Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
21. zář 2009

Holky já si mysim, že každá porodnice, která je mimopražská je mnohem lepší než pražská. A v Hořo jsou ty porodní sály opravdu příjemný a takový domácký.

A pokud Vám můžu poradit, chtějte nadstand. pokoj, pokud bude volný. Je to mnohem lepší. Máte své soukromí , koupelnu jen pro sebe a klid. Takže pokud Vám mimčo usne, můžete si v klidu odpočinout s ním. Jak říkala Ema že se skoro nevyspala, protože na pokoji byli 3 maminky se třema miminkama. Vzbudí se jedno začně brečet a vzbudí se další a tak je to dokola. Já měla nadstand. a bylo to super 🙂

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
22. zář 2009

jo jinak jsem byla spokojena, jsou tam vsichni fakt uzasni..trochu me stvala jedna sestra na sestinedeli, ale jinak uzasne..a hlavne jedna sestricka, ktera mivala nocni na novosich byla uzasna! a pak jedna doktorka, ta u nas byla na vizite asi dvakrat..takova mlada, ai po triceti, ta byla spravna...
a fakt tam vsichni poradi a dobre, ale musite si o to rict🙂
a maji kdy a kde jste si byli pro rodny list?

majamisutka
22. zář 2009

Manžel byl pro něj na matrice v Hořo, ale kde to přesně je, to ti neřeknu. Snad někde na náměstí.
Možná by Vám ho snad i poslali poštou. A rodný číslo po vás v porodce nechtěli?

majamisutka
22. zář 2009

A kterou myslíš sestřičku? Ta co tě štvala? takovou na mikado v brejlých? světlé vlasy?

emamamamu
22. zář 2009

nene, takova blondata slovenka...mi prislo, ze vzdycky byla nastvana, kdyz jsem neco chtela..ale a druhou stranu zas byla vtipna, kdyz si povidala s detma..😀 😀

kocicinka
22. zář 2009

Emo, taky gratuluju 🙂 . Co to bylo, s tím nástřihem? To jsem nějak nepochopila
😝 Já jim nástřih odmítla hned na příjmu, taky by mě jinak nastřihly 😠
Mě ten papír dali taky na gyndě.Davlu- jaké dotazy třeba? 😀
Ta Dr. která mě kontrolovala na šestinedělí asi to byla ona, co tu píšete... Okolo třiceti, vysoká, tmavovlasá tmavooká s vlasama na ramena nebo na mikádo. Docela by mě zajímalo, jak se jmenovala. Ze sester se mi vybavují tři mladé blondýnky, všechny fajn. Jedna se jmenovala Linda Maříková, taky je na těch videích, co mají na webu. Viděli jste ta videa? Je tam třeba koupání mimča, hodně o porodnici...
Jinak nejvíc jsem tam komunikovala s pediatrama, protože měl Jonášek problémy a byl 3 dny na té intermediální jednotce ☹ Celkem jsme si tam pobyli týden...

davlu
22. zář 2009

Koci, tak např. Za jak dlouho po porodu dostanou najíst a jestli je výber z více jídel? Holky asi zapomněly že se tam jezdí rodit a ne dovolená s all inclusive 😉 Nebo, že nechtějí aby jim dávali miminko neumyté 😉 Až klidně za ty 2 hodiny po porodu na šetinedelí 😲 Nevím, ale to je to první na co se těším nééé???

kocicinka
22. zář 2009

😀 Tak to at se holky nebojej, ja dostala napapano hned. A vyber ze tří jídel. Hned po příchodu na pokoj za mnou přišla sestřička probírat jídlníček 😀
Na koupání se těšíš? Já jsem taky chtěla neumytý mimi, vykoupali jsme si ho s manželem sami druhej den. Ale vůbec to nepotřeboval,byl čistounkej 🙂

ferinka
22. zář 2009

Davlu: tak já porodila před 15,00 donesli mi večeři s druhou večeří a prý že jsem přes oběd měla jinou práci tak i oběd 😀 😀 😀
Jo jo pro rodný list se jezdí na matriku do Hořovic 😉

majamisutka
23. zář 2009

A na nadstand. pokoji si ještě můžeš vybrat z restauračního jídelního lístku. Hradí se to , ale je to tak okolo 80kč. Takže pokud by se Vám nechtělo jíst to nemocniční, tak si můžete objednat jiné z restauračky. Ale tato možnost je jen na nadstand. pokojích.

davlu
23. zář 2009

Tak koukám, že pobyt v Hořo je opravdu dovolená 😀 😀 😀

jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru