Porodnice Hradec Králové. Máte zkušenost?

konja
16. kvě 2008

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo máte aktuální zkušenosti s porodnicí v Hradci Králové. Své první mimi jsem rodila jinde a tak mám teď z druhého trochu obavy.Nejvíce by mne zajímalo, zda jste někdo použil porodní plán a jak na vás bylo koukáno (jestli to berou v pohodě, neo jestli se na vás kvůli tomu nedívali přes prsty).První mimi jsem porodila ve Vrchlabí a tak mám teď z porodnice v Hradci strach.Nechci být od personálu braná jako histerická a nespokojená matka,ale taky si nechci všechno necht líbit a ráda bych do svého poroduu,alespoň částečně zasahovala.No a pak by mě ještě zajímalo, zda jste si někdo prošel císařem.Jelikož mám zadím mimi KP, tak musím přemýšlet i nad touto možností a tak by mě zajímalo zda vám někdo nabídl možnost císaře pouze ve spinálu.Nevím proč, ale mám z celkové narkózy strach. Zajímalo by mě, jak se maminky po císaři ve spinálu cítí.

kacici
17. črc 2009

Je to vyvesene pred dvermi na prijem pro rodicky,takze samozrejme kdo to dopredu nevi kouka potom jak blazen a prendava veci z velke tasky do igelitky az tam

zofik
17. črc 2009

holky hlavně přeju ať natrefíte na dobrou směnu a samo rychlý a bezbolestný porod 🙂

mili84
17. črc 2009

kacici: no tak aspon ze to vim..ani v tom kufru zadnou igelitku nemám...tak to zejtra předělám..každopádně dík za info 😉

mili84
17. črc 2009

zofik: no bezbolestně to asi nejde 😅 A moc rychle to taky není dobrý...Já bych si tam přála mít Boudyše 😵

kacici
17. črc 2009

Tak jsem asi mimo ja - ja myslela ze Sadlonova je blondyna s delsimi vlasy a Natekova na jezka a ma hnede vlasy 😀 Natekovou znam osobne jeste ze skoly a pak me obj. na vyvolani u prvniho porodu a S. jsem si teda asi spletla s nekym jinym 😅 Takze asi to bude jina lekarka

zofik
17. črc 2009

tak uvidíš třebas bude, ale je fakt super.... 😉

mili84
17. črc 2009

kacici no já podle toho co ted rikali když mě obj. tak to byla nejdriv Natekova a ted je Sadlonova 😉 změna stavu..... 😅 Ty jsi studovala medicínu?

kacici
17. črc 2009

teda bude se jmenovat jinak - no fakt tehu a materska demence dohromady uzasny zazitek - sorry 😀
Natekova je bozi,vyhovuje me hodne a taky bych rekla,ze jen diky ni jsem rodila nakonec spontanne bez vyvolani. Ale taky treba byla mala uz pripravena. mam tehu cukrovku a tak by me nenechali prenaset dyl jak dva dny po terminu

mili84
17. črc 2009

zofik: vid 😵 já u něj ted byla a fakt profík - super přístup, profi jednání...a ještě je ke všemu vtipnej 😅

mili84
17. črc 2009

kaci: mě taky nechtej nechat prenaset, tak si trochu myslim, že se v uterý dohodneme, kdy případně nastoupím... 😉 Mám velký mimi 😒 A ještě má větší jednu ledvinku..takže i kůli tomu.

zofik
17. črc 2009

spokojená viď? jak jsem psala já u něj byla ráno v poradně a večer se zjevil na porodním sále a byl fakt suprovej...měla jsem z něj dobrej pocit, že ještě nemá syndrom vyhoření....

kacici
17. črc 2009

Zofik moc dekujeme - porod boli,ale ja uz se docela tesim na ten uzlicek 😵 😀
Studovala jsem medinu tady v HK,takze znam spoustu lekaru od videni a nebo ze skoly.
No a ja proc me sestricka napsala Sadlonova a do zavorky Natekova 😀 - ted uz chapu proc ta zavorka 😀
Mili a na kolikatou jsi objednana?

mili84
17. črc 2009

zofik: jojo přesně..měla jsem pocit fakt dokonalý péče 😉 Prosímtě a ted ana sál půjdu s igelitkou a pak mě hned dají po porodu na pokoj a manžel mi donese ten kufr? Je to tak?

zofik
17. črc 2009

jsi lékařka kacici?

kacici
17. črc 2009

Ja mam taky velke mimco,ted v pondeli mela mala odhad uz 3600g a vzhledem k tomu,ze mam hodne plodovky a mimi velke,do toho cukrovka,tak me snad nenechaji dlouho trapit 😉
Baudys je uzasnej,ale je tam spousta milych Dr. a lidi,ted jen natrefit na ne,ze?

zofik
17. črc 2009

ano půjdeš na pokoj, nebo tě povezou jako mě, pokud se nebudeš cítit a manža ti tam hodí tašku a nebo zřízenec, jak budeš chtít....

mili84
17. črc 2009

kacici: tak to je ono...ale prý nic nevím že se prořekli (sestra s doktorem), tak taky nic nevíš jo?? pšššš 😕 😅 jsem obj, na 10h, ale mám přijít dřív kůli tomu monitoru, Počítám, že tam budu tak 9:15...tak to se uvidíme!! 😵 Takže jsi taky lékařka? A čeho?

mili84
17. črc 2009

kacici: máme obě velké mimčo 😅 😉

zofik: ok, tak už to chápu dobře. dík.

kacici
17. črc 2009

Mili tak to se tam urcite potkame. Jinak ja mam taky monitor,ale pry to bude na dlouho,protoze ted chodi na monitor skoro kazda tehulka 😅 .No pocitam s tim,ze tam 4 hodiny urcite budu 😒
Jsem lekarka,ale otehotnela jsem skoro hned po skole,takze specializase zadna,teda zatim vseobecna jako kazdy vystudovany medik po skole

mili84
17. črc 2009

kacici: no já jdu teprve poprvé na monitor...4h jsem čekala minule u Podholk y to jsem an žádném monitoru ani nebyla. Ted u Boudyše jsem bla za hodinu vyřízená - paráda 😉 Kaci a nebyla jsi náhodou v té čekárně před ambul. 4 a 5 i ted v úterý???? Byla tam se mnou paní, kterou dovnitř volali tak pojdte paní doktorko...Ale myslím, že byla na blond...ty máš hnědé vlasy ne?

kacici
17. črc 2009

Neboj nikomu nic nereknu,jsem zvedava co me rekne prave Natekova - Hodik me rekl,ze porodim asi pristi vikend,ale co ja vim. A pry u me nevidi problem porodit 4kg mimi,no dekuju pekne,ale ja bych radeji min 😀

kacici
17. črc 2009

Mili ne,ja byla pred 6 u Hodika.Ale ted budu prave na te 5,takze se tam urcite uvidime.ja jsem zvykla na dlouhe cekaci doby,takze mam vzdy dve svaciny,dve piti a tasku knizek 😀

mili84
17. črc 2009

kaci: tak fajn 😉 já Hodíka neznám. Zatím jen Boudyše - ale děla si srandu, že si udělám do konce těhu takové kolečko po všech doktorech, abych je poznala a věděla, koho mám čekat na porodním sále 😀

mili84
17. črc 2009

kaci: aha, tak to byla jiná..No a jak se poznáme?? 😅

zofik
17. črc 2009

MIli ale to není špatný se seznámit takto s doktorama....

kacici
17. črc 2009

Mili ja to mela takhle pred 2 roky - Hodik,Podholova a nakonec Natekova 😀 😀 😀 Ale vsichni teda SUPER 😉

mili84
17. črc 2009

zofik: no právě to se mi líbí..fakt! aspon je tam poznám a vůbec - to prostředí mi pak už nebude tak cizí 😉 takže jsem ráda.

mili84
17. črc 2009

kaci-no já z Podholky nejdřív ted aurvaná nebyla, pale napodruhý byla už milá, takže dobrý. Aspon se jí už nebojim 😉

kacici
17. črc 2009

Mili to fakt nevim,mozna podle fotky v albu 😉

mili84
17. črc 2009

kaci: no tak já si Tě pořádně prohlídnu 😀 jako u mě je jasný, že budu mít na sobě bud světle růžový nebo bílý volný kalhoty - jiná už neoblíknu...jo a žabky 😀 No dobrý..tak to v úterý ještě můžem probrat - vůbec nevim, do čeho jdu - ohledně porodu - tak můžeš poreferovat 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru