Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

evulka25
4. zář 2009

jinak teda souhlas s holkama - Dr. Ševít je fakt třída 🙂 i během dost silných kontrakcí mě donutil se smát 😀

majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
7. zář 2009

Holky, které jste byly na té předporodní besedě...tam se asi musí objednat, tak se chci zeptat jestli na ambulanci? A za jak dlouho vás objednali? Díííííííky 🙂

emamamamu
7. zář 2009

davlu nemusis, proste tam bez podle tech jejich rozvrhu🙂 doporucuju byt tam trochu driv, at si muzes sednout🙂

davlu
7. zář 2009

emi, díky za info. tak že by sme to zkusili dneska...??? 😉 😉 😉 Navštívit maju... 😀 😀 😀

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzik24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jitie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majamisutka
8. zář 2009

ahojky. ja uz tady ale nebudu 🙂 zitra jedemdomu 🙂 mam tady net, ale na te dotyk.klav.se blbe pise. lezim na nadstand. 🙂 je to super. Emo, chtej nadst.pokoj. je to lepsi. ty maminky co -potkavam jsou .... . napisu vic zitra az budem doma. a k porodu to chce hodne sil,tak odpocivqejte dokud muzeete.

emamamamu
8. zář 2009

neeee napis mi to teeeed😀 😀
a kdo te rodil? nechces mi napsat sms teda???

davlu
8. zář 2009

Ahoj holky. Emi, tak na tom setkání jsme byli 🙂 Byl tam Ševít a Puldová.Beseda dobrá, ale vše co řelki jsem věděla... ☹ Takže jsem si to alespoň zopakovala a ujistila se, že jsem dostatečně informovaná. Taky jsem si při prohlídce pokojů říkala, že tam někde vedle je maja 🙂 Už se těším na dojmy z porodu a na fotky mrňouse.
Emi, tak jak to s Tebou vypadá? Pokročilo to ke zdárnému konci, nebo jsi uzavřená, zalepená? 😀 😀 😀

majamisutka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
davlu
8. zář 2009

Jo jo nějaká Chudáčková tam je 🙂 Ale neznám... Říkal Ševít, že o víkendu pražské nemocnice měli stop stav, takže přijelo mooooc rodiček z Prahy a okolí. A jaká byla asistentka?

luthien.k
8. zář 2009

Chudáčková je mladá, moc milá doktorka, ségra k ní chodí a je moc spokojená...

emamamamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luthien.k
8. zář 2009

JJ, samí dobří doktoři, mimo jiné moje spolužačka z gymplu (Ulmanová), která už tenkrát ve všem vynikala, takže doktorka bude taky určitě skvělá 😉 (i když jako s doktorkou jsem neměla tu čest, sice pocházím od Hořovic, ale bydlím teď jinde)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru