Porodnice Hradec Králové. Máte zkušenost?

konja
16. kvě 2008

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo máte aktuální zkušenosti s porodnicí v Hradci Králové. Své první mimi jsem rodila jinde a tak mám teď z druhého trochu obavy.Nejvíce by mne zajímalo, zda jste někdo použil porodní plán a jak na vás bylo koukáno (jestli to berou v pohodě, neo jestli se na vás kvůli tomu nedívali přes prsty).První mimi jsem porodila ve Vrchlabí a tak mám teď z porodnice v Hradci strach.Nechci být od personálu braná jako histerická a nespokojená matka,ale taky si nechci všechno necht líbit a ráda bych do svého poroduu,alespoň částečně zasahovala.No a pak by mě ještě zajímalo, zda jste si někdo prošel císařem.Jelikož mám zadím mimi KP, tak musím přemýšlet i nad touto možností a tak by mě zajímalo zda vám někdo nabídl možnost císaře pouze ve spinálu.Nevím proč, ale mám z celkové narkózy strach. Zajímalo by mě, jak se maminky po císaři ve spinálu cítí.

mili84
13. črc 2009

já sem pro HK na stopro rozhodnutá... V Pce je přidušených dětí poslední dobou nějak moc 😕 myslím, že v HK dostanu rozhodně lepšé péči. Jinak jak je tos ustrijením manži v HK - přes svoje oblečení dostane košili a tu čepici taky nebo jak to je?

konja
autor
13. črc 2009

mili: nadstandarty spojené s porodem platíte při porodu, skásnou tatínka 😉 A poplatky spojené s pobytem na šestinedělí se platí při propouštění 😉

ily82
13. črc 2009

mili84: mne tenkrat vzali na prijem a na ty pocatecni procedury, u kterych je otec celkem zbytecny. Manzovi dali pred prijmem erarni obleceni (takove zelene, jak na operaci) a sel se prevleknout do mistnosti k tomu urcene. Co presne se delo s jeho civilnim oblecenim, nevim, ale myslim, ze to zustava u sester na prijmu, maji tam na to urcenou skrin. Mozna si to bral v igelitce na sal, ja uz fakt nevim ☹

mili84
13. črc 2009

ily - a bačkory si má asi vzít taky vid? teda takový ty gumový boty si bude asi brát, svoje

ily82
13. črc 2009

jojo, prezuvky at si vezme. 😀

ily82
13. črc 2009

a hlavne mu udelej svacu. Hladovej chlap, to je hruza. Muj se tam cpal furt 😀 a ja trpela, rodila jsem cely den 😀 , od rana do vecera. A on se tam cpal bagetama 😖 (a pak, kdo to ma v zivote tezsi, zejo) 😝 😀

mili84
13. črc 2009

a dostane k porodu i takovou tu dokorskou čepici a roušku??

mili84
13. črc 2009

ily - už máme v lednici 2 redbully a v týdnu mu už připravím do mrazáku namazaný housky, který pak vezmeme při odjezdu s sebou 😉 dík za radu 😵

ily82
13. črc 2009

mili: jestli se dobre pamatuju, tak rousku (mozna i cepici) dostal, az kdyz me vezli na cisare. Takze k normalnimu porodu asi ne.

konja
autor
13. črc 2009

mili84: čepici a roušku dostane, ale teprve až půjde s miminkem na ošetření. Můj muž z toho měl trauma, když se viděl na fotkách tak řval, že vypadá jak výstavní de.il 😀 A od té doby se strašně chcechtá, když někdo ukazuje fotky z porodu a je tam nějaký manžílek také v čepce a roušce, ale jinak vůůůůbec není škodolibej 😀 😀 😀

mili84
13. črc 2009

holky já ho na to totiž musím připravit 😅 😀

konja
autor
13. črc 2009

mili84: jinak na chodbě je k dispozice kuchyňská linka s rychlovarnou konvicí a mikrovlnka, takže manžovi i můžeš koupit nějakou hotovku kterou si tam ohřeje, ale oni většinou tatínkové moc chuť k jídlu nemají, ikdyž každej je jinej, že? 🙂 Ten můj si ani nestihl vzpomenout, že má hlad a malá už byla na světě, tak si pak dal jídlo doma k obědu. Spíš tam usínal, protože jse ho vzbudila ve dvě v noci, že mě rupla voda, takže byl nevyspalej. Takže redbully určo vemte, budou se hodit 😉

mili84
13. črc 2009

konja - tak to je super info s tou kuchyňkou - vezmu mu kávu a instatní polívku 😉 a hrníčky tam jsou asi viď?

konja
autor
13. črc 2009

mili84: já bych mu to neříkala, zbytečně bude řešit něco co mu pak ani nepřijde. Můj chlap si to při porodu vůbec nepřipouštěl, to až pak doma, když se viděl na fotkách. Ale při porodu měl úúúúplně jiné myšlenky než přemýšletr nad tím jak vypadá. 😉
Tady je ta fotka, jeho dohání k šílenctví, ale já na tom nic špatného nevidím, vypadal normálně 😉 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

mili84
13. črc 2009

já půjdu stejně do kiosku

mili84
13. črc 2009

ehm....tak to psal manžel 😀 😀 😀 😀 pardooon 😅 když viděl, co tady řešíme 😅

mili84
13. črc 2009

konja: no super, normální fotka 😉 pěkná - naopak je to takový akční 😉 Já už mu to řekla - že ho musím ještě připravit na to že se bude muset převléct...a on jo v pohodě.. no a ještě pak dostane asi roušku a čepici - a on: takže prostě budu vypadat jak debil 😀 😀 😀 prej v pohodě 😉

konja
autor
13. črc 2009

co jiného mu taky zbejvá 😀 Ne, jako debil vypadat nebude, manžel vypadal normálně, mě se v tom líbil 😀 A personál ty čepičky nosí taky, takže není co řešit 😉

lenkabu
13. črc 2009

čau manželi,jestli bude rodit v noci tak do kiosku nepůjdeš 😉 😀

Jídlo radši berte,já porodila za chvíli,tak hlad neměl ale kdyby měl tak s nim nevydržím 😅

mili84
13. črc 2009

leni: 😀 😀 😀 vyřídím - já mu to říkala taky. každopádně housky nadělám 😉

konja: já myslím, že si v tom nakonec bude připadat důležitě a pak to bude každýmu vyprávět jak ho tak znám 😅

mili84
17. črc 2009

Holky, jakou dávají v HK mimčům kosmetiku?

zofik
17. črc 2009

Mili Weledu 🙂

mili84
17. črc 2009

zofik: fajn 😉 můžu mít s sebou svoji, nevíš?

xirax
17. črc 2009

ahoj, tak jsem stále ještě mezi Vámi, malá ven ne a ne vylézt 🙂 chtěla jsem se zeptat, do HK porodky dudlík ano nebo ne?

mili84
17. črc 2009

xirax - dobrej dotaz!! Taky by mě to zajímalo..já mám ted av tašce jeden zabalený...ale nevyvařený..vyvaří i ho tam když je poprosím?? Xirax a jak se jinak cítíš? kdy jdeš na monitor?

lenkabu
17. črc 2009

oni ho nedoporučují,ale dítě je vaše a je to vaše věc 😉 já ho měla a dala až cestou z porodky

lenkabu
17. črc 2009

a ty kecy že když dáte dudlík,nebude kojit,jsou kravina 😉

xirax
17. črc 2009

lenkabu: no to jsem právě slyšela, že prý tam jednou sestra maminku zprdla, že jestli chtěla dítě a starat se o něj bo dudlíkovat, že si měla pořídit panenku a měla by to lepší.... tak proto se právě ptám, zda se to už nezměnilo a tak....

mili: no šílený... ale dneska po dlouhé době nemám žádné bolesti, fakt žádné a malá je nějaká klidná... jenom jsem šíleně oteklá, ni kotníky nemám... tak si řikám, že by klid před bouří? no každopádně by to bodlo.. už jsem hotová... monitor v úterý jdu...

mili84
17. črc 2009

xirax: a ke komu chodíš na monitor? já jdu taky v úterý... Tak fajn, že je Ti líp..a ty otoky...no jo, kdo by neměl v tomhle vedru 😒 Hod nožky nahoru a odpočívej. Zítra se má ochladit, tak bude líp 😉

leni: a nevíš, jestli mi ho tam kdyžtak i vyvaří?

xirax
17. črc 2009

mili: já mám monitor normálně u svojí mudr, ještě mě vůbec do FNHK neposlala.... tam prý až prostě na porod, mno, tak jsem zvědavá 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru