Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

majamisutka
3. zář 2009

ahojky, tak jsme zpět z Hořovic.
Cesta tam mi trvala 40 minut 😎 na to že to mám 60 km 🙂
Monitor Ok, pár kontrakcí tam bylo, sestra se mě ptala jestli mě nebolí břicho, ale mě nebolelo....

Jinak ultrazvuk na požádání udělaj za poplatek, ale musí se na to objednat. Takže na to prdim, než by mě objednali na nějaky termín, tak už možna do te doby porodim.. doufám tedy.

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
3. zář 2009

ema, já chodím pořád jen k primářovi, pořád ve stejný čas, na utz si mě vždy objedná když tam je on. Jen jednou na běžné kontrole nebyl k dispozici, tak tam byl Ševít a taky dobrý. Švagrová tam rodila asi před 6 týdnama a říkala, že sestřičky skvělý, usměvavý, ale když chceš třeba víc poradit s kojením máš se zeptat, ale rádi ochotně vše vysvětlí...Manžel má o 17 let mladší ségru (koupal, přebaloval, odsával hleny), tak se mám na koho obrátit 😀 jen to kojení mu prý moc nešlo 😀 😀 😀

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
3. zář 2009

emo, já u porodu primáře Klána měla a fakt mi pomohl. Jen tedy asistoval, rodila mě dr. Pavlů 🙂 Chtělo se mi strašně na velkou během tlačení, tak jim říkám: "Pardon, můžu si odskočit, chce se mi na velkou 🙂" Primář se zasmál a řekl: "Maminko, vy si nikam skákat nebudete, to, co vás nutí jít na velkou je hlavička miminka 😀 Já se bála, aby se mi nestala nějaká nehoda a byla jsem tím pádem v určitých partiích sevřená a ona to byla hlavička 😀 Když jsem tohle věděla, tak se mi tlačilo daleko líp 😀
A sestřičky jsou tam VELICE ochotné, pomůžou s čímkoliv, jen je tam někdy šrumec, ale, když se na něco zeptáte, tak přijdou a vše vysvětlí!!! Já se tam nesetkala s neochotou! Jen jsem třeba chvilku čekala, ale fakt tam měly šrumec 😀

majamisutka
3. zář 2009

zuzi, díky díky, ty jo, ja se tak tešim 🙂

majamisutka
3. zář 2009

Je to super poslouchat (číst) takové pozitivní zážitky. Člověk se pak teší čím dal víc a hodně ho to povzbudí.
Díky 😉

zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
4. zář 2009

Ahoj holky, taky jsem rodila v Hořovicích, vyvolávačkou. Přenášela jsem o 8 dní a Klán mě poslal na pre-indukci, že prý uvidíme jestli se to nějak hned. No a v 7 ráno začali vyvolávat a ve 14:35 se Filda narodil. Na to že jsem prvorodička to šlo celkem rychle, nevím jestli zabralo pití maliníku (Ševít říkal že ano), ale každopádně porod byl i přes indukci úplně v poho. Rodila mě Dr. Křenková a Dr. Ševít. Tak ať to máte brzo "za sebou" a stejně tak rychle a v pohodě jako já 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru