Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
2. zář 2009

Holky neznáte někdo doktora Ševíta? víte o něm někdo něco? Ja ho potkala na monitoru, jen jsme spolu prohodili par slov, byl mi moc sympatický 🙂 Docela bych brala kdyby mě odrodil 🙂

jitie
2. zář 2009

majo, já ho znam jen z nemocnice a jako dr byl vždycky milej, taky mi přijde jako sympaťák 🙂
jen moje švagrovka s ním má pěknou historku, když rodila - před 7lety, tak ležela na pokoji a on se furt chodil dívat jestli se otvírá, sednul si před ní, lízal lízátko a říkal ještě ne, času dost..prý by ho v tu chvíli zakopala do země 😀

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
2. zář 2009

Ševít je libovka,nejlepší doktor,ale pozor,jestli budete rodit nebo se jen smát 😀 😀 😀

davlu
2. zář 2009

Ferinko, za jak dlouho tě s manžou objednali na tu besedu před porodem? A myslím, že jsou dvě, né? Jedna o porodu a druhá po porodu? To se mám objednat na obě? Nebo stačí jen ta o porodu? Dík. Jsem nějaká neinformovaná 😝 😝 😝

majamisutka
2. zář 2009

A nevíte jestli si mužu vybrat porodníka? Že by mě jako odrodil on?
A jsou tam i nějaký doktorky? ja bych teda ženskou nechtěla.
Ten Ševít se mi zamlouvá 🙂

davlu
2. zář 2009

majamisutka,tak to nevím, ale myslím, že asi kdo na tebe vyjde 😒 ale pokud porodíš ještě tento týden, nechytneš tam Pavlů, ta je na dovče v Itálii 😉 (pokud se předčasně nevrátí). Zkus si tam zavolat a pak mimískovi domluvit ten pravý čas a stihnout to než se vymění směny 😀 držim palce ať to vyjde dle představ a přání 🙂

majamisutka
2. zář 2009

ty jo... ja nechci, aby mě odrodila ženská 😒

A jaká je ta Pavlů?

davlu
2. zář 2009

majamisutka, Pavlů je prý u porodu výborná. Vypadá nepřístupně, ale holky si jí moc chválí. Rodila Ferinku, tak Ti k ní řekne spíš ona. Jinak jsou tam opravdu všichni milý a tak se nemusíš bát, že chytneš nějakého... 😠 Zavolej si do porodnice a zeptej se jestli by bylo možné važádat si konkrétního doktora...

majamisutka
2. zář 2009

ja tam jedu zítra na monitor, tak se poptám, díky moc 😉

davlu
2. zář 2009

Dej potom vědět co Ti řekli, ju? 🙂 Tak držim palec 🙂

zuzik24
2. zář 2009

majo, mě taky rodila paní dr.Pavlů a asistoval pan primář Klán... Když jsem tam chodila, tak jsem se fakt modlila, aby mě nerodili oni - šel z nich respekt a já z nich měla strach ☹. Ale když jsem je měla u porodu, tak byli jedním slovem naprosto ÚŽASNÍ!!!! Pak jsem chytla oba ještě na vizitě a byli strašně miloučcí!!! Nevím, proč jsem se jich tak bála, byla jsem blbka - lepší sestavu u porodu jsem si nemohla přát!!! Jestli to čtou, tak jim ještě jednou moooc děkuji!!! 🙂
Davlu, pořádají besedu každé první a třetí pondělí v měsíci (aspoň myslím, že to tak je). Chodí se cca ve 34tt, ale můžeš tam jít klidně i dřív nebo později. Je to vždy od 13.30 do 16.30 s prohlídkou porodního sálu (pokud jsou volné 🙂 ) Poplatek 120Kč, koná se to na transfúzním oddělení. A každé druhé pondělí v měsíci se tam konají besedy, kde ti poradí s péčí o novorozence, probere se tam kojení a zahrnuje to i prohlídku novorozeneckého odd. Je to také od půl druhé a poplatek je stejný. Jen nevím, jestli je tahle beseda pro těhotné nebo už pro maminky. Tyhle informace jsem teď obšlehla z letáku, co jsem tam dostala 😀 Doufám, že se to nijak nezměnilo 🙂 Ale můžeš tam zavolat, oni ti to řeknou - jsou moc ochotní 🙂

zuzik24
2. zář 2009

s tím porodníkem - vybrat si ho nemůžeš, zkrátka, kdo má službu, tak tě odrodí 😀 Alespoň tohle nám řekli na besedě 🙂

mariap
3. zář 2009

Ahoj holky,
ja som tiež rodila v Hořovicích, je tomu niečo cez rok a v listopadu by som tam rada rodila znovu 😀 . K Ševítovi som chodila minulý konec tehu do poradny a týždeň pred térmínom som mu povedala, že už by som rada rodila. Tak začal nad bruškom čarovať a vyberali sme deň, v ktorý by to šlo 😀 😀 😀 . Moc mi to nepomohlo a prenášala som. Vedela som, že malý bude velký (podla ultrazvuku v 35 tt.), mala som asi mesiac šialených poslíčkov, ale nikoho to proste nezaujmalo. To som ešte musela hoooodne ukecávať Dr. Pavlu, aby ma začali vyvolávať už v piatok a nie až pondelok, jak si to ona predstavovala. V piatok prebehla predpríprava, pol tabletky, od deviatej od rána som mala také slabšie kontrakcie, večer mi pichli nejakého utlmováka (aby som sa moha vyspať), nespala som už ani náhodou 😀 . Od jednej v noci som pochodovala po chodbe, nechcela som rušiť tehulky na pokoji. Sestrička sa o pol piatej zmilovala a urobili monitor a zavolali dr. Pavlu. Ta sa asi prave zobudila, neprijemnejšieho doktora som asi nikdy nezažila. Tá mi oznámila, že by som dnes teda mohla porodiť 🙂 . Po dvoch nociach bez spánku, bol malý vonku o 11:35. Odrodil ma primár a zachránil našemu Miškovi život, za čo mu budem nadosmrti vďačná. Malý sa šprajcol ručičkou a nemohla som ho vytlačiť, mal omotaný pupočník okolo nožičky. Keď už to nešlo a prestávalo mu byť srdiečko, tak ho vytiahol kliešťami. Záver porodu bol ako z hororu, bola som nastrihnutá až neviem kam, ale dopadlo to dobre a myslím, že sme mali velké šťastie, že tam bol zrovna primár. Tak som si pripomenula pár nostalgických spomienok. Prajem všetkým tehulinkám, čo najmenej bolestný a rýchly porod.

emamamamu
3. zář 2009

no me zatim teda Sevit vubec nenadchl a to jsem s nim mela tu cest uz trikrat....mozna co me na nem bavi, ze mi neprijde jako porodnik😀 😀 😀
jinak jo no, vstavali jsme brzo, abychom jeli na poradnu nekam, kde na me nikdo necekal...😀
ale potkala jsem ho na chodbe a zeptal se, jestli nemam otekle nohy, budiz😀 😀
a na monitorech jsem slysela "rodicku"...ta podle me zakoncila porod smrti, protoze takovy rev jsem nesysela ani v nejhorsim hororu na svete😀 😀

ferinka
3. zář 2009

Mě rodila Pavlů a super 😉
No já ležela na té 16. ta je přes celou chodbu a přes sál jsou min 3 dveře a ten jeen řev byl slyšet až tam,to jsem teda nezažila a pak jsem zjistila,že to bylo to neštěstí co jsem měla druhý den na pokoji.... 😅
Fakt porodnice super,jen kdyby si člověk moh vybral spoluležící 😅 😀 😀

zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru