Porodnice Hořovice - zvládnou komplikace? Nebo raději Motol?

luu_ca
23. říj 2017

Ahoj, název diskuze říká vše. Zajímá mě, zda máte zkušenosti s nějakými vážnějšími komplikacemi u porodu nebo zdravotního stavu miminka po porodu v Hořovicích a jak to tam zvládli,zda jsou připraveni na vše nebo je lepší volit Motol?

Děkuji

swetlusska
24. říj 2017

Zvol to, co máš blíž od domova. Mně se to nakonec vyplatilo. Nic jinýho bych neřešila, když šlo o čas.

ilonne
24. říj 2017

Zalezi o jake komplikace jde. V druhem tehotenstvi jsem byla na inzulinu a Vitek mel po porodu hypoglykemii a zvladli to v pohode. Maji slusnou neonatologickou jednotku.

jezz1e
24. říj 2017

Kamarádka v Motole pracuje na jiném oddělení a hlásila se do Hořovic, protože tam snad přešel nějaký dobrý doktor z Motola. Nakonec bohužel musela na potrat (resp. vyvolaný porod) kvůli vývojové vadě a to s Hořovicemi byla dost nespokojená. Ale je otázka, jestli lze za této situace být někde spokojená (porod vyvolávaly 4 dny, než se to podařilo :-/)

luu_ca
autor
12. lis 2017

Ještě někdo zkušenosti, prosím? Jde mi o to, zda zvládnou i komplikovany porod nebo komplikace po porodu,nebo hrozí,ze by mimčo převáželi jinam?

ilonne
12. lis 2017

@luu_ca Tak tam zavolej a dozvis se nejlepsi info.

mr_falko
12. lis 2017

nizka porodni vaha a prekotny porod, 9 dni na neonatologii ( bez problemu) a naprosto dokonala pece.

luu_ca
autor
12. lis 2017

@ilonne už jsem jim psala, ale nečekám,že by si sypali popel na hlavu a šli s čistou pravdou ven,takže zkušenosti mamin jsou pro mě cennější

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru