Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

ferinka
31. led 2011

@smecka 😀 😀 😀 mě nedělá dobře asi nic,manžel už se mnou nechce sdílet ani místnost a nevysvětlím mu, že za to opravdu nemůžu,že takhle netrávím já,ale ta malá věc věc ve mě... 😅 😀 😀 😀 😀 😀

smecka
31. led 2011

@ferinka: manžel to zlehčuje, myslí si, že zaražené prdy moc nebolí. 😀 Ale v tu sobotu, to byly silné bolesti připomínající MS a prd z toho. 😀 😀
... mimochodem, jak vypadá takové soužití skoro metrového človíčka s vlkodavem? 😀 My máme křížence labradora a občasné srážky stojí za to... 😀

ferinka
31. led 2011

@smecka on mi u toho ještě nadává, že to mám z toho,že sežeru všechno co vidím,já kolikrát bolestí ani nemůžu chodit,ale to bude tím,že miluju česnekové věci 😀 😀 😀 😀
No jelikož náš rozkošný človíček zrasí co potká,tak jak ho vdí i ten vlkodav,tak se klidí z cesty on a ne Mates,k němu jde jen když je připoutaný v kočárku 😅 😀 😀 😀 😀 😀

smecka
31. led 2011

@ferinka: já zase cibulové. 😀
... stejné jako u nás. Akorát v našem malé bytečku pes moc schovávaček nemá. Zřídili jsme zábradlíčko mezi futra, jako že pejsek bude mít klid, haha ... z toho jsme na nervy všichni, protože sladká Mařenka s tím lomcuje jak o život a řve, že chce za psem. Vůbec má pejsek svatou trpělivost, dcera poslední dobou dělá to, že když jí něco zakážeme, je vzteklá a chce bouchat psa. 🙄

vveru
1. únor 2011

Ahoj holky, můžu se prosím zeptat, kdy Vám dělaly stěry na tu bakterii v pochvě???

imzadi
1. únor 2011

tak hlasim se z poRodnIcE...poRod mAsakr,10 hoDiin konTrakci a pak Stejne ciSar;(alE malej je uZasnej,4030g a 54cm 😵

smecka
1. únor 2011

@imzadi: jsem ráda, že se ozýváš. Myslela jsem na tebe. Moc ti blahopřeji k Jakoubkovi, ať se má čile k světu a přeji zdravíčko vám oběma.
To mi mrzí, musela jsi si tedy něco protrpět. 😢
Proč to nakonec skončilo císařem?

imzadi
1. únor 2011

preStala jSEm Se pri 8cm dal otviRat,uZ to neslo a To byli koNtrakcE od Zacatku po 5 min ... 😝 na konci

imzadi
1. únor 2011

se To nehlo skoro 2 hodiny a ja Uz nemohla a zvRacela... 🙄

smecka
1. únor 2011

@imzadi: chuděrko, ale hlavně, že to máš za sebou! Myslíš, že měli přistoupit dřív k CS?
... mě včera dělala odhad váhy a vyšlo jí 3,8kg. Teď lituji, že jsem o tom vůbec mluvila. Byla jsem stále nějak v pohodě, to už nejsem.

imzadi
1. únor 2011

@smecka kDyz ja To chTEla Zkusit tlaciT,ale nEDoslo na to...spis to svAdim na epiDuraL,Kterej jsem dosala pri 6cm

smecka
1. únor 2011

@imzadi: kdo tě rodil a jaký je dojem z gynekol. oddělení? Mám samé otázky, viď. 😅
... u mě to zatím nevypadá nijak. S manželem jsme počali vyhánět, dnes večer si dám horkou koupel ... už je to náročný.

imzadi
1. únor 2011

dR.kabRhelova...a gyn ok,jeN ne tak prijemne sesTry...ale je tu narvano 😀

smecka
1. únor 2011

@imzadi: v sobotu prý bylo 15 porodů. 😲

ferinka
1. únor 2011

😵 😵 😵 Imzadi gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 hlavně že jste oba ok 😉

lucik...
1. únor 2011

@imzadi gratulaceeeeeeeeeeeeeeeee

imzadi
1. únor 2011

@smecka jojo a my mezi nima 😝 😝 diky holky

ferinka
2. únor 2011

ty jo ten nátřesk je šílený a já nadávala když nás rodilo 8 nebo kolik 😖

smecka
2. únor 2011

@ferinka: když jsem rodila v lednu 2009, sály byly v tu dobu prázdné. Takže havaj ....

lucik...
2. únor 2011

Já když rodila,tak ani nevim kolik bylo porodů, ale předpokládám že hodně, ženský leželi po porodu i na gyndě a žádný dvě hodiny na sále se nekonaly. Porodila jsem, zašili mě, přijel manžel, nechali ho s námi 10minut a nashledanou, jeďte domu (ve 4 ráno), mě na šestinedělí a malou na novorozenecký 😔

smecka
2. únor 2011

@lucik... : jsem zvědavá, kolik nás bude. Minule byl manžel po těch 2h na sále ještě asi 4h se mnou na pokoji. Až ráno přivezli další maminu ...

lucik...
2. únor 2011

@smecka no my byli na pokoji 3 takže chápu, že ve 4 ráno ho tam nechtěli pustit 😀 ale bylo mi líto že s námi mohl být jen chviličku ☹

smecka
4. únor 2011

Baf! 😀 😀 😀
Dnes je druhý termín a zatím to teda rozhodně na nic nevypadá. Byla jsem v Berouně na monitoru, miminku se daří dobře, patrně čeká na jaro. 😀

@imzadi: jak se vám daří? Kdy jdeš domů?

ferinka
4. únor 2011

@smecka ti ho vyfoukne ta vichřice 😀 😀 😀

smecka
5. únor 2011

@ferinka: 😀 já už se nebráním ničemu. 😀

ferinka
5. únor 2011

@smecka ty tu strašíš pořád 😀 😀 😀 😀 😀

imzadi
6. únor 2011

uz jsme doma🙂 az bude cas, vse napisu...ted nejak nevim, co driv...masakrrr 😀

andulaaa
9. únor 2011

Ahojky holky,muzu se přidat ?budurodit v Horovicich ,dnes jsem byla poprvé v porodce,jsem nadšena a těším se 🙂 popište mi jak probíhal vás porod v Horovicich a hlVne kdo vás rodil........diky

anieanne
9. únor 2011

@andulaaa Já tam rodit chtěla, nakonec jsme se rozhodli pro jinou porodnici. Jinak tam v říjnu rodila bratrance přítelkyně, z prohlídek a besed před porodem nadšená, ve finále při porodu a následném pobytu ji to nadšení celkem přešlo... Nevím už přesně proč, vybavuju si něco s návštěvama a něco s jídlem...

andulaaa
9. únor 2011

@anieanne nestras me 😉)))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru