Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

ikarkulka
12. čer 2011

@hlavinka ahoj, číslo přímo na sál jsem taky nenašla, zkus si zavolat na vrátnici, ať ti ho dají 😉
ale koukám, že tam mají malování taky v plánu
http://www.nemocnice-horovice.cz/porodnice-u-sl.... sice trochu před tvým termínem, ale pro jistotu mrkni 😉

hlavinka
12. čer 2011

@ikarkulka dekuju. Kdyby neco, zavolam na centralu.
To mi nevadi, to je akorat po Podoli, tam se maluje ted. Diky

ferinka
12. čer 2011

@hlavinka 311 542 655 to jsem měla v mejlu na pí. Motykovou, která mi odpovídala na otázky

hlavinka
13. čer 2011

@ferinka dekuju.-)

lucik...
16. čer 2011

Já mám tohle číslo 311 542 289 a to by mělo být přímo na příjem na sál... Ale jestli stále funguje nevím

lukava
19. čer 2011

@hlavinka tak koukám, že uvažuješ podobně jako já 😉 sice mám termín o pár dnů později, ale už jsme taky ve střehu, v Podolí jsem registrovaná, ale bojím se, že by tam třeba mohlo být i plno a stop satv. Kdyby nás nevzali, nechtěla bych třeba do Motola nebo k Apolináři. Bylas v Hořovicích na té poradně nebo ne? Já jdu poprvé do poradny v Podolí teď ve čtvrtek. A kdes rodila vaše první mimčo? Tak hodně sil do finiše 😉

hlavinka
19. čer 2011

@lukava Ahoj, nebyla jsem v Horovicich vubec. Takze by to bylo na slepo...
Rodila jsem v Podoli a na kontrolu (2.) jdu v utery.
dekuju, Tobe taky, at to vse vyjde dobre!

beisis
19. črc 2011

Ahoj holky nevíte kolik se v Hořovicích platí za přítomnost u císařského řezu? Tedy jestli je to možné vůbec tam mít osobu.

imzadi
20. črc 2011

@beisis ahoj, ja rodila cisarem, sice akutnim, takze tam to nejde vubec ale ptala jsem se i na tuto moznost a bylo mi receno, ze to nedelaji...manzel cekal na chodbe 😖

beisis
20. črc 2011

@imzadi Já jsem tam taky právě rodila akutním císařem. Tak mě to zajímalo. No ale furt si říkám, že je to tam lepší co se týká šestinedělí než podolí kvůli pohodlí. Tak kdybych na císaře musela, tak se asi domluvim u nich.

ikarkulka
21. črc 2011

@beisis nám na předporodní besedě (cca před rokem) říkali, že u císaře nikdo být nesmí. manžel čekal na porodním sále.
před porodem mě ani nenapadlo, že bych mohla skončit na cř, takže jsem to vůbec neřešila. zpětně mě to hodně mrzelo, že tam nebyl se mnou.

ketka
26. črc 2011

@beisis, já se na to ptala, měla jsem naplánovanej císař, ale spíš jenom tak pro zajímavost, protože můj manžel by přítomnost u císaře jistojistě nepřežil 😀 ....a byl mi řečeno, že pokud si to maminka výslovně přeje a hodně na tom trvá, tak že to možný je, ale asi to viděj hodně neradi 😒

mirunda
3. srp 2011

Holky, prosím vás, jak je to v Hořovicích s plínkama, vlhkýma ubrouskama a vložkama? Musím mít svoje? Sice nám to říkali na besedě, ale to už je dávno a já to zapomněla 😅 A je něco, co tam z vlastní zkušenosti doporučujete mít s sebou? Říkam si, že už je docela čas si zabalit, tak sbírám info.. 😀 díky moc

renny7
3. srp 2011

@mirunda Ahojyk, já měla pár plínek sebou, dávají 5 na den a asi dvakrát nám to nevyšlo 🙂 A vložky jsem měla sebou dvoje balení, těch jsem použila pár a pak už jen jejich, přeci jen je jich velká spotřeba 🙂

mirunda
3. srp 2011

@renny7 a vložek teda dávají kolik chceš? A takové ty vlhčené ubrousky na utírání zadku a nějakou dětskou kosmetiku - to jsi měla svoje?

renny7
3. srp 2011

@mirunda vložek těch tam bylo 🙂 a každý den doplňovaly 🙂 Jinak vše na mimi tam bylo 🙂 takže jsem svoje používala až doma, to nemá cenu tam brát 🙂

lucik...
3. srp 2011

@mirunda vlhčené ubrousky tam nejsou (nebo za nás nebyly a pochybuju že se to změnilo) oni jsou zastánci oplachovat pod vodou 😀 A kosmetiku na mimi tam taky nemají, jsou zastánci ničím nenatírat co si pamatuju 😀 Ale ty 3 dny nic moc nepotřebuješ

mirunda
3. srp 2011

@lucik... to mi vůbec nevadí, jsem zastánce stejných věcí - Lilinku jsem oplachovala pod vodou, když to šlo a taky jsem jí ničím nenatírala.. jen si pamatuju, co jsem jí rodila v Praze, tak tam by jí patlali všim možnym a já raději byla zticha.. 😖 Tak jen nechci od nikoho poslouchat, že nemám svojí vlastní mastičku od nějaké značky 🙂

mirunda
3. srp 2011

@lucik...
@renny7
jinak děkuji za info holky 🙂

mirunda
4. srp 2011

@lucik...
@renny7
holky, prosím vás, ještě jedna věc - nějakou noční košili nebo něco v čem tam celý dny chodíte - to se tam taky půjčuje? Nebo jste musely mít svoje oblečení?

lucik...
4. srp 2011

@mirunda mají tam jejich košile, za mě jich bylo k dispozici kolik si chtěla, ale teď je snad jedna na den, ale stačí to

renny7
4. srp 2011

@mirunda já tam měla svoje dvě, ale použila jsem i jejich, myslím, že jich tam bylo asi 6 na jednom pokoji, takže to bylo OK 🙂

evlyn
6. srp 2011

@mirunda jj souhlas - jedna na den - nosili je vždycky ráno, ale nebyl problém, když jsem ji potřebovala vyměnit odpoledne - sjela mi vložka a flek byl hned na světě. Vložky jsem používala jejich, množství nebylo omezené, plínky omezené byly na 5ks za den (takže ty raděj přinést), oblečení pro malého když došlo (ujela vaječina, hodně ublinkával) tak přinesli na požádání nové. Ubrousky nejsou - umývání pod vodou vede (naučili mě to a teď už je to s 11ti kilovým klackem docela dřina, ale pořád lepší než ubrousky). Z mastiček jsem měla jenom bepanthen - pro malého na zadeček a pro sebe na bradavky, doma jsem pak malého začala mazat rybilkou.

evinav
16. srp 2011

Ahoj, máte nějaké info o tom, že zde už několikrát vyhlašovali stop stav na příjem kvůli přeplněné neonatalogii? Díky za odpověď, mám to za pár a dost mě to děsí.

renny7
17. srp 2011

@evinav ahojky vím od kamarádky, která tam chodila na monitor, že před 3 a 2 týdny měly úplně plno ☹ ale včera porodila a mají už zase volno 🙂 Držíme palce ! 🙂

ferinka
17. srp 2011

I když mají narváno tak stop teda nevyhlašují nebo o tom nevím,dávají maminky na gynek. oddělení,jinak narváno je tam pořád 😉

evinav
17. srp 2011

@renny7 Děkuji za uklidnění, snad nebudu mít smůlu, říkala mi právě jedna známá sestra z neonatalogie, že maminky sice dávaj na gyndu, ale neměli už kam dávat děti, takže snad už dvakrát přestali přijímat. A to si pamatuji, když jsem tam byla před třemi lety na předporodní besedě, jak dr. Ševít tvrdil, že se taková věc nemůže stát.

hanka99
17. srp 2011

Ahojky,
taky budu rodit v Hořovicích v pondélí jsme byli na tŕíhodinové besedé mála jsem dřevénej zadek 😅

@mirunda - plínky 5na den,vložky neomezeně,noční kośile erární nebo vlastní,vlhké ubrousky nemají a kosmetiku na mimi mají johnson and johnson a základní oblećení na mimi taky dávají 🙂 rućník,źupan a pantofle vlastní.
@evinav - Nám mudr ŕikal,že je Hoŕovice mánie 😀

hanka99
17. srp 2011

@beisis - za pŕitomnost u porodu je poplatek 550,- ale jestli pustí nékoho k císaŕi to pochybuju .

renny7
18. srp 2011

@evinav Já tam také byla na té besedě, před rokem a něco, a Ševít říkal, že se to stát může, že už se to stalo, ale asi tak jednou dvakrát za rok 🙂 aa jak píšeš, maminky dávaji i na gyndy, ale děti neměli kam dát, a pak už ani maminky. Takže stop vyhlásit můžou, ale to byly nějaký erupce ve vzduchu, nebo co 🙂 🙂 🙂 Hořovická porodnice je snad čím dál známější, měli by zvýšit kapacitu 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru