Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

map07
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
2. dub 2009

Ahoj holky, mám dotázek. Měli jste v porodnici jednorázové/síťové kalhotky? Zajímalo by mě, jestli je když tak v porodce dávají. Já totiž mám docela velkou velikost a nemůžu je sehnat. A bavlněné mám sice v tašce sbalené, ale nevím, jestli mi je dovolí. Poradíte mi? Moc moc děkuju.

ferinka
2. dub 2009

Ne ne ty musíš mít jako jedinou věc svoje,bavlněné myslím mít určo můžeš,jen jde o to,že si je asi dost zašpiníš 😉

zuzik24
2. dub 2009

ferinko, moc děkuju za radu. No, já bych je ráda měla, ale jsem jaksi objemnější a objednala jsem si XL a jsou mi malé. Větší nedělají. Zkusím se ještě zeptat v lékárnách - tam mají prý univerzální velikosti. Tak uvidím. Každopádně ještě jednou moc děkuji za info 🙂

ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
4. dub 2009

Nám říkali na besedě, že se ty síťované kalhotky dají koupit přímo tam. Zatím jsem koukala ve zdravotních potřebách na kalhotky od Hartmanna a od Teny. Ta Tena má prý univerzální velikost, paní prodavačka mi je předvedla a opravdu se daly dost roztáhnout. Já chci určitě ty síťované, mnohem lépe větrají, než bavlněné. Jenom se budu bát, aby to neprotýkalo. Když ty porodní vložky taky asi nemají žádnou ochranu proti protečení....Nebo jo?

zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hrusti
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
4. dub 2009

holky, prosím vás, ty předporodní sezení v Hořovicích jsou 1. a 3. pondělí v měsíci? 😕 Takže teď toto pondělí, říkám to dobře?

ferinka
4. dub 2009

Jo j 1 a 3 pondělí,ale každé je nějak tématicky jiné 😉

kocicinka
5. dub 2009

Evulka v letáčku píšou toto: Každé 1 a 3. pondělí v měsíci od 13.30 lékař a porodní asistentka( s prohlídkou porodnického areálu), Každé 2. pondělí v měsíci od 13.30 lékař a dětská sestra na odd šestinedělí( praktické rady, kojení, přebalování, koupání, s pohlídkou novorozeneckého oddělení).
Sraz na transfůzní stanici

evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rybiska
10. dub 2009

Ahoj, já měla od kamarádky nějaké obyč. jednorázové kalhotky vel. M a byly mi malé, kalhotky z DM mi byly jen tak tak, spokojená jsem byla s těmi od Chicca a pak jsem měla taky nějaké, co jsem dostala vloni k nákupu od vietnamců a ty byly taky fajn.

No všechny informace z letáčku už rozhodně neplatí, třeba cena není 120Kč, ale 150Kč za osobu a pak se nedělají ty přednášky 2. pondělí v měsíci zaměřené na novorozence, ani to cvičení pro těhotné se v nemocnici nedělá, jen snad nějaká sestra od nich dělá cvičení někde v Komárově, což teda pro mě bylo dost z ruky 😖 . Takže bohužel člověk nezíská tolik info, kolik by chtěl, ale ta předporodní přednáška byla duper. 😉

Jo vedro tam bylo opravdu k padnutí, a to jsem rodila začátkem března, když venku byla ještě zima, topení na pokoji jsme si vypnuly, ale moc to nepomohlo, a k tomu vlhko z koupelny 😒

kocicinka
10. dub 2009

Ty jo, tak oni ty přednášky zaměřené na novorozence už vůbec nejsou? Tak to mě mrzí, plánovala jsem tam na ní jít...

evulka25
11. dub 2009

Koci Dr. Ševít říkal že ty novorozenecké besedy chtějí opět obnovit, ale že to záleží na primářce z neonatologie, ale že by rádi 😉

ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
24. dub 2009

ferinka: moc děkuji za gratulace, jsi hodná!
Ráda bych zde napsala, že pokud se někdo rozmýšlí, tak mohu tuto porodnici DOPORUČIT. Musím říct, že personál - od sestřiček (jak na gynekologii, tak na porodním sále a na šestinedělí + sestřičky z dětského) až po doktory a doktorky na těhle odděleních - na mě udělali skvělý dojem. Ochotní a milí, co mi zodpověděli všechny moje dotazy. Moc děkuji všem - porod sám byl pro mě nejhezčím zážitkem v životě a chování lékařského personálu bylo třešinkou na dortu 🙂

evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jemi
9. čer 2009

Ahoj holky, velice přemýšlím o této porodnici, líbi se mi prostředí.. ne jak v Praze kde te budou šoupat z místnosti do místnosti, manžel bude sedět 10 hodin na židli a když potřebuje na záchod tak musí na 20 minut pryč protože v okolí nikde pánsky není...já jsem hodně let bydlela na Dobříši, ale ted s manželem bydlíme v Praze-jižní město a obávám se trochu přesunu. Nevíte jaká je dálnice směrem na beroun, kdy bývá ucpaná... Popřípadě znáte někoho komu by se první porod rozjel takovou rachlostí, že do porodnice skoro nedojeli? Já to počítala na mapách a když jsou cesty v poho tak to trvá 40 minut, když né, tak asi víc, ale dalo by se to obejít přes Dobříš (to vidím na 60 minut). A popřípadě můžu se když si budu myslet že je to ono nablížit k rodičům co bydlí na dobříší. Myslíte že to má cenu? Děkuji moc za odpovědi

zuzik24
9. čer 2009

Ahoj Jemi, já to mám do porodky v Hořovicích cca 30min, ale jeli jsme v noci a byli jsme tam rychleji 🙂 Dálnice na Beroun bývá ucpaná jen, když se tam stane nehoda nebo něco opravují. Bydlím kousek od Zličína a dálnici máme skoro za domem 🙂 A porodku v Hořovicích vřele doporučuji. Já tam byla maximálně spokojená. Jak říkáš - v Praze je to šup šup, ale tady je přístup na jakémkoliv oddělení (porodní sál, odd. šestinedělí) naprosto skvělý!!! Takže i když mám Motol 5min od baráku, jela jsem sem a příště pojedu znovu 😉

kocicinka
9. čer 2009

Ahoj, taky tam budu asi rodit. Pokud to tam stihneme a nebo budu zrovna u mámy v Berouně.Bydlíme v Karlíně a než se dostaneme na dálnici, tak to máme přes celou Prahu a ve špičce tam jedeme i přes hodinu☹. Zatím jsem tam byla na dvou poradnách u Dr. Ševíta a větší rychlovka to být nemohla. Mám pocit, že mě ani pořádně nevyšetřil, jen mi změřil břicho krejčovským metrem a to bylo všechno. Ještě mi blbě zapsali délku těhu v průkazce.
Jak probíhaly poradny u vás, co už jste tam porodily? Taky tímto stylem?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru