Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

majamisutka
22. pro 2009

jo Epi-no měla Davlu a zvladla kluka jako buka bez nástřihu 🙂 Pro mě bylo nejhorší šití, takže do Epi-na jdu stopro až budu zas těhotná 🙂 Plánuju tak za 3 roky 🙂

A žačku ani mediky bych taky nedovolila.

jitie
22. pro 2009

ahoj holky 🙂
v tu chvíli,když se mě ptali na žačku, tak bych dovolila úplně všechno, jen aby už mi pomohli 😀 naštěstí je všechno v pořádku, byla šikovná 😉

epi-no se neměla a příště si ho určitě pořídím, to šití bylo brutální 😒

jinak sem vás těhulky nechtěla vyděsit 😅

maji,jj byla jsem na nadstandartu, byla to pohoda, měla jsem svůj klid, hlavně sem pořád telefonovala s manželem a příbuznýma, tak bych asi spolubydlící rušila 😀

spionka
23. pro 2009

Tak holky, přeju všem krásné a pohodové Vánoce s mrňouskama 🙂 Zítra se sem už nedostanu, tak přeju s předstihem 😉

davlu
23. pro 2009

Taky přeji hlavně pohodové a klidné prožití svátků vánočníc a nějaký milý dáreček pod stromečkem 🙂 🙂 🙂

jitie
23. pro 2009

Přidávám se k přání krásných Vánoc 😵

lucik...
23. pro 2009

Taky Vám holky přejeme Veselé Vánoce, spousty dárečků pod stromečkem a vy si to užijte s miminkama 😉 My zatím jen s bříškama 😵 😵 😵 😵

majamisutka
23. pro 2009

Štastné a veselá Vánoce, hlavně hodně zdravíčka 🙂

kocicinka
24. pro 2009

Taky se přidávám, ať žijou Vánoce 😵

bara.c
27. pro 2009

Ahoj holky, dodatečně také přejeme krásné a klidné Vánoce. 🙂 Nějak jsem se k počítači nedostala. 😒 Vidím, že všichni mají klídek a užívají volníčka s rodinama. My se stěhujeme jako cirkusáci až dnes jsme poprvé doma. 🤐

Jitie moc Vám to s broučkem sluší, vypadáš moc spokojeně. 😎

Luciku pořád nic, žádné pohyby...... ☹ ☹ ☹. Snad je brouček v pořádku. Na ultrazvuk jedeme až 13.1. 2010. Bříško nám ale hezky roste, kila vůbec nepřibývají. 🙂

lucik...
27. pro 2009

baru to je škoda, ale neboj, prvorodičky je mohou cítit až později myslím, ne? Hlavně když bříško roste 😉 U mě včera poprvé cítil pohyby i manžel a byl z toho celej paf 😀
Ale skoro každou noc se budím protože mě bolí a tvrdne břicho.. Tak jím hořčík tak snad to zabere.. Do poradny jdu až 11.1. tak snad to bude ok 😉

A jak jste si jinak užili vánoce? A co vy čerstvé maminky 😉 ?

lucik...
28. pro 2009

Holky já se zbláznim.. Teď jsem koukala na stránky Hořovice a oni od 11.5. do 13.5. malujou!!!!Takže mají zavřeno....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takže jestli neporodim do termínu - 10.5. tak mám smůlu.. Co budu dělat 😝 😝 😝

baruss1
28. pro 2009

Ahojky holky, vůbec jsem vám nestihla popřát Vánoce, tak se moc omlouvám, ale koukám, že u všech proběhly svátky v klídku 😀 U nás krása, byli jsme jen s manželem, takže pohodička a moc jsme si to užili 🙂
My jsme poořád v celku ☹ Já už se snad na ten porod i těším 😅 Na kontrole jsme byla ve středu a na další zase ve středu, tak uvidíme, snad se aspoň něco málo děje 😒

Luciku, a je to 2009 nebo 2010? Já si vzpomínám, že loni to bylo v tomhle datu, ale docela se divím, že by už teď věděli, jak to bude příští rok 😲 A neboj, to prostě do 10.5. stihneš 😉

Baru, neboj, pohyby přijdou brzy, každý je cítí hodně individuálně a za každé nenabrané kilo buď ráda 🙂

Holky už maminky, moc krásná miminka máte 🙂 🙂

spionka
28. pro 2009

Luciku, jakoupak smůlu? Koukni na mě, Davlu a Jitie 🙂 Myslím, že 20 to jistí vyvolávačka 😀 A Báro, s kilama si nedělej hlavu, pokud mimískovi nic nechybí, tak buď ráda!!! 🙂

lucik...
28. pro 2009

barus tak to si mě dostala... To bylo loňský datum 😀 😀 😀 A já sem si furt řikala že mi nesedí že tam mají že 10.5. je v neděli a já mám termín 10.5. v pondělí.. Ehm, tak nic, omlouvám se zmatky 😀 😀 😀 Jaká je šance že bude teď stejný / podobný termín?

lucik...
28. pro 2009

jinak ti barus preju aby si už brzy porodila a měla mimíska u sebe 😉 My už se na to naše taky moc těšíme 😵 😵 😵 Ale s barčou si ještě počkáme

davlu
28. pro 2009

Luciku, já když byla na monitoru, tak tam Dr. říkal, že malovali naposled asi před 3 rokama. Teda, před tímhle posledním malovaním, takže každý rok rozhodně nemalujou, takže klííííddd...a dej si cukroví. Sladký je dobrý na nervy....jinak všechny zdravím 🙂

ikarkulka
28. pro 2009

ježiš, lucko, ty tady šíříš paniku 😀
každej rok určitě malovat nebudou 😉

platí tam ještě pořád, že není potřeba se registrovat?

lucik...
28. pro 2009

no boooože, to je ta těhu demence, neznáte nebo co 😀 2009 nebo 2010 to už je fuk 😀 😀

jitie
29. pro 2009

ahoj holky 🙂
jak se máte po Vánocích??u nás zatim vše v pohodě, Filda je v hodný, jen nás asi všechny spapá, dneska jsme byli na KO a v 16 dnech má 4050g, ale co hlavně že jsme zdraví 😉

karkulko, registrovat se nemusíš 😉

jinak s těma kilama, já přibrala 22 a už mi chybí jen 5 a jsem na své předtěhu váze 😵 leze to dolu samo

spionka
29. pro 2009

Jééééééééééé, jak já Vám závidím, že kojíte!!! A ta kila jdou dolů jako po másle, to jsem hubla i po čokoládě k večeři 😀 , ale teď po Vánocích 😒 ach jo 😉

davlu
29. pro 2009

Jiti, četla jsem na prosincovkách, že si se ptala na kojení. Nevím jak ostatní, ale náš malej doteď (6 týdnů) vycucne ,,jen,, cca 70 ml na jedno kojo. Kojím tak 7x za 24 hod. a stačí mu to. Přibejvá krásně. Za 2 týdny po porodu se dostal na svojí porodní váhu (4,3kg), zhubl mi tam o půl kila, a za ty další 4 týdny nabral tak 230gr za týden. Takže teď má 5,25 kg. Taky jsem se bála, aby nestrádal a jestli dobře přibírá, když pije ´tak málo, ale prý by měl přibírat tak 200-230 gr za týden, mít dost počůraných plínek a taky pokanděných. A jak to doma zvládáte?

Spion, mě sice po porodu zůstalo 2,5 kg z 15ti kg, ale já u toho kojení fakt jím jak 150ti kilovej chlap. Sním teď víc než manžel. Jsem jak otesánek, takže určitě u kojení hubnout nebudu. Ale co...

jitie
30. pro 2009

Luci, moc díky za rady, já tak nějak zjišťuju, abych věděla kolik mu asi mám odsávat do mrazáku, v lednu musim dodělat ve škole pár zkoušek, takže bude hlídat tatínek, tak aby neměl chudák hladíka..
my v porodnici taky hodně zhubli,ale už jsme to krásně dohnali a je to na něm i znát, začíná mít naducané tvářičky a obr bříško 🙂
doma zvládáme zatím všechno v pohodě, manžel je doma, takže uvaří, jde na procházku, tak mám čas poklidit a udělat si něco do školy, horší to bude od ledna až půjde zase do práce, to už tolik času asi nebude, než si zvykneme. Malej je zatim fakt moc hodnej, brečí jen při přebalování a po koupání, jinak leží v postýlce a kouká nebo si dudá dudlíka.
Dneska jsme zkoušela odbourat kloboučky na kojení, tak se nejdřív hezky přisál a pil, pak to všechno zase vyblinkal a chtěl zase jíst, tak sem zkoušela opět bez kloubočků, ale to už se nepřisál, házel hlavou ze strany na stranu a byl nevrlej, tak dostal opět klobouček, tak se najedl a teď už spí..holt jak je na něj zvyklej, že to teče přes něj pomalu, tak hltal z prsa jako blázen a asi mu to nesedlo 😒 v lednu si zavolam do těch Zahořan, aby nám poradili jak se jich zbavit. a co vy, jde vám to bez kloboučků????
já teda moc hlad nemám, zezačátku mi manžel musel nosit jídlo, jinak bych si na něj ani nevzpoměla, ale teď už se zase začínám rozjídat 😉

bara.c
30. pro 2009

Ahoj holky, vy se máte... to je hezký číst, jak jste spokojené s mimískama. 🙂 🙂 🙂 🙂

Lucíku my Vás snad brzy doženeme - pohyby. Manžíllek se moc těší, až mimi taky uvidí - ultrazvuk 13.1. a jako dáreček dostal stetoskop, aby mohl mimíska poslouchat přes bříško. 🙂 Hodně to utíká, co .... ani se nenadějeme a je tu 30.tt atd. Už se moc těším na jaro. Náš taťka má teď rýmičku ( nejtěžší mužská nemoc 😀 😀 ) A to malování v Hořovicích - nic si z toho nedělej, to bude ještě mockrát, že se trošku spleteš.... 😉 Přejeme ti aby bříško přestalo zlobit-- 😀

Jitie je vidět, že ti mimískování opravdu svědčí. To je supr, že taťka taky pomáhá. 🙂

Baruss držíme palečky, ať máš broučka také brzy doma. 😵

lucik...
30. pro 2009

ahoj holky,

baru jo jo, pohyby jsou fakt super, když je už cítí i manžel - pokud to teda zrovna není v noci 🙂 Ale prý když zlobí v těhu tak pak jsou andílci, tak aspoň něco 😀 😀 😀

Jitie to je super že to dobře zvládáte 😉 A i v lednu to určitě zvládnete sami, neboj 😉 😉

lucik...
31. pro 2009

Ahoj holky,

krásně si užijte silvestr a do nového roku vše nej nej 😉

lucik...
31. pro 2009

Od kdy se má holky používat (a od kdy ste používali vy) epi-no 😉 😉 ?

spionka
31. pro 2009

Taky přeju šťastný vstup do nového roku 🙂 přát, abyste pěkně oslavily silvestra je nesmysl 😀 , takže ani já nezklamu a budu držet basu s těhulkama a kojícíma maminama a budu doma s prďolkou u TV 😉

ikarkulka
31. pro 2009

holky, nerada, ale musim vás upozornit, že tohle téma má být výhradně o porodnici hořovice, o vašich zkušenostech s ní atd.
koukám, že už si tady x stránek dozadu povídáte, co bylo včera k večeři.
tak vás prosím, abyste v tom nepokračovaly.
díky 😉

bara.c
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucik...
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru