Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

lucik...
13. pro 2009

Já říkala že to bude 13.12. 😀

Moooc gratulujeme

spionka
13. pro 2009

taky mooooc gratulujeme!!! No, škoda, že to nestihli 😒 ale neva 😉 Asi si to teda pěkně užila! lespoň, že už to mají za sebou 🙂

zuzulik
13. pro 2009

jeeeeeeeeeee taky moooc gratuluji a zelam hodne stesticka,at se malemu Filipkovi na svete libi 😵

davlu
13. pro 2009

Jíto, óóóóóóó´brovská gratulace. Máš to holka za sebou. Jsi šikula.... 🙂

bara.c
13. pro 2009

Jitie to je super. 🙂 🙂 🙂 Ty jsi šikulka. To je úžasný, máš chlapečka hezky ve své náruči . 😀 Gratulujeme.

Lucíku já jdu do Gennetu až 13.1.2010, takže budeme 21t+3. 🙂 Ale jsem moc zvědavá, co a jak. Prý uvidíme úplně všechno. Hlavně když bude drobeček zdravý. 😉

Davlu už je líp???? 🙂

lucik...
13. pro 2009

13.1. jdeme do hořovic na 3D 😉

davlu doufám že už je ti dobře 😉

bara.c
13. pro 2009

Ahoj Lucíku, moje paní doktor mi doporučila ten ultrazvuk v Gennetu. 😉 Z 3D ultrazvuku se prý nic nedozvíš - ohledně zdraví miminka. Je to jenom natočený záznam. Ale pokud chcete mít památku tak jooo... 😀

lucik...
13. pro 2009

Baru jo to vím 😉 My jdeme na ten velký utlrazvuk 7.1. k Apolináři 😉

bara.c
13. pro 2009

Aha, tak to jo... Já po tom 3d nějak netoužím a ani manža. Určitě to budete mít moc hezké. 😉 Už víš, jestli to bude holčička nebo chlapeček? Kdy si cítila první pohyby mimi? 🙂 Já cítím, že tam v bříšku někdo je, ale kopání to není...

lucik...
13. pro 2009

Já cítila první pohyby asi v 17tt ale jen sem tam a teď už cítím denně 😀

Pohlaví nevíme, snad nám ho řeknou na tom velkém UTZ nebo na 3D, moje doktorka to totiž odmítá říkat, takže jestli nám to neřeknou tam, tak nic nebudem vědět 😀

ferinka
15. pro 2009

jeeeeee Jitie,tak to moc a moc gratuluju.

zuzik24
15. pro 2009

jitie, obrovská gratulace k Filipkovi 🙂 Doufám, že jste oba dva v pořádku, těším se na fotečky a na tvé zážitky 😉 Přejmu Filípkovi moc a moc štěstíčka a zdravíčka 😉

fran
15. pro 2009

Jitie: Taky se pripojuji ke gratulacim! To je teda cvalik Filipek!

Davlu já měla taky problémy se záněty i s kojením. Bylo to všechno hrozně zamotaný. Když už to šlo, tak záněty...no děs. Koncem 4.měs jsme skončili a taky se nic neděje. Akorát jsme si oddechli. Malá je zdravá a nic jí nechybí. Rýmu měla za dva roky asi dvakrát a jinak nic. Udělej, co můžeš a když to nepůjde, tak přejděte na umělou a hotovo. Nám beba po dvou měsících nevyhovovala - bolelo bříško. Přešli jsme na Nutrilon a už klid.

No 3D ut je pry peknej, kdyz vyjde. Nam bude stacit ten obycejnej 🙂. Snad to bude fajn a nicim nas nevydesej.

ferinka
15. pro 2009
spionka
15. pro 2009

ferinko, paráda!!! Moc pěkný a zjistila jsem, že máme tři společné přátele 😉 , divné, že tě neznám 🙂

ferinka
15. pro 2009

koho??? 😀

spionka
15. pro 2009

Petra Cihelku, Lenku Vlachovou a Markétu Čížkovou

ferinka
15. pro 2009

ahááááá :o) Ale mě tvůj obličej něco říká 😀

davlu
15. pro 2009

ahoj,

Feri, malej je kouzelnej...vánoční fešák...
Spion, Petra Cihelku taky znám a jakou Lenku Vlachovou? Ty znám dvě...

Kojení, dík za podporu. Dnes jsem navštívila laktační poradkyni v mateřském centru Zahořánek a chvála bohu. Ukázala mi správnou techniku, vyhodila po měsíci kojící kloboučky a světe div se šlo to i bez nich. Malý se přisál jako pijavice a vycucl si krásně během chvilky svojí dávku. DOPORUČUJU...

lucik...
15. pro 2009

davlu tak to moc gratuluju že už to jde, snad už to bude dobré 😉

feri malý je kouzelný

majamisutka
15. pro 2009

Davlu to je super !!! 🙂 hlavně, že kojíte 🙂 uvidíš, že si to kojení začneš konečně užívat 🙂

ferinka
15. pro 2009

Jeeee Davlu už je to v těch Zahořanech otevřené? To mám za rohem,myslela asi Lenku z N.Jáchymova :o)

spionka
15. pro 2009

Davlu moc gratulujeme ke kojení. Uvidíš, že teď už to poběží jako po másle a budete kojit alespoň do pěti let 😀 A Lenku jsem myslela z Jáchymova.
Feri: já mám Zahořany taky skoro za barákem, tak to jsme se určitě někdy někde potkali 😉

bara.c
16. pro 2009

Ahoj všichni, přeji krásné ráno... 🙂 🙂 🙂

Davlu to jsem ráda, že jste už v pořádku. 😉 Hlavně, že máš mlíčko... a teploty už zmizely??

My se máme dobře, hezky odpočíváme a balíme dárečky. Zase jsem toho koupila nějak hodně a teď když to mám balit...... 😠 Zatím jsme vůbec nic nepřibrali, tak uvidíme po Vánocích. Zatím necítím pohyby mrňouska, je mi to docela líto. Jak se to pozná... 😖 Doktorka mi říkala, že asi kolem 18tt bych už je měla cítit.

lucik...
16. pro 2009

Ahojky 🙂
baru co já vím tak se říká že prvorodičky až tak kolem 20tt...

Já už mám všechny dárečky zabalené 😀 A už jsem zase v práci.. Po týdnu.. ale jen do pátku a pak máme oba s manžou volno až do 4.1. 😵

zuzulik
16. pro 2009

ahoj holky, srdecne zdravim 😉
neporadite mi prosim jake jsou ordinacni hodiny na UTZ??? mela bych jit v utery na velky UTZ a nevim, kde jsem dala ten papirek s ord. hodinama...vim, ze ve stredu jsou az odpoledne...prosim 🙂

a taky se chci zeptat na vas nator co se tyce predporodnich besidek v Horovicich?! oplati se tam jit?? dovim se tam skutecne neco duleziteho?? dekuji 😉

a co jitie?? uz je doma se svym brouckem??

mne se se na dnesek zdalo,ze se nam narodil kluk , tak jsem zvedava 😵

jitie
16. pro 2009

ahoj 🙂
tak dneska nás pustili 😵
moc děkujeme za gratulace, malej je zatim moc hodnej, buď spí a nebo jí, tak snad mu to vydrží dlouho 😉

jinak porod byl krušný, hned po něm, sem říkala, že už nikdy rodit nebudu, ale už mě to přechází, ten uzlíček za to stojí 😵

davlu, tak sem zjistila, že bydlíš kousek od nás, já sem ze Svatý, seznámila jsem se v porodnici s jednou holčinou z Broum, tak sme se nějak dostaly až k tomu, že tě známe 😀

zuzulik, my na besedě byli a myslím, že jsme se dozvěděli spoustu užitečných info, jinak ordinační hodiny najdeš tady, úplně dole http://www.nemocnice-horovice.cz/gynekologicka-...

spionka
16. pro 2009

Tak Jitie tfuj tfuj tfuj ať Vám to vydrží 😉 A Davlu je z Broum? Tam jezdíme za naší "tetkou" a jedna moje bývalá kolegyňka, tam odtud, taky čeká teď příští týden mimi, tak se budete možná potkávat s kočárkama 🙂

spionka
16. pro 2009

A málem bych zapomněla - Jitie šup sem s nějakou fotečkou 🙂

davlu
16. pro 2009

Ahoj holky,

Feri, Spion. lenku znám, je to moje spolužačka ze ZŠ (svět je malej).

Baru, teploty jsou od pátku pryč a je mi fáááájn....jo a ty pohyby...já cítila malého nějak 20tt+ nějaký den, tak vydrž prťka, vydrž...ono je ozve a už nedá pokoj...

Zuzu, já chodila na utz taky úterky a myslím, že jsou tam dopol nějak od 8 do půl 10 a pak nějak od 13 do 14:30 myslím...na besedu bych šla. Spoustu věcí ti řeknou a je tam možnost se na spoustu věcí zeptat. Podíváš se na sály a na novorozenecký...

Jíto, ahóóóóó´jjjj, vítej zpět i s Filípkem v náručí...teď odpočívej a pak někdy napiš, jak to probíhalo, kdo tě rodil a tak...Kohopak jsi tam mohla potkat? Buď kamarádku, co se jí narodila holčička, nebo porodní asistentku (spolužačku ze ZŠ). Nebo nevím...A ty jsi ze Svatý? No nekecej, tak to fakt bydlíme vedle sebe. Já si nějak myslela, že jsi z druhé strany, jako od Prahy....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru