Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
map07
2. bře 2009

Holky, ve čtvrtek jsem prvně objednaná do porodky na kontrolu, když jsem si tam volala, nějak jsem se zapoměla zeptat 😅 - nejdřív mám jít asi nahoru na monitor, že? A potom teprve na gyn.ambulanci na kontrolu. Nebo to mám vzít rovnou tam? Já jen, že u mého Dr.mi vždycky nejdřív natočili monitor a potom jsem šla teprve na kontrolu - aby viděl ty křivky co se tam natočily. Tak jestli to tady chodí stejně. Sem se zapoměla zeptat hlava děravá 😀

ferinka
2. bře 2009

Map:já když jsem teď byla u Klána,tak jen řek ať si nahoru ještě skočím na monitor,tam to dávají zkontrolovat a podepsat dr. co má službu-akorát tam byl Ševít 😉 ,takže je to jedno v jakém pořadí to vezmeš.
V pátek to asi taky vezmu obráceně,protože manža jde brzo na darování krve,tak ať tam pak nečumákujeme tak dlouho,jen musím zjistit,od kolika tam jsou,protože ambulance ordinuje až od 9.00,tak kdyby třeba kolem 8.00 tak by to bylo super 🙂

evulka25
2. bře 2009

map: jestli jsi objednaná na určitou hodinu tak si skoč předtím pokud to stihneš, ale jinak je to asi fuk. Já jdu zítra ve 14:00

map07
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ferinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
map07
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kocicinka
11. bře 2009

Ahojte, byl jste někdo na té besedě, která se tam koná v pondělí? Chtěla bych se zeptat, co se tam všechno probírá.

ferinka
11. bře 2009

Kocicinka: dozvíš se tam všechno o porodu,porodnici,co sebou,kdy přijet,prohlídneš,uvidíš,prostě komplet info 😉

teksas
12. bře 2009

Ahoj holky jeste jsem se chtela zeptat zda nektera co porodila v horovicich nezna zastupkyny primare Dr. pavlu???
dikes

ferinka
12. bře 2009

Neznám,ale tu jsme měli na té besedě společně s Ševíteka byla super,nebo na mě aspoň dělala moc příjemný dojem,proč? 🙂

jindri
13. bře 2009

kocicinka: jdi o par stranek dozadu, nekde jsem to popisovala 😉

Map, Feri: holciny, drzim vam palce at vam jde porod jak po masle. Verim, ze uz se nemuzete dockat, az svoje miminecka uvidite na vlastni ocka 😉

hrusti
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hrusti
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teksas
13. bře 2009

pac je to znama ....manzovyho brachy.....tak by me zajimallo jaka je ....
jestli chodi i k porodum .....takze jestli je dobra doktorka

rybiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
samantha86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mataharyy
15. bře 2009

Ahoj,
mohu mít dotaz, vrátila jsem se ze slovenska a jsem rozhodnutá rodit v Hořovicích, už jsem se tam byla před časem informovat, ale teď řeším kdy se objednat na první poradnu u nich, jsem na začátku 35tt, v úterý jdu ještě ke svému dr. a pak bych si asi zavolala do Hořovic a objednala se, myslíte že to je tak nějak akorát, všichni říkali že po 36tt to stačí, tak aby mě tam nezahlušili že jdu pozdě 😅

samantha86
15. bře 2009

Ahoj mataharyy,
já jsem se tam vůbec neobjednávala do poradny, až dokonce jsem chodila ke svému gynekologovi a pak mě skoro ve 42 týdnu poslal na vyvolání. Předtím jsem tam nebyla na žádné kontrole, ani monitoru. Tak nevím.

jindri
16. bře 2009

mataharyy: oni na chozeni do poradny netrvaji, ale jsou radsi, kdyz je pred porodem jednou navstivis. Ja tam chodila od 38tt. 😉

jindri
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rybiska
16. bře 2009

Matahary: po 36tt to určitě stačí. A pokud jsou pro tebe Hořovice přeci jen trochu z ruky, tak se můžeš objednat do Medicentra v Berouně, ordinují tam několik dnů v týdnu lékaři z Hořovic. Já tam chodila na monitor od 37tt, prohlídku už jsem nestihla, neb jsme porodili o pár dnů dřív 😵

mataharyy
16. bře 2009

No mám to z ruky, ale ona mě ta cesta jenou týdně nezabije, udělám si procházku a bude 🙂 A jak to funguje, stačí jim tam zavolat a oni mě objednají, nebo tam můžu prostě přijet a čekat bez objednání?

jindri
16. bře 2009

mataharyy: objednat 😉

ferinka
16. bře 2009

Ahoj,ydravim z porodnice 😀
Mame se s Matejem krasne,vsechno nam jde,jen porad spi a aby jed,tak ho musim nasilne rozcilit 😀
Musim to tu moc pochvalit,jak pri porodu,tak na sestinedeli,doktori i sestricky jsou super a strasne mili,kdo vahate,tak supajda do Horovic i kdyz je tu ted strasnz naval a ceka se na rozeni fronta 😀

kocicinka
16. bře 2009

Ahoj,dneska jsme tam byli na besedě 🙂Vedla ji porodní asistentka Puldová? a Dr. Ševít a říkali, že poslední tři dny tam mají hrozný nával, takže ze začátku nevěděli, jestli nám budou moci ukázat porodní sál. Nakonec jsme ho viděli. Prý měli za posl. 24 hodin 6 porodů. Dobrá zpráva je, že ještě nikoho neodmítli. Udělalo to tam na mne dojem, myslím, že budu rodit tam 🙂 Dr. Ševít byl moc příjemný, bylo by fajn ho mít u porodu 🙂

evulka25
17. bře 2009

Ahoj holky, já tam teď ležela týden s nějakým problémem. Vystřídali se tam všichni doktoři a musím říct, že jsou tam všichni zlatíčka 😉 od středy po pátku měli 20 porodů 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru