Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spionka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spionka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teamforever
8. lis 2009

Před 12 dny jsem v Hořovicích porodila. Tuhle porodnici jsem si vybrala i při prvním porodu a kdybych někdy náááhodou měla ještě rodit jednou, tak bych šla zase tam. Měla jsem při obou porodech porodní plán a setkala jsem se se vstřícností a respektem. Personál příjemný, vybavení nadstandartní ale hlavně jste tam jako partner a ne jako někdo v podřízené roli. Já Hořovice rozhodně doporučuji!

davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eskymo
9. lis 2009

Zdravím všechny budoucí a stávající maminky. Tuto diskusi jsem ještě donedávna sledovala coby nastávající maminka. 4. listopadu jsem porodila v hořovické nemocnici nádhernou holčičku. Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat všem sestrám a doktorům, kteří se o nás starali, hlavně pak dr. Ševítovi a panu primáři Klánovi, kteří Johanku přivedli na svět, a že to neměli úplně jednoduché 😉
Všichni byli moc milí a vstřícní, i když v době kdy nás přijímali měli opravdu fofr. Bylo plno 🙂
Na šestinedělí jsme s Johankou vyfasovaly nadstandartní pokoj, i když jsem o něm původně neuvažovala. Jinde nebylo místo. Ale nakonec jsem byla moc ráda za klid a pohodu, co jsme tam měly a další dny jsme si nadstandart zaplatily.
A i to jídlo se dalo vydržet 🙂 🙂 🙂
Původně jsem chtěla rodit u Apolináře, ale jsem moc moc ráda, že jsem se rozhodla pro Hořovice.
Už se těším, až se tam vrátím s dalším bříškem! 🙂 🙂 🙂

spionka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucik...
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucik...
10. lis 2009

Holky, můžu se na něco zeptat 😀 ? Mohla byste mi prosím některá napsat telefonní číslo na kterém se v Hořovicích můžu objednat na velký UTZ ve 20tt ? A jak dlouho dopředu se musím objednat..? Moc děkuji

eskymo
10. lis 2009

Davlu: Neboj se ničeho, Johanka je taky velké miminko, 4,1 kg a 52 cm. A ven se dostala.
Nebyl to jednoduchý porod,i když celkem rychlý, ale díky doktorům a úžasně milé a trpělivé PA, jejíž jméno si bohužel nepamatuji, na to vše vzpomínám velmi ráda. Možná taky proto, že se tlačí se zavřenýma očima🙂 Nebo díky epidurálu??
Anestezioložka Valentina (zase si pamatuji jen křestní jméno) byla taky úžasná, a ta úleva!!! I když pan primář by to radši viděl bez epiduralu. 😒
Luci: Neumím si představit, že bych u porodu neměla ten klid a pohodlí, jaké se nabízí v Hořovicích.

ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucik...
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
10. lis 2009

luci, na UTZ můžeš jít kdykoliv chceš v době ordinačních hodin, objednávat se nemusíš 😉 jen nezapomeň na doporučení od doktora..
v Hořo se objednává jen na 3D UTZ a na kontroly v ambulancích 😉

lucik...
10. lis 2009

davlu protože moje doktorka to nedělá, tak mě napadlo jít tam kde chci rodit 😉 Já jen doufám že v Hořovicích taky nezavedou registrace 😀 Abych to nepropásla 😀

jitie
10. lis 2009

luci, zatim na besedě říkali, že se nechytají zavést registraci, prý je to jen výmysl pražských porodnic 😉

lucik...
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru