Porodnice Hradec Králové. Je nutná registrace dopředu?

zzzzuuuuzzzziiii
10. srp 2011

Ahoj holky, chci se zeptat maminek, ktere uz mely tu zkusenost rodit v Hradecke porodnici? Je nutny si tam dopredu nejak volat a zaregistrovat se k porodu? A Vase spokojenost? Diky.

cinderella17
23. srp 2011

Ahoj, ja tam mam rodit tiez (zatial termin 18.9., ale mozno uz o 2 tyzdne), moj gynekolog tam volal, ale registracia nie je potrebna..proste si ta preberu, budes tam chodit posledny mesiac do poradne a bud ti naplanuju cisarsky (ako mne), alebo ta v case porodu normalne vezmu..

anitram18
23. srp 2011

Registrace není potřeba, jak který gynekolog tě tam pak pošle na ten poslední měsíc, já chodila až do poslední chvíle ke své dr., záleží na vybavení ordinace každého gynekologa....a jinak spokojenost veliká, nemůžu si na nic stěžovat, rodila jsem v listopadu 2010, pokud chceš něco vědět, tak se klidně ptej třeba přes IP ,-)

melis7
27. srp 2011

Registrace není nutná.Pokud budeš chodit do poradny do nemocnice,třeba koncem těhotenství,tak bys myslí měla mít při první návštěvě doporučení.Ale není nutné tam do poradny chodit.Já byla s porodnicí moc spokojená.Kdyby jsi chtěla něco vědět,tak odpovím. A´t se ti tam líbí.

monny89
23. zář 2011

Registrace není nutná.. Bohužel!! Kdyby byla, tak jsem nemusela být převážena do Pce 😠

marhulinka
23. zář 2011

Registrovat se nemusíš,ani chodit do poradny. Já spokojená bohužel nebyla, tak ti přeju ať narazíš na dobré lidi 😉

katcha21
25. zář 2011

Registrace nutná není, ale když bude plno pošlou tě jinam. Já jsem byla 11.6. ve 4,30 poslední 6tý příjem za noc, pak už by nebylo místo na sále a asi ani na pokojích. Nás 6 co rodilo tuto noc, nebylo na oddělení 6N, ale na rizikových těhu. Spokojenost jakž takž, až na to že jsem musela rodící čekat až bude mít doktor čas, byl tam sám na 6 rodiček.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru