Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

imzadi
8. říj 2012

@zuzik24 jsem z toho docela v haji 😀 😝 uz vidim jak lovim ty bobky vsude 😀

lucik...
9. říj 2012

@imzadi si piš 😀 😀 😀
@zuzik24 @imzadi nemáte si to dělat tak složitý, máte to mít jako já a je klid 😀

hofka1
9. říj 2012

@imzadi bobky? Ty nemá naše mrně ani ve dvou letech. Spíš takové kravské lejno🙂))

zuzik24
9. říj 2012

@lucik... Ani nevíš, jak moc jsem chtěla druhou holčičku, už kvůli těm hadříkům po Verunce. 😅 Tatínek ale mé objednávce nevyhověl 😀

lucik...
9. říj 2012

@zuzik24 Mě to bylo jedno, ale kvůli těm hadříkům jsem taky chtěla víc holčičku 😀 Ale u nás to bylo jasný, tady v tý rodině se kluci dělat neumí 😀 Kromě manžela a jeho bráchy jsou tu samý baby..
Tchýně má ségru a ta má 2 dcery, z toho jedna děti nemá a ta druhá má 3 dcery 😀

zuzik24
9. říj 2012

@lucik... Je fakt, že jsem strašně ráda, že mám holčičku, protože Petrův brácha má tři kluky. Tak aspoň tu jednu holčičku máme, mít samé kluky v baráku, tak mě omyjou 😀

imzadi
9. říj 2012

Zdravim z horovic...je tu zas veselo 😀 tady asi nebude nikdy klid 😝 a o tom co se deje na nasem pokoji s jednou tmavsi spolunajemnici radsi pomlcim 😝 jezis ja uz chci byt doma!!! 😀

manasa
9. říj 2012

@imzadi ježkovy voči, tak to jsem na to zvědavá 🙄 ...je tam teď narváno? A je šance když máš zažádáno o nadstandart, že by tě třeba po jednom dvou dnech přestěhovali, kdyby se uvolnil??? Těch menšinových spoluobčanů se taky bojim, jako nebojim, ale teda nechci konflikty a já neumim mlčet, když se mi něco nelíbí..... 🙄 Jinak držim palečky na zítra...tfuj tfuj tfuj...ať to dobře dopadne... 😉

lucik...
9. říj 2012

@imzadi Neboj, zítra se přestěhuješ na šestinedělí... a za 5 dní domů 😉 Na zítra držím palečky a těším se na foto maličké 😵

lucik...
9. říj 2012

@manasa Myslím že záleží, jestli před tebou nebude dalších 5 zájemkyň o nadstandart které si řekli dřív...

zuzik24
9. říj 2012

@imzadi Držím palce, ať to zítra jde co nejlépe a nechytíš nějakou podobnou existenci i na pokoji 😉

manasa
9. říj 2012

@lucik... to je fakt...ale co...ty čtyři dny utečou a pak už budu s mimískem doma 🙂

imzadi
11. říj 2012

@zuzik24 tak jsem chytla chrapajici pani😀

Jinak hlasim, je plno...☹ uz tu zase se vsema sachujou😀

zuzik24
11. říj 2012

@imzadi Tak to bych přežila, nikdo nemůže chrápat víc než můj drahoušek 😀 Stop stav ale není, ne? Jinak moooc gratuluji k Emičce a přeji brzké zotavení 😉

imzadi
11. říj 2012

@zuzik24 neni...prave jak tu vsefhny sibujou, tak neni😀 ale veselo je, na sestrach vidis ze je ten frmol asi moc neba 😝 a bohuzel pro me je chrapani konec, mam hrozne lehke spani a celkove u toho neumim usnout☹

zuzik24
11. říj 2012

@imzadi Tak to je mi tě líto ☹ Chrápání je docela otrava, já jsem byla nucená si zvyknout, teď je Petr nemocnej, tak spí v obýváku a já se v noci budím kvůli tomu nepřirozenýmu tichu 😀 A taky díky bolavým kyčlím a stydké kosti 😝

manasa
12. říj 2012

@imzadi tak s tim chrápánim mám taky strach, ale opačně, že se mnou na pokoji bude některá mamina nešťastná, jako jsi ty...já chrápu hrozně... 😖 Jinak se toho stop stavu docela bojim, jeden dva dny bych na gyndě asi přežila, doufám že aspoň tam se dostanu... 😒 na Aperio.cz jsem našla negativní reakci na porod v Hořo, ale doufám, že to byla vyjímka....mám už opravdu strach z toho co a jak bude.... 😖

imzadi
12. říj 2012

@manasa dnes se ma zase propoustet, takze volno urco bude😉 a vzdy budou reakce dobre i spatne...jako se vsim!

manasa
12. říj 2012

@imzadi prej přírodní zákony fungují a rodí se v nárazových vlnách (jasně pokud je to spontánní 😀 ), tak jedna vlna odejde domů a až to na mě přijde, bude Hořo-porodnice pod náporem porodní tsunami 😀 😀 😀 A co jak je? Co miminečko? 🙂 A jaký to je po císaři, kamarádce se po něm vůbec nespustilo MM..... 😕

imzadi
12. říj 2012

@manasa 😀 porodni tsunami...no dnes je uplnek, proc ne? A mimco je superrr!! Mekoucky a heboucky 😵 a mam za sebou uz druhej cisar...a mliko zatim vypada ze by se spustit mohlo, prvni ditko jsem kojila 9 mesicu nez se sam odstavil

peetule84
12. říj 2012

@imzadi Gratuluji k miminečku 😵 Máš tam všeho dostatek,nebo je dobré si sebou vzít něco navíc? Myslím plenky atd.

manasa
12. říj 2012

@imzadi neneee 😀 úplněk byl 30.9. a do lun.kal. jsem kukala, další bude až 29.10.....15. je nov, pak přibývání... Fakt už jsem se smála, že ten přeplněný říjen přečkám a když budu tak týden přenášet, porodim Rostíka na Dušičky 2.11 😀 😀 ... 😀 Jinak nevim jestli jsem ti už někde k Emičce přála, tak teda přeju ještě jednou pro malou jen samé štěstí a zdraví, je nádherná (hlavně s tím kohoutem 😀 )

tulipaki
12. říj 2012

@imzadi Moc gratuluju! A jak jsi prožívala císaře? Myslím, že první byl v celkový anestezii a teď jen spinál, nepletu se? Tak ať je Emička zdravá a dělá vám jen radost. Je krásná a krásný datum jste vybrali 😵

imzadi
12. říj 2012

@peetule84 plinky tak navic tri na den, ocenis ubrousky a dudlik😉
@manasa jo tak dusicky, to snad neeee😀
@tulipaki oba cisare byli ve spinalu...pro me osobne druhej horsi 😝 hlavne vyndavani drenu a celkove vse vic boli...ten prvni byl po x hodinach kontrakci, tak tim to mam zkresleny 😉

tulipaki
12. říj 2012

@imzadi jo ták, tak to jo. Drén, jo? Uf, tak ten jsem neměla. Hlavně, že jste ok 😉

imzadi
13. říj 2012

Zitra horovice opoustime, mate tu po me misto😉 sice horovice super, druhy pobyt mnohem min stresu a vic klidu ale kazdopadne uz nikdy vic😀 jinak me bavej ty digi teplomery misto rychlobezek, ktery merej 2x tak dlouho😀 a je tu moooc pekny dr neonatolog 😵

zuzik24
13. říj 2012

@imzadi Tak to je super, že už jdete domů 🙂 O digitálních rychloběžkách mi ani nemluv, my už máme doma třetí a každá měří teplotu jinak, by mě švihlo. Odchylka jednoho stupně není žádnej problém 😠 Zlatý rtuťový rychloběžky, přesný a spolehlivý, ale už nejsou k dostání, že jsou nebezpečné. Nevím, kterej pablb to zase vymyslel, desítky let nic jinýho nebylo a najednou je zrušej ☹ Uff, mi zase stoupnul můj nízký tlak 😀

lucik...
13. říj 2012

@imzadi Jsem zaspala a vůbec ti nepogratulovala 🙂 Gratulace k Emičce a k tomu že jdete zítra domů...
Hele hele, jaktože já jsem toho neonatologa vůbec nepotkala 😀 😀 😀
Ty rychloběžky jsou tam faaaaaaaakt vtipný 😀 Taky jsem z ní kvetla 😀 A souhlasím, Hořovice super, ale už nikdy více 😀

@zuzik24 jestli můžu poradit, tak doporučuju tenhle teploměr... http://www.zbozi.cz/vyrobek/teplomer-digitalni-... Vyhrál i v dtestu a já kupuju jen tenhle (jsem trochu úchyl na teplotu, ale to je zase jiná 😀 ) a měří stejně + -0,1

zuzik24
13. říj 2012

@lucik... Tak tenhle máme a právě, když poměřím teplotu z něj a pak Verunku změřím ještě naším teploměrem a teploměrem do ucha a na čelo, tak mám tři rozdílné hodnoty. Takže tenhle měří nejlíp?

lucik...
13. říj 2012

@zuzik24 Já mám ozkoušeno že jo... Mám pak ještě čelní/ušní a když nemá teplotu tak se neshodnou téměř nikdy, ale když měla horečku přes 39 tak se shodli přesně..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru