Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leonina
13. srp 2009

Holky prosím vás a jak je to tam s košilema? Vím že tam mají erár ale to je i na porod i na šestinedělí nebo ne? A jak často se mění? Některý holky psaly že měli až 5 košil za den. Já normálně košile nenosím, takže je ani nemám a nechci si je kupovat jen kvůli porodnici. Mám sebou dvě takové saténové na ramínka, protože ty mám doma když jsem jezdila na služebky ale moc se mi do nich nechce ( ta jedna je hodně uplá 😀) a triko mi přijde špatný kvůli kojení

zuzik24
13. srp 2009

leo, košile tam nosí několikrát dvakrát denně. A když potřebuješ, jen zajdeš za sestřičkama a oni ti jí dají 😀 A máš je jak na porodním sále (navlečou tě do ní hned na příjmu 🙂 ) a pak až do konce pobytu. Saténové košilky si neber, byla by jich škoda 😀 A tričko bych si vzala s hodně knoflíkama, když už 😉 Ale lepší jsou ty košile 🙂

emamamamu
14. srp 2009

holky z Prahy jezdily jste na monitory do Horovic, nebo do Berouna do toho centra, nebo jste byly v Praze v registrovane porodnici? ja si nejpozdeji dnes musim zavolat do porodnice, ale nevim, kam teda si zavolam...😀
co kdyz budu mit monitory z Horek a porodim na dalnici, nebo z Apolinare a stihnu Horovice?😀

majamisutka
14. srp 2009

Ahoj všem, musim Vám jen říct, že jsem se byla podívat poprvé v Hořovicích a jsem nadšená. Kam se hrabou nemocnice v Praze.V Praze je to jak továrna na děti.. Hořovice jsou super 🙂 Prostředí i personal na jedničku. Už se tam moc těšim 🙂 Jen doufam, že tam stihnem dojed 😀

majamisutka
14. srp 2009

Ema, Já chodim na monitor ke svému doktorovi v Praze.

emamamamu
14. srp 2009

majo no ta moje uz me vyslala do sveta...a ja se fakt hrozne bojim, ze do Horovic nestihnu dojet....😅
v Praze je to tragedie, kdyz uz mam rodit nekde na dalnici, tak alespon nejbliz u Horek at me nehodi do Motola😀

majamisutka
14. srp 2009

Jo do Motola jsem to taky odmítla, Motol je strašnej. A odkud jsi? Když na to manžel po dálnici šlápne, tak se to dá stihnout i za 35 min 😉

emamamamu
14. srp 2009

majo neda, my mame auto kachnu....😀 a nejrychleji nam to slo 50 minut...😀
my jsme z Krce, takze musime pres Barrandak a to je proste v kteroukoli denni i nocni hodinu peklo... 🙄

majamisutka
14. srp 2009

To stihnete, neboj... 😉 Ten porod zas tak rychlý nebude, U prvorodiček trvá I. doba porodní průměrně 10 až 12 hodin.

emamamamu
14. srp 2009

majo moje mama me prvorodila za padesat minut🙂 jinak bych to absolutne neresila...🙂

majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
14. srp 2009

Aby se ty Hořovice neprosluli tím, že se o nich bude říkat, jak tam rodičky chtějí rodit, ale nestihnou tam dojed 😀

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
14. srp 2009

Nevíte někdo, jak je to v Hořovicích s darováním pupečníkové krve?

ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
14. srp 2009

majo nijak🙂 nedelaji to🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru