Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ravia
19. zář 2009

Ahojky, jsem tady nováček. V Hořovicích jsem rodila poprvé a chystám se tam zas. bylo to tam moc fajn. teď to tam zas mají trošku předělané. Na šestinedělí to bylo taky fajn a sestřičky se věnovali jak jen to šlo a kdo se nebál zeptat dostal odpověď. Měla bych teď rodit cisařem kvůli myomu v děloze, tak jen doufám, že tam přitele pustí. Císaře se bojím víc než normálního porodu. ☹

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
19. zář 2009

ravia, vítej a jsem ráda, že máš také dobré zkušenosti..císaře se neboj, určitě bude všechno v pořádku 🙂

emi, vítej doma 😵 Dorinka je krásná...a co porod a personál v Hořo???
stopstav 😲 to v Hořovicích jde 😲 ..doufám, že všichni odrodí do prosince,abych pak měla volno 😀

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
19. zář 2009

holky sepisu porod..jen mala ochutnavka, ve dvanact prijem, v jednu konecne nastup na sal a 2:45 byla mala venku...rodil me Sevit a bylo to dobry...bohuzel mam nastrih...ale jen diky tomu, ze ve vedlejsim sale rodila jina holka a musela chudak nejak cekat na me, az me odrodi, nebo co..moc jsem to nechapala..ale co uz...🙂
bolelo to, ale uz si to nepamatuju, siti bylo tragicke prvni den a dneska uz zase skacu po kamenech🙂
bylo to tam super, jak ve skole v prirode...doktori si pamatovali treba jmena pacientek...😀
ale byly jsme tri na pokoji, sice super holky, ale jako kdybych mela trojcata, bud rvalo jedno, nebo druhe, nebo moje, porad dokola dokola....v noci to byl pro me des..ale stejne jsem spokojena🙂

majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ttyna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
20. zář 2009

Davlu, to by mě taky zajímalo, asi je u nás prostě super porodnice 😵
půjdeš na tu předporodní besedu????

davlu
20. zář 2009

Jiti, nepůjdu, páč už jsme tam s manžou před 14 dny byli 😉 Měli jsme tam Ševíta a PA Pudlovou. Bylo to asi 2,5 hod. Zajímavé, ale žádné novinky, protože jsem informovaná od kámošek, co tam rodily 🙂 Potom nám ukázali porodní pokoj a šlo se dom. Kdy jdeš na ten UTZ? Už víš?

ttyna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ttyna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru