ne,ale jestli tam vydrží,je to docela dlouhé - 2-3 hodiny,Matěj by to nedal po 10 min 😅

mirunda
16. bře 2011

@ferinka 😀 Taky bych jí raději nechala babičce, i hodinově to akorát vychází na spánek, takže by vytuhla v autě a nedospala by, tak se bojím, aby nebyla opruzná.. ale jinak je hodná, malovala by si tam, určitě by vydržela, pokud by nebyla unavená.. uvidím, jak to vyjde s nějakou babi..
A ty jsi Matěje taky rodila tam? Nevíš, jestli tam mají WiFi připojení? 😀 Což není podstatné, jen mě to zajímá 🙂

ferinka
16. bře 2011

@mirunda každá postel má svojí tv s internetem 😉
Jj Matějíček je z Hořovic a další bude taky 😉 ,teda pokud bude volno,jak píšeš,naučily se tam jezdit mamky Pražandy a z okolí a je tam prostě nával a oni nerozdělují jestli jsi ve spádové oblasti nebo že tam jen chceš 😔

mirunda
16. bře 2011

@ferinka fááákt? Postel s internetem??? No to mě podrž 😀 😀
Já se nedivím, že tam jezdí pražandy - jsou tam dobré reference a v Praze je to fakt hrůza, můj týdenní pobyt v porodnici byl jak zlý sen.. rozhodovala jsem se teď mezi Hořovicema a Vrchlabím, díky vzdálenosti vyhrály Hořovice.. prostě v Praze jsem nechtěla už rodit za žádnou cenu a manžel mě podpořil, že se mi nediví.. to že tam nerozdělují mi nahrává - ale chápu, ty, co tam bydlí.. ale zase tolik tam narváno není, ne? Ty jsi vlastně rodila v boomu - měla jsi problém s přijetím?

ferinka
16. bře 2011

@mirunda no já vím, že za to nemůžou ty maminky,ale porodnice,ale fakt mě to štve,měli by to aspoň trochu brát v úvahu, že jsi z okresu,tak by jsi měla mít přednost 😖
Jako já rodila v boomu,ale tam mají nával teď pořád,na sále nebylo místo,tak jsem čekala na pokoji na gyndě,šestinedělí bylo taky plné než se uvolní porodní sál,pokoj jsem pak dostala,ale byly jsme tam jak sardinky,švagrová ho třeba neměla a byla na gyndě,takže ani malého u sebe neměla 😔
Jinak je to tam fakt hezké a byla jsem spokojená 😉

mirunda
16. bře 2011

@ferinka když zase oni nikdy nevědí, kdy tam přijde maminka z okresu, aby třeba kvůli ní nevzali někoho jiného, kdo tam přišel o 2hod dřív.. tohle je taková nevyřešitelná situace.. loni a před 3 roky tam rodily mý dvě kamarádky a obě byly naprosto nadšené.. jiná známá měla rodit u Apolináře v Praze a tam neměli místo, když tam přijela a poslali jí taky do Hořovic.. ale prý tam volali, jestli mají volno.. a jaké byly sestřičky? Byly milé?

lucik...
16. bře 2011

@ferinka jo máš pravdu, poslední rok a víc tam mají plno pořád 😔
@mirunda Sestřičky jsou některé fajn, některé už míň 🙂 Ale to je asi všude a myslím,že na prahu určitě nemají 😵

jitie
16. bře 2011

já rodila v prosinci a bylo volno 😉

@mirunda já jsem byla v Hořovicích na UTZ ve 20tt a nic jsem neplatila, měla jsem jen doporučení od doktora a ani jsme se neobjednávala 😉

mirunda
16. bře 2011

@jitie opravdu? To jsi tam prostě jen tak přišla, dala doporučení od dr a oni tě bez keců vzali? Tak to čučim.. když mi to nevyjde U Apolináře, tak se tam zeptám v pondělí na té besedě.. to by bylo super.. děkuji moc za potěšující zprávičku 😵 😵 😵

ferinka
17. bře 2011

@mirunda jak píše Lucik,některá super některá míň,ale to je všude stejné,já tam byla moc spokojená 😉

beisis
17. bře 2011

Ahoj holky já jsem rodila v Hořovicích minulej rok v únoru a jestli se nevejdu do porodnice v Podolí, tak tam pojedu znova. Byla jsem spokojená i když po 24 hodinách to nakonec ukončili císařem. Jediný důvod proč dávám přednost praze je ten, že nechci, aby přítel jezdil s malym takovou dálku. Přeci jen takové cestování v roce a půl neni pro dítě moc příjemné.

jitie
17. bře 2011

@mirunda jj, jen sem přišla, dala doporučení a udělali mi UTZ, ale nevim jestli to bylo tím, že můj dr tam posílá každou těhulku 😉 tak tam zavolej a zeptej se..

mirunda
17. bře 2011

@jitie děkuji moc, známá mi ještě zkouší Apolináře a pak mi bylo doporučeno Podolí, že tam taky berou a já v Podolí bydlím, tak bych to měla kousíček.. to by bylo fajn.. kdyžtak v pondělí asi pojedem do Hořovic na tu besedu, tak se tam rovnou zeptám na tehle utz..

@beisis to je jasný.. já taky myslela na cestování všech návštěvníků, ale dcerce budou už 2,5roku, takže tu hodinu v autě zvládne v pohodě.. a všichni známý a příbuzní se kýblujou už teď k manželovi do auta, že pojedou s ním 😀 A na registraci si pospěš, v Motole už mají celé září plné, tak Podolí na tom bude určitě podobně.. já nakonec nejsem registrovaná teda nikde, snad někde porodím, v nejhorším v autě cestou do Hořovic 😀

ferinka
18. bře 2011

@mirunda Jj proto jsem řekla,že kromě manži a rodičů v porodnici nechci nikoho ani vidět a doma taky ne,pokud předem nezavolaj,se mohli po......Ale klid je klid 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru