Porodnice Hořovice u Berouna

andik
8. led 2007

Holky jaké máte zkušenosti s touhle porodnicí?Chci jen upozornit,že před 3 týdny tady zaměnili miminka a kdyby jedné mamince neudělaly náhodné vyšetření pupeční šnůry,odvezla by si domů cizí mimnko. ☹

lucik...
23. zář 2012

Holky jak je to vůbec v Hořovicích s vyvoláváním? Jak dlouho nechávají? Fakt 10 dní 😕 ?

imzadi
23. zář 2012

@lucik... jojo 10 dni, zrovna to rikala sestricka v patek tehuli co byla se mnou na monitoru...a ze kdyz mas po tp tak na monitor chodis 2x tydne...

lucik...
23. zář 2012

@imzadi Vidíš a kamarádka měla termín včera a řekli jí že když neporodí do středy, tak už jí nechají v nemocnici na vyvolání 😕 Že jí prý Dr. řekla že těch 10 dní nenechávají 😀 Tak si vyber 😀

lucik...
23. zář 2012

@imzadi Tobě malého vyvolávali 10.den?

imzadi
23. zář 2012

@lucik... no tak to fakt nevim, ale asi bych teda verila doktorce😀 a nema kamaradka cuktovku nebo neco?? Me s cukrovkou vyvolavali presne na tp

zuzik24
23. zář 2012

@lucik... Prý maximálně deset dní, ale já tam přišla dva dny po termínu kvůli tomu, že jsem si myslela, že mi odtekla plodovka a ráno začali vyvolávat, že prý mám málo plodovky. A porodila jsem třetí den po termínu 🙂 Ale kamarádku v Motole nechali přenášet 16dní - podle termínu dle MS.

imzadi
23. zář 2012

@lucik... ne, presne na tp...
@zuzik24 16 dnu???husty

lucik...
23. zář 2012

@imzadi nemá nic 😉
@zuzik24 no tak uvidíme, já doufám že když už by to muselo být, tak mě nenechají 10 dní 😒 Už jen kvůli tomu že kdyby to byla holka tak se narodí na svůj svátek 😀 😀 😀

Jinak já mám TP dle MS a UTZ o 1 den, takže to nehraje moc roli

zuzik24
23. zář 2012

@lucik... No vidíš a ty se divíš, že se mimískovi nechce ven 🙂 Třeba vám chce ušetřit penízky a chce mít všechno v jeden den 😀 Tohle jméno se mi strašně líbí (pokud jsem to dobře spočítala 😀), jenže Petrovi ne, tak jsem od něj musela upustit 😀 Nakonec je to stejně kluk, tak je to jedno 😀

lucik...
23. zář 2012

@zuzik24 Jestli si se dopočítala do 9.10. tak si se dopočítala dobře 😀 😀 😀

lucik...
23. zář 2012

@zuzik24 Jinak u Viki se mi to lišilo taky jen o 2 dny a vylezla brzo 😀

zuzik24
23. zář 2012

Super, nejsem ještě úplný pako na počty 😀 To je fakt náááádherné jméno 🙂

lucik...
23. zář 2012

@zuzik24 My jsme se furt nemohli dohodnout 😀 Na klukovi jsme se dohodli hned ale na holčičce vůbec... Já jsem strašně chtěla Amálku - jenže říká se jí Amy a to mi máme psa 😀 A navíc už jich je taky hodně 😀 Pak ještě Adrianku a nakonec jsme vybrali toto 😵

zuzik24
23. zář 2012

Tak u nás byl boj o obojí. Dala jsem Petrovi x návrhů na jména pro holčičku a pro chlapečka a on jen na všechny říkal NE 😒 Ale sám nic nevymyslel. Pak se nakonec rozhoupal aspoň pro to klučičí, vybral to, co jsem navrhovala od začátku, ale muselo se mu to rozležet 😀 A pro holčičku si ho vybral vlastně on, protože zavážel zboží k paní s tímhle jménem a jak ho viděl napsaný na faktuře, tak se mu zalíbilo. Doufám, že se mu spíš nelíbila ta paní 😀 😀 😀

imzadi
25. zář 2012

Tak ajk to vypada tehule??? Hlavne teda @lucik... 😀

jitie
25. zář 2012

ahoj holky 🙂
držím palce k rychlým porodům, já si ještě dlouho počkám, ale ono to taky uteče 😀

s tím přenášením, já když šla na KO do Hořovic, tak mi primář řekl, že mám přijít za 10 dní na vyvolání, žádné vyšetření ani monitory celých 10 dní...ale když jsem mu oznámila, že mám cukrovku, tak hned jednal jinak, rychle mě vyšetřil a druhý den už jsem šla na vyvolání 😒

ferinka
25. zář 2012

Jeeeeeeeeeee Jitie co to vidím,něco mi uteklo,velká gratulace 😀 😀

lucik...
25. zář 2012

@imzadi Nic 😀 😀 😀
@jitie To jako fakt...??? 10 dní nic??? Dyť i před termínem se chodí na monitor jednou týdně!!!! A po termínu by mělo 2x týdně.. to teda čučim 😕 Doufám, že teď to trošku změnily, nechci přenášet 10 dní 😀 Ale kamarádka měla termín v sobotu 22.9. a Dr. jí řekla že když neporodí do středy, tak že už si jí tam nechají a vyvolají... Tak nevím... No uvidíme, ještě je "čas"
Mě by se to líbilo zítra, 26.9., když Vikinka je 26.4. 😀

jitie
25. zář 2012

@ferinka děkuju 😀

jitie
25. zář 2012

@lucik... Luci, no taky jsem čučela, ale vzhledem k tomu, že jsem měla tu cukrovku tak jsme to neřešila, jakmile jsem mu to řekla, tak jednal jinak...ale předtím mi normálně řekl, hm, tak se uvidíme za 10 dní, kdyby cokoliv tak doražte, nashledanou, ani do papírů se nepodíval, všechno sem mu musela říct sama, tak si to pak přečetl..to mě teda zarazilo :-/
poslal mě na monitor jen po té kontrole, je možné že tam by mi sestřičky třeba řekli, že mám přijít pak zase,ale že sem šla na vyvolání druhý den, tak nic neřikaly..

lucik...
25. zář 2012

@jitie No já jdu ve čtvrtek do Berouna k Dr. Ševítovi, tak uvidíme co mi řekne, termín mám v sobotu

jitie
25. zář 2012

@lucik... držím pěsti, ať je to co nejdříve 🙂

lucik...
25. zář 2012

@jitie Děkuji 😵

ferinka
27. zář 2012

Lucinka to k dr neztihla a malá Viktorka má setřičku,snad se brzy pochlubí,jestli to ztihla do Hořovic 😀

zuzik24
27. zář 2012

Taky jsem zvědavá, jestli to Lucka stihla do Hořovic a závidím jí, že už to má za sebou 😀

lucik...
27. zář 2012

Ahoj holky,do Horovic jsem to stihla,ale jen o fous 😀 V 6:00 prijem a v 6:32 se mala narodila 😀 Kazdopadne je tu frmol a narvano... Zatim lezim na gynde,ale snad rikali ze nekolik maminek propustily tak po obede bych se mela stehovat na sestinedeli

zuzik24
27. zář 2012

@lucik... Teda, Lucko, tak to byl fakt fofr, to je úúúžasný!!! Ještě jednou moc gratuluji a rychlý porod závidím 😀 Jeli jste nakonec po staré nebo jste to riskli po dálnici?

lucik...
27. zář 2012

@zuzik24 jeli jsme po dalnici,jsem doufala ze v 5.30 to nebuDe ucpany a nebylo...

ferinka
27. zář 2012

@lucik... ty jo tak to je rychlovka a teď konečně i s manžou viď 😵 A to jsem si říkala,jak to bylo u mě rychlé když jsme ve 2 přijeli a ve 4 byla malá na světě 😀 😀 😀 To ti neztihli ani udělat žádné vyšetření ne??? 😀

jitie
27. zář 2012

@lucik... jéé Luci, ještě jednou moc gratuluju 😵 to byla opravdu rychlovka, to jsem zvědavá na sebe, abysme dojeli 😀 máme to 20min cesty, tak snad to bude ok 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru