Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

emamamamu
15. lis 2009

konsa malou mi na bricho nedali a strihli me i presto, ze jsme mela pocit, ze by malakrasne vysla sama....PP akceptuji a ridi se jimi v ramci moznosti a bez nej tam nejed...🙂
davlu dneska by to slo...!😅

zuzik24
15. lis 2009

konsa, mě malou na břicho taky nedali, ale to proto, že měla omotaný pupečník a měla trošku problémy s dýcháním. Jinak říkali, že je na bříško dávají. PP opravdu akceptují, vezmi si ho s sebou 🙂

ferinka
16. lis 2009

Já malého měla na břichu hned,jak vylezl.
Davlu myslím dneska na tebe 😉

spionka
16. lis 2009

Mně ho na břicho taky dali hned. A jak píše emamamamu, abys nejezdila bez plánu, tak tomu moc nerozumím. Já teda nerozumím ani těm plánům. Jak může prvorodička vědět, co chce a jak, když vůbec neví, co ji čeká? 😒 Já neměla vůbec představu, jen jsem věděla, že budu doktorům naprosto důvěřovat a vyplatilo se. Porod byl nádherný. Sice jsem byla dost šitá, ale zaplaťpánbůh, že mě nastřihli, protože jinak bych si roztrhala i konečník, je pravda, že o nějakém epi jsem neměla ani potuchy 😉 Každý to má holt jinak 🙂

emamamamu
16. lis 2009

no nekdo jde rodit a neco si o tom zjisti a nekdo jde rodit a nevi, do ceho jde... 😀 😀 😀 sto lidi, sto chuti.. 😅
majamisutce maleho taky nedali na bricho, takze v zari na to asi nebyla nalada... 😅

zuzulik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spionka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzulik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konsa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucik...
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spionka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spionka
16. lis 2009

kocicinka: A kdo Vás rodil?Ono je to zase o zkušenosti každého. O mě se celý den starala dr. Křenková a byla skvělá! Na samotný porod přišel primář, protože si střídali směny, tak mě mrzelo, že jsme to my baby nedoraziliy spolu až do konce, ale co se dá dělat. A moje kámoška na ní zase nadávala. Ale je fakt, že ta rodila 2 dny, tak už toho asi měla všeho dost.

kocicinka
16. lis 2009

Spionko, rodila mě Dr. Lonková- skvělá, pak tam přišla jí asistovat Dr. Martínková a začala tam dělat scény, jak mě to rodí, a že jsem prvorodička tak cituji"samozřejmě nastřihneme" hlásala už ode dveří, ještě do mě ani nekoukla...Měla jsem z tý baby docela trauma.Už jsem to tu popisovala několikrát, tak se mi nechce se opakovat, ale už tam prý nepracuje. Mám dost úzkou pánev a můj macíček vážil ještě víc, než od Davlu, ale stejně jsem ho zmákla bez poranění. Mě teda spodek bolel i tak hodně, měla jsem otok, vytlačené hemeroidy, že jsem sedět nemohla a mít ještě nástřih.... 😝

spionka
16. lis 2009

Tak jméno Lonková jsem asi nikdy neslyšela a o Dr Martínkové jsem teda také neslyšela nic moc dobrého, ale v životě jsem ji neviděla, takže nevím. Vím jen, že bývala dřív snad primářkou. A že by tam nebyla? Koukala jsem nedávno na ta jejich videa a tam ještě je. No, vidíš a já byla šitá od předu dozadu, zespoda nahoru 😀 a neměla jsem se sezením problémy vůbec. Ale před Vámi teda smekám, škoda, ře jsem o tom epinu nevěděla, snad příště.

jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spionka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikulisek
20. lis 2009

Ahoj maminy,já jsem tady nová,ale sleduju vás už dlouho 🙂 Včera jsem byla na monitoru v Hořo.,tak jsem se ptala,jak je to s těmi tatínky u porodu. Zatím prý je tam pouštějí,ale říkala PA,že by bylo možná lepší těsně před porodem si tam zavolat a zeptat se,jestli se něco nezměnilo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru