Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

lucik...
8. pro 2009

my si to necháme říct určitě.. Byli jsme už na 4D, jenže jaksi s námi prtě nespolupracovalo 😀 Dávalo si ruce nohy za hlavu a jinak nic.. Takže až v lednu na velkém UTZ a nebo pak na 3D v Hořovicích

bara.c
8. pro 2009

S kočárkem byla sranda. 🙂 X-lander byl jasný, ale barva... mně se líbila hnědá nebo oranžová verze. Taťkova odpověď byla jasná 🙄 hnědý -nelíbí, oranžový je pro popeláře, zelený- myslivci, modrý - nic moc takže na plné čáře vyhrála červená(bordó). Oba dva jsme členy dobrovolných hasičů Hýskov a náš taťka je velitel. Co naplat, rozkaz zněl jasně. 😉 Hodně kamarádek má crosscountry právě kvůli velikosti - prostornosti. Já jsem si x-lander zamilovala na první pohled a to že ho má skoro každá maminka mi ani nevadí.

Ráda bych věděla koho v bříšku nosím. 🙂 Mám tip, že je to chlapeček... ale kdo ví. Kamarádka měla ještě 14 dní před porodem holčičku a po vyšetření v porodnici to byl na 200% chlapeček. 😖

spionka
8. pro 2009

Baro, tak se na Rudné třeba někdy v budoucnu potkáme 🙂 Jo, my budeme teď v sobotu slavit 2 roky, proto říkám Jitii, ať to toho 12 dá taky 😉 a co Davlu? Přebalování, kojení a tak pořád dokola, co? 😒

bara.c
8. pro 2009

Spionko já vůbec nevím co bude. Teď mě čeká mateřská a rodičovská. Potom spadnu do celorepublikové databáze a uvidíme jak hodně budou vstřícný na Celním ředitelství. Neustále se hovořilo o spojení fin.úřadů a cel.úřadů s tím, že celníky svlíknou z uniformy. 😠 Je to vize cca r.2014. 🤐 Bůh ví,jak to vůbec dopadně. Raději bych šla k hasičům do Berouna, třeba jenom do kanceláře - pokud mě budou chtít a bude volné místo. Davlu má plné ručičky práce s tím jejich cvaldou. 😉 V lednu mám v plánu je navštívit. 🙂 Předem velká gratulace k narozeninkám... to bude dárečků 🙂

lucik...
8. pro 2009

Tak já vás do rudný přijdu navšítívit 😀 😀 😀

Hmmm, taky by mě zajímalo co budu dělat po mateřské... Teď trávím denně dvě hodiny na cestě ☹ A to se mi pak s malym prckem doma nechce.. Ráda bych dělala někde blízko, třeba právě v Rudný 😉
Já mám taky tip na chlapečka.. A každý to říká, že to bude kluk.. ale všichni včetně mě chtějí holčičku 😀 😀 😀

bara.c
8. pro 2009

Lucíku já trávila na cestě do práce pravidelně 4 hodiny a když to navyšlo tak 5. 🤐 Proto jsem se s manžílkem domluvila, že budu na nemocenské. O penízky nepřijdeme - nemocenská se mi počítá jinak, akorát nedostanu žádné prémie. Prémie bude mimísek.... 🙂 U nás chtějí holčičku jen babičky, jinak všichni jsme pro kluka. Jak se cítíš, všechno fajn.?? Já jsem asi dneska udělal pěknou blbost - pomohla jsem paní s kočárkem ze schodů, byl pěkně těžký, ale široko daleko nikdo nebyl... 😒 Mimísek mi to snad odpustí.

lucik...
8. pro 2009

Baru tak to chápu, já uvidím jak to budu zvládat s bříškem... Zatim mi to neva, ale potom nevim, kdyžtak bych pak taky byla doma...

Jinak se cítím dobře 😉 Mě se celkově vyhli všechny těhu nevolnosti apod. 😉 Co ty?

Určitě ti to odpustí, když to bylo jen jednou 😉

ferinka
8. pro 2009

Holky koukám,že řešíte kočárek: Casual je sice krásný,ale strašně malý,to je lepší Reutonia a hlavně mimi v 6 měsících můžete dát do sporťáku,ale nikdy tamnnebude tak chráněné jako v hluboké a to je ještě bobanek malý
Matěj už taky odrůstá hluboké,i když už je tam přesně na milimetr,tak ho raději nechávám zatím v hluboké,protože je tam krásně zachumlaný a schovaný 😉
Já mám Esprit a jsem spokojená,moje podmínka byla 4kolka,protože jezdím terénem ana to jsou 3 kolky nestabilní a nepraktické 😉

davlu
9. pro 2009

holky, nedočítám, mám zánět prsu, 40 horečky, antibiotika, zvracím, křeče do břicha , průjem. Radši znova rodit.zahlídla jsem dotaz na Casual S4. Myslím, že nevejde. Náš malej je teda větší a vidím to tak na 2 měsíce a pak nevím a to tam byl ještě bez fusaku.

Jiti, jestli jsi ještě celá, tak tfuj tfuj...

jitie
9. pro 2009

ahoj 🙂
hlásím se stále celá 🙄 😀
davlu, teda ty si užíváš, držím palce, ať to brzo povolí!!!!!!

majamisutka
9. pro 2009

Ahojky,

Jitie, tak už se ti blíží 🙂

Davlu, já měla zánět asi 4x, ale horečky jsem měla max. 38, takže ani antibiotika jsem nikdy nebrala, jen paraleny na snížení. Vždycky to trvalo max 2-3 dny. Chce to tvaroh, masírovat a odstříkavat, ale ne moc, jen do úlevy. Já pořád strříkavala, protože jsem měla hodně mlíka, ale ono se mi tím pak zas moc tvořilo, tak se to nesmí přehánět.
Drž se, bude to zas dobry.

Casualplay máme taky. Korbička je hodně malá. Domča má ve svých 3 měsících 6,5kg a je tam ve fusaku jen tak tak. A štěstí je, že nejsou mrazy, protože ho zas tolik nabalovat nemusim. Jinak by se mi tam už vůbec nevešel.

emamamamu
9. pro 2009

jitie moc nestiham, ale musim ti napsat, ze drzim palce at vsechno dobre dopadne, at mas z porodu kraaasny zazitek, at je Filipek hlavne zdravy a mas pohodove sestinedeli🙂

jitie
9. pro 2009

holky díky 😵

lucik...
9. pro 2009

Ahoj, to jste mě moc nepotěšily ☹ 😀

baruss1
9. pro 2009

Ahojky,

tak my jsme dneska docela pekne spali, teda až na usínání 😒 Ale pak jsem se snažila zavolat do ambulance do Hořovic a to mě málem stálo nervy, no ale povedlo se a jsme objednaní 😉

Davlu, teda ty si užívá 😲 š, ať je ti brzy lépe, držím palce 🙂

Jitie, taky na tebe pořád myslím, kdy už ... Ale max. 11 dní, ne? To už zní optimisticky, viď?

Luciku, nepřemýšlela jsi i o Jané? Ten má hodně velkou korbičku

bara.c
9. pro 2009

Ahoj Luciku, myslela jsem si, že když budu doma, tak bude klídek atd. Pořád něco dělám, jezdím, nakupuji, návštěvy..... ale stejně je to supr. 🙂 Já taky žádný nevolnosti, zvracení je pro mě trest. Akorát se doktorce moc nelíbí, že jdu pořád dolů 4m. / 4kg dole od původní váhy. Jsem ráda, že se cítíš aké dobře. 😵

Teda Davlu, copak se to děje. Chudinko malá. ☹ Moje mamina taky měla takový problémy, dokonce k nám jezdila i sestřička z nemocnice. Tak ať to brzy přejde. 😉

Jití ty se teda držíš. Spionka to tipuje na 12.12. tak jí to třeba splníš.... 😀 Držíme palečky.

lucik...
9. pro 2009

baru tak já neschopenku dostala dneska taky.. Ale od obvodaka, mam naběh na angínu... 😖 Ale za týden ve středu jdu do práce - na 3 dny 😀 Pak mám 14 dní dovču 😀

Davlu to je mi líto, ale určitě to bude brzy dobré, moc držíme palečky 😉

Jitie nebo 13.12. na můj svátek 😀

barus ani nepřemýšlela 😀 Který konrétně myslíš?

lucik...
9. pro 2009

juu ale třeba tenhle je hezký 😀
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane...

baruss1
9. pro 2009

Barčo, já myslím, že to ubírání na váze je ještě docela normální, ale radši se víc cpi, ať má prcek dost energie 🙂 Já jsem koukala do průkajdy, že jsem poprvé nabrala až okolo toho 17.tt a teď už mám cca 12kg nahoře 😖

Lucíku, brzy se uzdrav, ať jsi na Vánoce fit!
To Jané - kamarádka měla 3kolku a ted má ten, co píšeš se 6ti kolama. Na 3kolku nadávala, ale to je tou 3kolkou, teď říká, že by nešla nikdy do 3kolky obecně. S tou 6ti kolkou je úplně nadšená a je třeba lehčí než Xlander. Teď má 7,5 měsíční mimi a pořád se do korbičky vejde, je taková široká. Mě přijde nevýhoda, že nejde dát sporťák do protisměru, ale to nejde ani u Casual ani u Peg Perego, pokud se nepletu 😒 A velké korbičky mají také kočárky I´coo, co jsem koukala 🙂 Je fakt, že tohle je nevýhoda toho jara, že potřebujete korbičku fakt velkou, aby se tam vešlo i na podzim

bara.c
9. pro 2009

Luciku, tak si hezky odpočiň. Já zatím žádná rýmička ani kašlík. Jsem moc ráda. 😉

Díky Baruš za info ohledně nabírání váhy. Paní doktorka se mě pokaždé ptá, co jím a piju.. 😖 Myslím, že moje tělo má slušný zádklad, proto si mrňousek bere ze mě. Rozhodně si myslím, že nestrádá. 😀 Už se na něj v pátek moc těším. Jupíííííí. 🙂 🙂

leonina
9. pro 2009

Davlu vím o čem mluvíš taky jsem to tak měla, vydrž, já myslela že jsou to moje poslední hodiny. Ale pomohlo mi hodně se sprchovat vlažnou vodou - postupně, nejdřív teplou a pak vlažnou. Ale doporučuju ať tě manža doprovodí do sprchy, ja tam sebou švihla. Držím palečky ať je ti brzo líp

lucik...
9. pro 2009

baruss a je to teda ten co sem semka dávala ten odkaz? To by bylo super, je taky moc hezkej a navíc má 6 kol 😀
baco já taky nic neměla, jenže přece jen jezdim MHD a v práci každej prská a kašle, tak to byla jen otázka času.. Jinak já mam nahoře už 4kg teda... 😀 Jestli to tak půjde dál tak naberu tak 30 😀

baruss1
9. pro 2009

Luci, jo to je ten z tvého odkazu a kol má na rozdávání 🙂 Je ale i trošku širší než jiné (nebo se mi to zdá), tak pozor jestli někde máte užší vchod, výtah ...

spionka
9. pro 2009

Báro, buď ráda s tou váhou!!! Já jela od začátku rovnou křivkou pořád nahoru a zastavilo se to na 20 kg 😝 Hrůza, už jsem pak nemohla ani chodit, prostě velryba! Ale naštěstí to byla asi voda a šlo to krádsně dolů - jen to vytahané břicho, to je děs! A ten casualpaly má tady sousedka a je to fakt maličkatý. Jak píšou holky, to Jané je určitě větší. Jen mě překvapilo, že stojí 2500, to jsem myslela, že jsou dražší. A nekoukala si na Firkony? Ty mají ty korbičky hodně veliký.

baruss1
9. pro 2009

Holky, já zrovna přemýšlím, jestli má cenu si pořizovat stahovací pás na břicho po porodu. četla jsem, že to docela pomáhá na tu vytahanou kůži, ale nemůžu se nějak rozhodnout 😕 Navíc vůbec nevím, jak velký, teď si asi těžko bříško změřím 😀 😀

fran
9. pro 2009

Ahoj holky,
vás co chodíte do Hořovic do prenat. poradny bych se chtěla zeptat, kolik je tam lidí a na jak je to dlouho (čekání). Z Motola mám blbý zkušenosti, člověk tam vždy proseděl fakt celý dopoledne v čekárně....Kamarádky říkali, že třeba u Apol. nebo v Podolí to tak není. Chci jít do Hořovic, tak bych ráda věděla, jak to tam s tím čekáním vypadá. Díky

lucik...
9. pro 2009

ahoj fran, já ještě nevím, teprve mě to čeká ale od spousty kamarádek vím že zrovna u Apolináře čekali klidně 5 hodin 😀

baruss my bydlíme v baráčku takže u nás užší vchody nebo výtahy nehrozí 😉 A manželovi se líbí víc než Peg Perego i Casual tak asi máme jasno 😉 😉 Děkuji za tip 😉
A s tím pásem netuším, ale ráda pak vyslechnu tvé zkušenosti 😀

jitie
10. pro 2009

dobré ráno
dneska sem ranní ptáče, rozhodla sem se udělat generální úklid, tak třeba to pomůže 😀

fran, já jdu do Hořo ambulance poprví zítra, ale teď se musí už objednávat, tak by to nemuselo trvat tak dlouho...když sem tam byla v ambulanci před rokem a půl,tak to bylo ještě bez objednání a čekala sem tam i 2hod 😒

lucik...
10. pro 2009

jitie takže asi všude stejné.. ☹ Držím palečky aby ti gruntování pomohlo 😉 Dnes máš termín viď 🙂

dalfy
10. pro 2009

ahoj holky můžu se přidat sice nejsem už těhu ale tak brouzdám a baví mě si povídat o mimčách.

Ahoj Luciku znám tě z beremka tam je mrtvo jak se ti daří ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru