Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

renny7
26. led 2011

Ahojky holky, když mám častak vás čtu, a moc vám všem držím palečky ať to máte co nejdříve za sebou a pokud možno co nejrychleji 🙂 🙂 🙂
Jinak můžu souhladsit , že gynekologické oddělení...no...jak to napsat....staré...neútulné.... Já tam ležela 14 dní před porodem, měla jsem vysoký tlak , ale jen když mi ho změřili tam ☹ jinak celý těhu ok. Ale chápu je, že to chtějí mít pod kontrolou... Ležela jsem tam týden, a děsný...skoro pořád jsem brečela, nikdy jsem v nemocnici neležela, tak to pro mě bylo hrozný... Ale byla jsem na pokoji se skvělíma ženskýma, že jsme si pokecaly 🙂 pak jsem týden byla doma a další pondělí jsem tam měla jít na kontrolu, toho jsem se bála, určitě bych tam jinak musela zůstat ☹ No naštěstí jsem tam jela v neděli s bolestma, ale malýma, a porodila v pondělí 🙂 Mě porod trval tak 5-6 hodin.
A taky raději doporučuju volat manžela před klistýrem 🙂 mě se to až po něm pořádně rozjelo 🙂 ale naštěstí to manžel stihl 🙂
Tak hodně štěstí holky 🙂 🙂 🙂

renny7
26. led 2011

jo a šestinedělí to je supeeeeeeeeeerrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adonai
26. led 2011

@imzadi vyvolání se neboj. Mně přijali na vyvolávačku hned na pokoj šestinedělí a po tabletě už jsem byla jen tam a to jsem rodila až za 3 dny.
Každopádně společný WC a sprchy se dá přežít. Za nás to tak bylo i na šestinedělí

imzadi
27. led 2011

@adonai dekuju za uklidneni 😉

smecka
27. led 2011

@imzadi: prosím Tě, ty nějak jedeš na kontrolu do Berouna, že? Nemůžeš se mi podívat, kdo ordinuje v ponděli v půl třetí? Já se zapomněla zeptat. Dr. Lonková, ke které jsem měla jít v úterý má dovolenou, tak mě dali na pondělí....

imzadi
27. led 2011

@smecka jeee, pozde, promin, ja tam byla na 9 😅 ale je to nejaka doktorka, to vim...Sevit je nemocny:( jinak u me nic moc, sice zitra nastup, ale pry telo zatim moc pripravene neni...ach jo 😝

smecka
27. led 2011

@imzadi: tak proč nástup?? 😕 Vždyť máš jen 4 dny po prvním termínu .....

imzadi
27. led 2011

@smecka mam cukrovku a taky ze malej je trochu pres miru...ted ma odhad neco kolem 4300...vcera se pry v Horo narodilo mimco 4,7 😕

smecka
27. led 2011

@imzadi: aha a zkoušela jsi to ukecat? To bych radši chodila 2x denně na monitor než ležela v nemocnici.
.... 4,7kg, chudák mamča, ta musela být potrhaná až k uchu ... 😅

imzadi
27. led 2011

@smecka tim ze jsem domluvena se Sevitem a ten tam nebyl, tak jsme defakto neresili nic...

smecka
27. led 2011

@imzadi: tak držím palce, ať se porod rozjede. Asi jsi z toho přepadlá, co? 😒
Co zátka odešla Ti?
Mě včera pekelně tvrdlo břicho i při chůzi, při všem. Mimčo sebou hrozně mele, jsou to bolestivé šťouchance. U dcerky mě akorát tlačilo pod žebrem, tohle je nějaký divoch, co metá kotrmelce či co.

smecka
27. led 2011

... nevíš, jestli toho macka rodila normálně? To je fakt síla.

ferinka
27. led 2011

Kamarádka porodila před 3 dnama sice v Praze,ale 4,75 kg a 53 cm a je naprosto ok 😕

smecka
27. led 2011

@ferinka: tak to jí má jak vrata od stodoly, ne? 😀
To přece muselo být hrozně těžký takový miminko vytlačit. 😕

imzadi
27. led 2011

@smecka jsem z toho vic jak prepadla...zatka mi neodesla, CS mam teprve 3...ach jo, bude to asi narocny...
@ferinka snad mi to pujde stejne 😀

smecka
27. led 2011

@imzadi: škoda, že se u tebe vyskytla ta cukrovka. Jakoubkovi se holt ještě nechce ven a to by se mělo respektovat.

imzadi
27. led 2011

@smecka a co ty? nejaka zmena? 🙂

smecka
27. led 2011

nic, akorát mi břicho tvrdne snad při každém pohybu. Už bych jen odpočívala, ale copak to jde. Já nevím, že to Mařenka nechápe a neudělá si oběd, neumyje nádobí, nedojde se psem a tak podobně. 😀

imzadi
27. led 2011

@smecka u nas sice Marenka neni, ale mam zase doma chlapa, kterej tady pracuje, takze litam kolem neho asi dost podobne 😉

smecka
27. led 2011

@imzadi: tak to se má a až se Jakoubek narodí, bude lítat on. 😉 😀

imzadi
27. led 2011

@smecka no prave, ze ne, dneska mi oznamil, co vsechno ho ted ceka za praci, i do zahranici se chysta, no ze zacatku moc doma nebude, hrozi i to, ze me nebude mit kdo odvezt z porodnice 😝

smecka
27. led 2011

@imzadi: holka, proti tobě se to všechno spiklo! 😀
Nevím, jaké máš zkušenosti s malými dětmi, já neměla žádné, malé miminko jsem viděla tak v seriálu 😀 , takže začátky doma pro mě byly docela zajímavé. 😅 Na šestinedělí vůbec nevzpomínám ráda, měla jsem hrozné stavy úzkosti, strachu, první týdny jsem skoro celé probrečela a právě jsem byla hrozně ráda za manžela doma. Ne že bych potřebovala tak pomoct, spíš mi jen podával, co jsem zapomněla si připravit, ale pro ten pocit, že v tom nejsem sama.
Máš aspoň mamču blízko nebo někoho? Tchýni ....

imzadi
27. led 2011

@smecka no jsem na tom uplne jako ty...navic totalni technik, bez citu, bez znalosti, navic momentalne s totalne rozhasenyma hormonama (jsem zvedava, co se bude dit pri a po porodu 😝 ) ... no ale poprosila jsem mamku, jestli by nedojela na par dnu, ikdyz si nedokazu to souziti nejak moc predstavit 😕 a aspon jsem si navarila neco do mrazaku do zasoby, ze budu usetrena o to blbe vareni 😀

smecka
27. led 2011

@imzadi: to jsem si u mámy taky zařídila a bylo k nezaplacení. Já první týdny trávila pouze v noční košili, zuby jsem si čistila odpoledne a z psích chlupů jsme tu měly poletující klubíčka. 😀
... každá to snáší jinak, mý kamarádky tohle neměly. Jako pobrečely si, zažívaly taky strachy, ale v mezích. U mě, mě to dost překvapilo, jsem klidné povahy, optimista, co se nenechá jen tak rozházet, ale co přišlo v šestinedělí to byl masakr. Já se z toho drobečka nedovedla vůbec radovat, každému jsem akorát řvala do telefonu a měla úplný stihomam, jestli Mařenka dýchá, když spí .. 😀

imzadi
27. led 2011

@smecka asi na tom budu podobne, u me o to hur, ze jsem pesimista ... no dam pak vedet, jak to zvladam ... ale toho se desim nejvic, co bude, az prijdeme domu, jak ho oblikat, kojit, uspavat, koupat🙂 ze bude mit 5 kilo a ma zada to nezvladnou...no proste masakr 😀

smecka
27. led 2011

@imzadi: já se děsím taky, i když jiných věcí. 😀 Jak dcerka přijme miminko, jestli budu mít čas si s ní hrát, věnovat se jí, aby se necítila odstrčená, jak bude probíhat spaní - všichni spíme v ložnici, jak budu přes den fungovat, když toho v noci moc nenaspím, atd. 😀

ferinka
30. led 2011

Tak co holky,dlouho jste se tu obě neukázaly 😵

smecka
30. led 2011

@ferinka: tak nic 😀 ... zítra jedu na kontrolu, snad mi řeknou něco povzbudivého. Už toho mám fakt dost.
Imzadi měla snad v pátek nástup do Hořo....

ferinka
30. led 2011

@smecka ježiš co tu děláš 😀 😀 😀 😀 😀

smecka
31. led 2011

@ferinka: 😀 😀 já už na bolesti čekám jak na smilování boží 😀 😀 v sobotu to vypadalo nadějně a pak z toho bylo akorát zjištění, že to zelí mi fakt dobře nedělá. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru